Fietsen door het mooie Twente! €499 7 €399 Saas Grund Zwitserland Porec Istrië 24l Adviesprijs 199,- p.p. Lezersprijs 159,- p.p.* 4 dagen genieten in Aparthotel Delden 2L Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Slechts v.a. ff 10 dagen Slechts v.a. Vertrekdata en prijs per Prijzen 2014 persoon Vertrekdata en prijs per Prijzen 2014 persoon Meer informatie en boeken bolderman, nl iSSËBi&i /fEï pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen dinsdag 13 mei 2014 prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. De normale toe slagen en kortingen zijn van toepassing op alle reserveringen. Het arrangement is geldig tot 1 april 2015 met uitzondering van feestdagen. Voor dit arrangement geldt een dagelijkse aankomst. Aparthotel Delden is het meest complete familie-, golf- en wellnesshotel van Nederland. Het is gelegen in de mooie gemeente Hof van Twente in het stadje Delden. Speciaal voor u als lezer heeft Aparthotel Delden een super voordelig arrangement samengesteld. Het hotel heeft een prachtig Wellness gedeelte dat Wellness Vital heet. Hier kunt u terecht voor een scala aan gezichtsbehan delingen en massages. Boek eens een behandeling, zowel voor dames als heren zijn deze een aanrader. U voelt zich nadien als herboren. Breng ook een bezoek aan Sauna Vital. Zeer complete saunafacilitei ten, allemaal onder één dak. Het gezellige familiehotel beschikt tevens over een eigen volwaardige 9 holes golfbaan De Lage Mors met de NGF-B status. De baan is direct naast het hotel gelegen. U bent als greenfee speler van harte welkom. Wilt u de golfsport eens proberen? Boek dan een les bij een van de golf professionals. Deze lessen zijn bij onze receptie te boeken. Heerlijk fietsen op het grootste en mooiste landgoed van Nederland 'Twickel' en een goed gevulde picknickmand voor onderweg. Een bezoek aan de beroemde tuinen van Twickel mag natuurlijk niet ontbreken. In het oude vestingstadje Delden kunt u genieten van de vele galerieën, leuke winkeltjes en musea. Dat is nog eens volop genieten van Twente! Inhoud Arrangement: 3 x overnachting in een hotelkamer 3 x uitgebreid ontbijtbuffet •2 xdrie gangen diner 1 x goed gevulde picknickmand voor onderweg 1 x bezoek aan de wijnboerderij Hof van Twente met een glas wijn Gratis fietsroutes per kamer Gratis gebruik van het verwarmde zwembad Gratis gebruik van het overdekte spelterras 1 x bezoek aan Kaasboerderij Kaamps met een kopje koffie of thee. Gratis wifi Fietsenstalling met oplaadpunten Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of u kunt rechtstreeks boeken. Bel met Aparthotel Delden tel: 074-3777666 of mail receptie@aparthoteldelden.nl www.aparthoteldelden.nl/fietsvakantie "O O 3' O CD N CD 0 c co 0 O o c 0 3 0 O 3" 0 - 0 De fiere toppen van de Mischabelketen kijken vanaf grote hoogte neer op het dal van de on stuimige beek de Saaser Visp. De hoofdplaats van dit mooie Saasdal is het op ruim 1500 me ter hoogte gelegen stadje Saas Grund. Eeuwen geleden voerde hier al een muilezelpad over de Monte Moropas naar Italië. Bergwandelingen voeren u o.a. naar de ruim 2000 meter hoge Triftalp, vanwaar u een schitterend uitzicht heeft. Ook kunt u wandelend via het oude muildierpad langs de St. Josephkapel het nabijgelegen glet- Maandag 19 mei 559,- Maandag 2 juni 579,- Maandag 16,30 juni C 599,- Maandag 14,28 juli 599,- Maandag 4,11,25 augustus 599,- Maandag 8 september 579,- Maandag 22 september 529,- Maandag 6 oktober 499,- sjerdorp Saas Fee bezoeken. Van hieruit brengen talrijke zweefbanen u nog hogerop naar de berg wereld van o.a. de ruim 3000 meter hoge Fels- kinn. Maar niet alleen de wandellustigen komen in het Saasdal aan hun trekken. Er staat een aan tal interessante excursies op ons programma. Porec is een mooi oud vissersstadje aan de kust van Istrië. Van de kustlijn van Porec kijkt u uit over de mooie mediterrane archipel van 18 on bewoonde eilandjes, omringd door kristalhelder water van de Adriatische zee. Porec kent een Zo maken we tochten langs het Italiaanse deel van het Lago Maggiore en het door bergreuzen omgeven Lötschental. Verder bezoeken we de plaatsen Zermatt met haar indrukwekkende om Maandag 19 mei 479,- geving en Brig. Maandag 26 mei 499,- Maandag 2,9 juni 499,- Bij de prijs inbegrepen: Maandag 16,23 juni 499,- 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland Maandag 30 juni 519,- 7 overnachtingen in hotel Azalea, een gezellig Maandag 21 juli 559,- familiehotel, gelegen op 500 meter van het Maandag 25 augustus 539,- centrum. Sfeervol restaurant, lift, gezelschaps Maandag 1 september 519,- ruimte met tv, bar en terras. Kamers keurig Maandag 8 september 499,- ingericht en v.v. douche en toilet. Maandag 15 september 479,- Gehele reis o.b.v. halfpension Maandag 22 september 459,- Excursies met bus (excl. entreegeld) Maandag 29 september 439,- Comfortclass touringcar Maandag 6 oktober 429,- Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Maandag 13 oktober 399,- levendige geschiedenis door veel bezetters, zo als Romeinen, Byzantijnen en Venetianen. Veel historische monumenten en gebouwen zijn goed bewaard gebleven. De oude straatjes in het centrum nodigen uit tot lekker flaneren en het bezoeken van de schilderachtige galerijtjes en winkeltjes, vol lokale kunst en handwerk. Op de markt kunt u verse lokale producten kopen, zo als olijven, tomaten, kazen, vijgen, etc. De Ita liaanse invloed is hier sterker dan waar ook in Kroatië. Dat ziet u bijvoorbeeld aan de sfeervolle cafeetjes en restaurants, van het centrale plein tot aan de drukke haven. Vanuit Porec maken we diverse excursies. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in één van de hotels van de Valamar Hotelketen in Porec Comfortclass touringcar Verzorging o.b.v. halfpension Excursies met bus (excl. entreegelden) Goed verzorgd afscheidsbuffet Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 24