O Mica Een leven lang zorgeloos genieten auping Interior Kunststof kozijnen van Alkuplus -www.eyecenter.n Expedition wakker worden in je eigen Criade; de Auping onder de boxsprings Woontrend Zeeland www.alkuplus.nl Al 12 jaar de kliniek voor refractiechirurgie in Zeeland ooglaseren - leesbrilcorrecties - implantlenzen Zijn uw oude kozijnen toe aan vervanging of bent u van plan uw nieuwe droomhuis te gaan bouwen? Laat u inspireren en adviseren in ons ontdekkingscentrum in Middelburg. Hier ziet u een enorme diversiteit aan kunststof kozijnen, deuren, hefschuifpuien, dakkapellen, veranda's en accesoires. Wij begeleiden u graag om de juiste keuzes te maken die het beste passen bij uw wensen en mogelijkheden. Bezoek geheel vrijblijvend onze showroom of maak een afspraak voor een rondleiding en adviesgesprek. Alkuplus ontdekkingscentrum Middelburg INFORMATIE AVOND Woensdag 14 mei 2014 Aanvang: 20.00 uur van der Valk Hotel, Goes FLYING DOCTORS 125 jam innovatie en passie vaar slape< De Criade combineert vormgeving met techniek. Persoonlijke "smaak én comfort staan centraal. Je kunt de Criade samenstellen zoals jij dat wilt, niet alleen van buiten maar ook van binnen. Dat maakt de Criade de Auping onder de boxsprings. Ga nu naar www.auping.nl/criade en creëer je eigen Criade. Auping nights, Better days Showroom Woontrend Zeeland Duinstraat 18a 4371 AZ Koudekerke Tel. (01181- 55 55 60 Internet info@woontrend.nl www.woontrend.nl je ©woontrend KI ©woontrendzeeland Klarinetweg 5 4337 RB Middelburg Tel. 01 1 8 - 628 707 Middelburg@alkuplus.n Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 09:30 - 1 8:00 uur. Zaterdag 09:30 - 16:00 uur ZICHTBAAR BETER Kir- n/~ Aanmelden via de website: www.eyecenter.nl of bel naar 0117-44 03 90 Tijdens deze avond geeft onze oogarts informatie over de verschillende mogelijkheden van de re- fractieve chirurgie. Na de presentatie is er tijd om vragen te stellen. Ook presenteren wij tijdens deze avond: SMILE ooglaseren. Deze nieuwe techniek maakt gebruik van de allerlaatste ontwikkelingen op het gebied van ooglaseren. De voordelen van SMILE zijn: geen flapje - geen pijn en snel herstel. f3 Facebook.com/Alkuplus www.pzc.nl vrijdag 9 mei 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 18