Familieberichten (Tl9nsenlinq.nl kijk ook op jatvd&P ^^Ceideri/ ~c%go& Jozina Butijn - Kopmels Sien Sien Butijn-Kopmels Sara Elizabeth Moerman-Wagenaar - Sari - Sara Elizabeth Wagenaar Stichting MoermamPromotie Vlissingen Sara Elizabeth Wagenaar - Sari - Cornelis (Kees) Saaman Albert Carel ter Weer Carel ter Weer (Oom Carel) Carel ter Weer 38 I donderdag8mei2014 "Welzalig hij, die de God van Jacob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Here, zijn God" trouwtekst psalm 146:5 Intens verdrietig delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Roeland Job Boot 12 september 1935 4 mei 2014 De mooie herinneringen aan haar leven zijn voor ons blijvend en voelen als een warme deken om ons heen. Haamstede: Roel Boot Bonaire (CN): Jeanine Spijkenisse: Pim Godoncourt (FR): Job en Brenda Rotterdam: Roeland en Nicole Anna Wilhelmina Teuntje Vivian Oscar De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. R.J. Boot, Willem Alexanderstraat 4, 4328 CC Burgh-Haamstede Op 4 mei 2014 is overleden onze lieve schoonzus en tante Toos Boot-van der Heiden Zierikzee: lob Boot Janny Boot-Bastiaanse Fijnaart: Annie Maris-Boot Jan Maris Haamstede: Greet Boot Nichten en neven Ik weet aan wie ik mij toevertrouw.. in dit geloof is onze lieve moeder, oma en o-oma heengegaan. We zijn vol van verdriet om de leegte die zij achterlaat, maar ook dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn. Haar grote liefde en zorg voor ons allen blijft voor altijd in ons hart. weduwe van Janus Butijn in de leeftijd van 90 jaar John en Laurie Miranda en Steven Wietske en Dirk Elka en Wouter Linda en Pascal Hanneke en Leen en achterkleinkinderen Vlissingen, 5 mei 2014 Correspondentieadres: Anjelierenlaan 34, 4382 PZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 12 mei om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, waarna om 12.15 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Pres.Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Ze is jarenlang als een moeder voor ons geweest. Jo de Kam-Kopmels Ben de Kam f Mien Pluijmers-Kopmels Joop Pluijmers t Joost Kopmels Koos Kopmels-Koppejan Willem Kopmels t Koos Kopmels-de Witte Lijn Kopmels Sien Kopmels-Sandee Theo Kopmels Bets Dominicus-Kopmels Piet Dominicus t Dien Wondergem-Kopmels Rinus Wondergem t Neven en nichten Dankbaar ben ik voor dit mooie lange leven Dat mij is gegeven Op 4 mei is op 90-jarige leeftijd overleden weduwe van Cornelis Johannes Moerman Vlissingen, 4 mei 2014 Ellewoutsdijk, 9 april 1924 Correspondentieadres: M.B. Kxoeger Anna van Burenlaan 1 4461 SJ Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante weduwe van Cees Moerman Zij is voor ons van grote betekenis geweest. Waarde: J.M. Wagenaar J. Wagenaar-Murre 's-Gravenpolder: E.S. de Blauwe-Wagenaar Neven en nichten Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van weduwe van Cornelis Johannes Moerman 9 april 1924 4 mei 2014 Daan en Else Sauer Jack van Gent Ria Punt Mieke en Jan Lagendijk Maarten en Hannie Kroeger en haar vrienden Gijs en Mieneke Prins Bedroefd om het verlies, maar dankbaar dat hij niet verder hoeft te lijden, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve pa en opa 30 april 1928 16 mei 2014 C. D. Saaman - Adriaanse Peter en Geertje Laura Goes, 'Ter Valcke' Wemeldingse Zandweg 17 4421 ND Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag 9 mei van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie vindt plaats op maandag 12 mei om 13.00 uur in voornoemd rouwcentrum. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na een rijk en voltooid leven is tot ons grote verdriet rustig ingeslapen, mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Drager van het Oorlogsherinneringskruis Drager van het Ereteken van Orde en Vrede met gespen 1Q46, '47, '48, '49 Paul Harris Fellow Deventer 27 juli 1925 t Middelburg 6 mei 2014 M.C.J. ter Weer-Verheul Peter-Hans en Saskia ter Weer-Weddepohl Hillechien en Rogier Annefloor Carlijn en Daan Aldert en Cécile ter Weer-Somers Ruhen Izra Correspondentieadres: Hammarskjoldlaan 22, 4334 EN Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op maandag 12 mei om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze lieve buurman, oom Carel, is niet meer onder ons. Zijn vriendelijke en zachte karakter zullen we missen. Wij wensen tante Rie, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Liesbeth, John, Dorien en Jelle Middelburg, 08 mei 2014 We nemen afscheid van onze altijd belangstellende en beminnelijke buurman Krina Koole Leunie en Anton Meijaard Jeanne en George Peeters Marjon en Jan de Vlieger Marie-José en Jan Willem van Wijnen Middelburg, 6 mei 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38