PietersMedia Pieters Media: Dé plek waar uw communicatie begint De eerste dagen van mei zijn voor Nederlanders ieder jaar weer bijzonder. We herdenkenvieren feestnemen dagen vrij. En dan een prachtig voorjaar, reden voor velen om in feeststemming te komen. esian info@pietersmedia.nl www.pietersmedia.nl Soms is de werkelijkheid echter minder feestelijk dan het lijkt Drukkerijen hebben het al een heel aantal jaren lastig, dat komt zeker niet alleen door de crisis, maar we gebruiken alle maal minder papier, we digitaliseren en dan maken het aantal internetdrukkerijen het ons ook niet eenvoudig. Ook in Zee land hebben daarom een aantal van onze collega's de strijd moeten opgeven; zo ook vorige week nog in Middelburg. Toch overheerst bij ons het oranjegevoel en niet alleen van wege het nieuwe logo. Al een aantal jaren terug hebben we in Groede een duidelijk andere koers gekozen, want in feite ben je als drukker met communicatie bezig. Over de volle breedte helpen we be drijven en organisaties hun verkoop en/of communicatie te verbeteren. We adviseren, want we kennen de markt, bouwen flexibele, fraai vormgegeven websites, passen social media toe, verzor gen e-mailnieuwsbrieven, een gepersonaliseerde klanten actie en natuurlijk drukken we nog gewoon. Bovendien zorgen we ervoor dat al die uitingen betaalbaar en eenduidig op elkaar afgestemd zijn. Pieters Media - want dat is onze naam nu - is daarmee een breed communicatiehuis geworden. En u komt ook niet voor verrassingen te staan bij normaal drukwerk; vaak heeft u wel degelijk advies nodig. Bijvoor beeld: Er zijn 1001 prachtige (ESC) papiervarianten, die uw presentatie een grote meerwaarde kunnen geven. Pieters Media: Met 18 medewerkers en modern uitgerust, professioneel genoeg om grote opdrachten uit te voeren, en flexibel genoeg om ook kleine opdrachten snel te verwerken. Test ons uit, kijkt u op onze site www.pietersmedia.nl en maak een vrijblijvende oriëntatieafspraak met één van ons. Wij geven u dan graag een aantal solide referenties. We zijn er van overtuigd dat Pieters de taal van de tijd spreekt: uw taal - creatief en doeltreffend. Daarmee hebben we maar één doelstelling: Met eerlijke, heldere communicatie uw boodschap verbeteren, zodat we allemaal dat feestelijke (oranje-) gevoel krijgen! Vestigingen in: Groede: Voorstraat 5,T: 0117-3771701 Goes: Livingstoneweg 5b,T: 0113-271500 Jeroen van Driel projectbegeleiding en nieuwe media Paul Bremmer websites en social media David Pieters copywriting en communicatieadvies Hans-Peter Zwartepoorte drukwerkadvies Floor Pieters directie en marketingadvies één van onze succesvolle media activiteiten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 52