Colofon (Densenlinq.nl niensenlinq.nl Familieberichten •b amilieberichteR Helena Nieuwdorp - Riemens Intens bedroefd, maar ook dankbaar dat de Here haar verder lijden bespaard heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze Agnes en oma Agnes Sophia Christina Saman - Nipius Agnes 12 januari 1946 Zierikzee: E. Saman Stadskanaal: Anton en Joyce Lotte en Ramon Daniek Yordi Moriaanshoofd: Els en Jan Ramon en Naomi Oscar Zierikzee: Harriët Tasmanië: Marianne en Maarten Aleida en Kurt Thomas Maarten Jake Middelburg: Hans en Sofie Levi Milan Zeist: Astrid en Norbert Noraly Broer, zussen en overige familie Mauritslaan 29 4301 NS Zierikzee U bent welkom om de afscheidsdienst bij te wonen. De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 10 mei om 10.30 uur in het Multi Functioneel Centrum te Zierikzee, De Huijbertstraat 35. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het bovengenoemd centrum. Na een veelzijdig leven is rustig heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Jacomijna Cornelia Storm-de Poter Miep weduwe van Adrian us Storm Dordrecht 15 januari 1917 t Vlissingen 5 mei 2014 Nel Aad en Adri Kees en Karin Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Tiekamp 3 9533 PM Drouwen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 9 mei van 10.45 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden om 11.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in hotel "Arion", Boulevard Bankert 266 te Vlissingen. 0800 - 4444 000 Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Noem I Plants U Zoeken Meer den 100.000 overlijdensberichten per jeer Nationale uitvaart adrassengids Een I eve rvs verheel plaatsen Online urnwinkel - Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel - Mensenlinq epp voor Android tphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande vo.4 ons op BT3 like ons op Twitter Bi Facebook kijk ook op Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze tante Wolphaartsdijk: Fam. Dekker - Nieuwdorp "Ik ga naar Huis" Samen bouwend op het fundament Jezus Christus was ons leven een vreugde. t 6 mei 2014 Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week donderdag 8 mei 2014 39 Sluittijden overlijdensadvertenties ,1 -s Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39