t Familieberichten fl1ensenlinq.nl ÜTdf lail-if] Roger van Dorsselaer Rogier Petrus van Dorsselaer Roger George de Bleijser Haar altijd bezige handen hebben nu rust gevonden, haar hart dat voor ons klopte is nu stil geworden, de Heer heeft haar opgenomen in Zijn vrede. Maar in blijde herinnering leeft zij nog voort bij ons, want moeders sterven niet. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve echtgenote, onze ma en oma Tiny Verbist echtgenote van Hilair Baecke A Emmahaven 2 mei 1941 Sint-Niklaas 4 mei 2014 Dit melden u: Hilair Baecke haar echtgenoot Remie en Hilde Baecke - Verheyen Tim, Femke Christianne en Werner de Boeij - Baecke Gerben Marijke Baecke haar kinderen en kleinkinderen Delen in het verlies de families Verbist - Baecke Van Buynder - Vervaet Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de plechtige uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen, op zaterdag 10 mei 2014 om 10.30 uur, waarna crematie in het crematorium 'Heimolen' te Sint-Niklaas. Samenkomst en gelegenheid tot groeten in bovengenoemde kerk vanaf 10.00 uur. Tiny ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, Hulsterloo- straat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op vrijdag 9 mei 2014 van 19.00 tot 20.00 uur. Gelieve, aansluitend na de uitvaartdienst, de familie te willen volgen naar gemeenschapshuis De Kauter, om na te praten bij een kopje koffie of thee. Corr. adres Koninginnestraat 16 A, 4568 PT Nieuw-Namen Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen, tel. 0114 345 695 Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Tiny bedankt voor alle jaren. Wij wensen Hilair en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Medewerkers Loonbedrijf Baecke; Harold, Wilfried, Rudy, Marco, Leo, Piet, Jacob, Adam, Evelien, Jean Pierre Jannie de Bleijser-de Kok Cornelia Pieternella de Putter 6 mei 2014 kijk ook op Want deze God is onze God eeuwiglijk en altoos; Hij zal ons geleiden tot de dood toe. Psalm 48: 15 Bedroefd omdat wij haar moeten missen geven wij u kennis dat de HEERE tot Zich heeft genomen onze lieve, meelevende moeder, oma en overoma Helena Nieuwdorp-Riemens Sinds 20 februari 2005 weduwe van Cornelis Nieuwdorp 6 mei 1919 - 5 mei 2014 's-Gravenpolder: Wim Nieuwdorp Els Nieuwdorp-Murre Helma Gerard en Geertje Wim, fan, Elsely, Julia Yerseke: Kees Nieuwdorp Janny Nieuwdorp-Schipper Ronald en Wendy Amber, Jessy, Lizzy Onze dank gaat uit naar dokter Kooijman en de medewerksters van RST Thuiszorg voor de zorg aan moeder verleend. Correspondentieadres: 's-Gravenstraat 67,4431 AB 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 8 mei van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor, u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. vrijdag 9 mei om 10.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Elimkerk. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Helena Nieuwdorp-Riemens J. Flikweert-Riemens C. de Korne-Riemens L. de Korne 's-Gravenpolder, 5 mei 2014 woensdag 7 mei 2014 Op 5 mei jl. overleed onze lieve schoonbroer en oom Wij wensen Tiny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de komende tijd. Riet en Guust Daan t en Ria Jeanne en Thuur Eduard t en Astrid Trees en Emery Neven en nichten heel bijzonder, heet gewoon gewoon een heel bijzonder mens Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa echtgenoot van Clementine Johanna Maria van de Walle Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Hulst: Tiny Hulst: Mare Ilona, Lars Heikant: Chantal en Erwin Joy, Jimmy, Iggy 5 mei 2014 van der Maelstedeweg 22, 4561 GT Hulst U kunt afscheid nemen van Roger in het uitvaart centrum van DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 9 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 10 mei om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Na de dienst kunt u de familie daar persoonlijk condoleren. Daarna zullen we Roger begeleiden naar het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Vandaag is mijn lieve man en mijn pa rustig van ons heengegaan. Door de invloed van zijn dementie leefde hij in een wereld die onbereikbaar was voor anderen. Voor hem zelf en zijn omgeving was dat een moeilijke tijd. echtgenoot van Hij overleed 5 mei 2014 in de leeftijd van 74 jaar. Heikant: Jannie Axel: Jean-Pierre en Heidi Snoopy Magdalenastraat 2, 4566 BB Heikant U kunt afscheid nemen van George in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 9 mei van 20.00 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 10 mei om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Speciale dank gaat uit naar de verzorgers van Ter Reede, afdeling 8 en De Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 77 voor de goede zorgen. Bedroefd delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma weduwe van Izaak Johan de Hulle in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Irene de Hullu Toos de Hullu - in herinnering - Mirjam en Antoine Martijn en Rachel Leen en Cristian de Hullu-de Block Debby en Sjoerd Roald en Jessie achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mozartstraat 6 4571 XJ Axel De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 10 mei om 10.30 uur in het Torenlokaal van de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in het Torenlokaal. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 mei van 19.00 - 19.30 uur in het mortuarium op de begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum de Molenhof, afdeling 'Ronde Putten' voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 70