A r Familieberichten DvarJads/i O ni0nseniinq.ni A Adrie Govers Er blijven altijd wensen over Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn man, onze (schoon)vader en mijn zoon Dick Anbeek Rhenen, 13 februari 1954 Goes, 10 mei 2014 Gerda Anbeek Thessa en Mark Riche Wijnie van Hal - van Manen Simone Veilhof 10,4463 JA Goes U bent welkom bij de afscheidsdienst op donderdag 15 mei om 12.30 uur in de Grote- of Maria Magdalenakerk, Singel straat 21 te Goes. Na de dienst is er een informeel samen zijn in de Wandelkerk van bovengenoemde kerk. De crematie plechtigheid vindt aansluitend plaats in besloten kring. In plaats van bloemen liever een gift aan het KWF, een collectebus treft u aan bij het condoleanceregister in de kerk. Geen bezoek aan huis. Uitsluitend schriftelijk condoleren. Toch nog onverwachts werden wij opgeschrikt door het overlijden van ons oud-clublid Dick Anbeek Dick was tot voor kort lid van onze tennisvereniging, bordsponsor op ons park en jarenlang sponsor van de succesvolle maandagavond heren dubbel competitie. Vanaf het allereerste begin heeft Dick ook aan deze ompetitie meegedaan. Wij wensen Gerda, Thessa, Mark en Riche heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van TV De Goese Maan Live strong Gerda, Thessa, Mark en Riche. Deze strijd kent alleen maar verliezers. Susanne Rudy Wat een vriend is denken wij allemaal te weten. Nu onze is overleden begrijpen wij, nu nog beter, wat een vriend is. Dick Carin en Peter Annemieke en Henk Eveline en Ton Jody en kinderen Onze zwager en oom is overleden Hij woonde ver weg, maar was altijd dichtbij. We zullen hem missen met z'n humor, z'n goede raad, z'n hulpvaardigheid, z'n DICK ANBEEK Netteke en Peter Joris en Claire Maria Dit weekend ontvingen wij het tragische bericht dat op veel te jonge leeftijd is overleden onze collega Dick Anbeek Tijdens onze korte maar intensieve samenwerking hebben wij Dick leren kennen als een bevlogen persoon met een ongeremde inzet, interesse en energie in alles wat met zijn vak en ons bedrijf te maken had. Dick is tot het laatste moment actief betrokken geweest bij ons bedrijf. Wij wensen Gerda, Thessa, Mark en Riche veel sterkte in deze moeilijke tijd. H.P. Assurantiën Financieringen BV, Zelfstandig Adviseur Regiobank, Adrie van Peene, Berry Hollestelle, Susanne Boogert, Diana Ooms In verband met de uitvaart is ons kantoor op 15 mei 2014 vanaf 12.00 uur gesloten. Als je enkel ligt te wachten, als alles is gezegd, gedaan, aan het einde van je krachten, klaar om er vandoor te gaan, ben je dankbaar voor de dag, dat een stem zegt: 'Kom je mag...' Na een lang ziekbed heeft onze lieve moeder, schoonmoeder en oma gelukkig haar rust gevonden. Jïannie de Bokx 14 apïil 194-5 t 10 mei 2014 Diana Nijsse Milan Wilma Sylvana Lisa John Nijsse Anneleen Bolle Angelique Igor Nahon - Nijsse Björn Melissa Yannick Nicole Ben Proost - Nijsse Anniek Bert Dylan Correspondentieadres: Troelstrapad 56,4463 VM Goes De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op donderdag 15 mei 2014 om 14.00 uur in Verenigingsgebouw De Brug, Oostkerkestraat 3 te Woplhaartsdijk. Vandaar zullen we Ma naar haar laatste rustplaats brengen op de Begraafplaats "Gedenk te sterven", aan de Boomdijk in Wolphaartsdijk. Na afloop vindt de condoleance plaats in Verenigingsgebouw De Brug. t Ma hield van bloemen. Wij zijn dankbaar dat zijn lijden voorbij is. In zijn vertrouwde omgeving, te midden van de mensen die hem liefhadden, is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Adrianus Johannes Govers A3 - in de leeftijd van 71 jaar. Coby Govers - Meulpolder Kinderen Klein- en achterkleinkinderen 11 mei 2014 Nieuwstraat 56, 4493 BE Kamperland De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 16 mei om 14:00 uur in het Jhr. Mr. De Casembroothuis aan het Alexiaplein te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd dorpshuis. Wij nemen afscheid van onze buurman Wij wensen Coby en familie veel sterkte toe. Rinus en Janny Anton en Bep Rinus Frans en Sjanie Leo en Tonja Jeannette Jan en Gerrie Meijer Johan en Wil Rien en Marie Kees en Engelien Janny Nellie Tannie Co Anton Kamperland, 11 mei 2014 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom ADRIE GOVERS Goes: Rinus en Riet Kapelle: Netty en Felix Goes: Corrie (in herinnering) Goes: Wijnand en Lenie Neven en nichten Wij wensen Cobie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Jezus zei: "Ik ben de opstanding en het leven. Wie in Mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft". Joh.11:25 Verdrietig zijn wij om het overlijden van Adrie Govers We vinden troost in de zekerheid dat hij nu "thuis" is. Wij wensen Coby, de kinderen en de (achterklein kinderen sterkte en Gods vertroosting toe. Evangelische gemeente Rafaël Goes. 7-3-1931 Cornelia de Rijcke 8-5-2014 38] dinsdag 13 mei 2014 kijk ook op Colette Sjacco (in gedachten) Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum De Zoute Viever is overleden mijn zuster Vlissingen: Jan de Rijcke Correspondentieadres: Vredehoflaan 688 4382 CK Vlissingen Een speciaal woord van dank aan het personeel van zorgcentrum De Zoute Viever voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38