A Familieberichten (T1ensenlinq.nl ÜTdfrd<J'dl\ Edith de Brabander - Barning Johanna de Bree - Versluys Sara Jacoba de Munnik Jacoba Bernardina Hart-Bergman In plaats van kaarten. Een bijzonder leven; een bijzonder mens. is op 9 mei 2014 op 65-jarige leeftijd overleden. Hazelaarstraat 17, Goes Correspondentieadres Kamperfoeliestraat 101, 4461 VM Goes De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. I Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg voor ons, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve mam, oma en oma Jo -Jo- Sinds 27 januari 2001 weduwe van Izaak de Bree In de leeftijd van 92 jaar. Kinderen: Maija en Jan van Sabben - de Bree Jacqueline de Bree (in liefdevolle herinnering) Kleinkinderen: Wouter en Ruby Saskia en Jaap Rutger en Nienke Achterkleinkinderen: Hugo, Niels Roos 9 mei 2014 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 258 4381 WNVlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 mei van 12.30 tot 12.50 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, waarna de afscheidsdienst wordt gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. J. de Bree-Versluys Na een zorgzaam leven is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Echtgenote van jan Frederik Frederiks 1943 2014 Ellemeet 9 juni 1917 Zierikzee 19 mei 2014 Zierikzee: J.F. Frederiks Papendrecht: Els en Ton van Dongen - Frederiks Noordwijkerhout: Jannie Smit - Frederiks Lenie Hoogewerf Scharendijke: Joke en Joop van Hengel - Frederiks Brouwershaven: Johan en Maike Frederiks - Brink Klein- en achterkleinkinderen Allévo Zorgcentrum "Cornelia" Correspondentieadres: 4322 AB Scharendijke De herdenkingsdienst zal worden gehouden donderdag 15 mei om 13.15 uur in de "Bethlehemkerk", Bethlehemplein 4 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Scharendijke aan de Boutlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in zalencentrum "de Hoeksteen" naast de kerk. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent Als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent Als je toch blijft strijden om bij ons te leven Dan hopen wij datje nu de rust is gegeven Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, laten wij u weten dat, na een moeizame laatste levensfase, is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Dingeman Adriaan Hart f 2005 *Alphen aan den Rijn, 5 november 1932 Scharendijke, t Zierikzee, 9 mei 2014 Zwitserland, Middelburg, Zierikzee, Renesse, Simon en Lenie Dick en Inge Kiene, Thijmen Rini en Jolanda Wim en Marja Janneke en Joke Marjoke Dick en Ingeborg Dennis Renée Correspondentieadres: Stoofweg 18 4325 BB Renesse De afscheidsdienst zal donderdag 15 mei om 13.00 uur gehouden worden in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Renesse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Huibrecht Marinus (Huib) Kole Huib Kole Huib Kole 20 maandag 12 mei2014 kijk ook op l 1 Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze lieve schoonzus Weduwe van I. de Bree. Vlissingen: A. de Bree t W. de Bree-van Belzen t Koudekerke: C. de Bree t J.C. de Bree-Bliek Spaarndam: J. de Boer-de Bree K. de Boer t Vlissingen: A. Stroo-de Bree P.W. Stroo t Vlissingen: M. Plasse-de Bree H. Plasse t Oosterhout: J.C. Kruisdijk-de Bree A. Kruisdijk Biggekerke: P. de Bree t A. de Bree-van der Kooij t Oost-Souburg: P.C. Eckhardt-de Bree J. Eckhardt Vlissingen: J. de Bree t L.J. de Bree-Bommeljé Neven en nichten Vlissingen, 11 mei 2014 In de loop der jaren, raakten we haar iedere dag een beetje kwijt. Vrijdagavond was ze aan haar laatste beetje toe. in liefdevolle herinnering Jan Smit Onze welgemeende dank gaat uit naar de verpleging en vrijwilligers van Allévo Zorgcentrum "Cornelia" afd. Schelphoek, voor de liefdevolle verzorging aan mijn vrouw en onze moeder. Dijkstraat 4 Altijd een helpende hand Altijd een luisterend oor Altijd iedereen in zijn waarde laten Nooit iets vragen voor jezelf Nooit was iets teveel om te doen Nooit meer.... we zullen je missen, Altijd. Bedankt voor alles Na een 55 jarig huwelijk is geheel onverwacht overleden, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa *16 juli 1938 t 9 mei 2014 Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Kapelle: Oud-Gastel: Arnhem: Kapelle: Zierikzee: Sas van Gent: Maidenhead (U.K.): Bruëlisstraat 59 4421 CM Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 16 mei om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde kerk. Deze week liever geen bezoek aan huis. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. P.J. Kole - Mol Corrie en Kees Brouwers - Kole Esther en Maarten Corline en Roland Joke Kole Danny Angela Jannet en Leonard Ribbens - Kole Mike Coen Petra en Rien Krijger - Kole Vera Thijs Diana en Arjan Bliek - Kole Serena Elles Cas Miranda Kole Met droefheid namen wij kennis van het onverwachte overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom 's-Gravenpolder: Rinus Kole (in liefdevolle herinnering) Adrie Kole - van Boven Heinkenszand: Bregtje Verschiere - Kole (in liefdevolle herinnering) Geerard Verschiere Kapelle: Ko Kole Hanneke Kole - Schipper Middelburg: Mattie Smolders - Kole Han Smolders Neven en nichten Plotseling is onze dierbare zwager en oom overleden echtgenoot van onze lieve zus Nellie Kole - Mol We wensen Nellie, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Kapelle: Cathrien en Rinus Slabbekoorn - Mol Niawier Simon en Jikke Mol - Wijbenga Damwoude: Diny en Simon Reus - Mol Ponoka (Canada): Jozien en Bertus Meyer - Mol Wierum: Anneke en Einte Akkerman - Holwerda Damwoude: Jaap en Sjieuwke Holwerda - v.d. Veen Neven en nichten Nellie we dienke an je'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26