o (T1ensenlinq.nl m Colofon Familieberichten amilieberichten (berijmd) Diep bedroefd geven wij u kennis van het voor ons onverwacht overlijden van onze zeer geliefde zuster, tante en oud-tante Cornelia Sturm Corrie in de leeftijd van 76 jaar. Zoetermeer: Veere: Oost-Souburg: Creil: Koudekerke: Jan en Gerrie Sturm Adrie en Lenie Sturm Gerrit en Gida Sturm Suus en Piet Poppe Cobi en Anton Brussen Neven en nichten Middelburg, 5 mei 2014 Correspondentieadres: Hunzestraat 41 4388 SM Oost-Souburg Corrie is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren donderdag 8 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden zaterdag 10 mei om 10.30 uur in de "Ontmoetingskerk", Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons groot verdriet, overleed plotseling onze lieve vriendin Corrie Sturm In de leeftijd van 76 jaar. Vlaardingen: Len Remijn Zierikzee: Coby de Boer Middelburg: Rie Aarnoutse Middelburg, mei 2014 Corrie Sturm Onze lieve, positieve, creatieve vriendin is aan haar laatste reis begonnen. Wat zullen we haar missen. Nelly en Bram Heijstek Olga en Jos de Kort Adriana Jans Verhage AnkVerhage Ank Weltevrede-Verhage kijk ook op woensdag 7 mei 2014 35 Psalm 846 Heere Gij zijt ons een toevlucht geweest. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de kracht waarmee zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat rustig van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder; schoonmoeder en onze oma Echtgenote van Paul Weltevrede 7 november 1943 Middelburg f 5 mei 2014 Een vrouw die zoveel intense aandacht had voor zoveel mensen, rhet haar grote spontaniteit en haar o zo aanstekelijke lach. We zullen Ank missen. Middelburg: Paul Weltevrede Berkel en Rodenrijs: Ingeborg Weltevrede Sven Maaskant Emma, Elise, Krista Braakmanstraat 9 4335 NA Middelburg Er kan afscheid worden genomen van Ank op vrijdag 9 mei van 20.00 uur tot 20.30 uur en op zaterdag 10 mei van 8.30 uur tot 9.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De samenkomst is op zaterdag 10 mei om 9.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Als wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Tot ons groot verdriet is op de leeftijd van 70 jaar aan een slopende ziekte overleden onze lieve jongste zus, schoonzus en tante echtgenote van Paul Weltevrede. Ank heeft haar ziekte met grote moed en waardigheid gedragen. Zij blijft in onze herinnering als een hartelijke, gastvrije en heel sociaal ingestelde vrouw met grote belangstelling voor ieder van ons en voor anderen. Wij zullen haar erg missen. Wij yvensen Paul, Ingeborg, Sven en de kleinkinderen veel kracht toe om zonder haar verder te gaan. Dag lieve Ank. Ga met God. Bilthoven Adri Flipse IJmuiden Adrie Verhage Middelburg Jannie Sanderse-Verhage Middelburg Corrie en Lies Adriaanse-Verhage Soest Riet en Ab van de Meent-Verhage Heiloo Debora en Jan Vrij-Verhage In herinnering Chris en Heieen Verhage-de Bruyne lene en Boudewijn van der Slikke-Verhage Jo Flipse-Verhage Gerrie Verhage-Felix Piet Sanderse neven en nichten Middelburg, 5 mei 2014 Wij zijn bedroefd over het verlies van onze lieve vriendin Zij heeft veel voor ons betekend. Els en Paul Sanderse-Jonkheer Loek en Hans ter Welle-den Hollander Janneke en Willem van Ouwerkerk-Gideonse UITVAART K/ERZORGING |Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrurn: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-0139990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35