I M Familieberichten fïlensenlinq.nl 0Tdf\Bi}'dl\ v-j woensdag 7 mei 2014 Klaas de Kam Barbara Zwart kijk ook op Hoe kostbaar is een kwetsbaar mens. Met verdriet in ons hart delen wij u mede dat Jia een lang en gelukkig leven is overleden mijn dierbare man, onze lieve meelevende vader en opa Het vuur is gedoofd maar zijn warmte blijft. 8 juni 1928 5 mei 2014 Wolphaartsdijk: Matty de Kam - Geene Wolphaartsdijk: Jan en Marie-José de Kam - Kint Daphne en Raoul Tim en Aïda 's-Heer Arendskerke: Christine Verhage - de Kam (in liefdevolle herinnering) Peter Verhage en Anita Amber Ard Oud-Sabbinge: Toon en Koos de Kam - Kloet Anne en Thomas Fleur en Wilmar Sam Sofie Kloetinge: Elma en Bert Flipse - de Kam Tessa Naomi Jasper Eindewege: Hanneke en Michel.van Hese - de Kam Meike Meuleweie 27 4471 CX Wolphaartsdijk De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op zaterdag 10 mei om 11:00 uur in de Nicolauskerk, Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Voorafgaand is er in "De Brug" aan de Oostkerkestraat 3, van 10:15 tot 10:40 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de dankdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oud-Sabbinge. Nadien is er in "De Brug" gelegenheid tot condoleren. Wij bedanken Iriz thuiszorg, doktoren en verplegend personeel van afdeling geriatrie van het ADRZ te Vlissingen, voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij nu onze zwager en oom Klaas de Kam uit onze familiekring is weggenomen. Middelburg: Jannie en Frans t Zweedijk-Geene Wolphaartsdijk: Adrie en Ineke Geene-Karman Goes: Ineke en Henk Slabbekoorn-Geene Neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van Ada Schippers-Meijaafd Als vrijwilligster heeft Ada zich, met grote betrokkenheid, ingezet voor de cliënten van Zorggroep Ter Weel, locatie Moerzicht. Wij zullen haar missen. We wensen haar partner, kinderen en kleinkind veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, cliënten, vrijwilligers woonzorgcentrum Moerzicht Zorggroep Ter Weel Mw. drs. J.A Traas, bestuurder Want deze God is onze God eeuwiglijk en altoos; Hij zal ons geleiden tot de dood toe. Psalm 4815 Bedroefd omdat wij haar moeten missen geven wij u kennis dat de HEERE tot Zich heeft genomen onze lieve, meelevende moeder, oma en overoma Helena Nieuwdorp-Riemens Sinds 20 februari 2005 weduwe van Cornelis Nieuwdorp 6 mei 1919 5 mei 2014 's-Gravenpolder: Wim Nieuwdorp Els Nieuwdorp-Murre Helma Gerard en Geertje Wim, fan, Elsely, Julia Yerseke: Kees Nieuwdorp Janny Nieuwdorp-Schipper Ronald en Wendy Amber, Jessy, Lizzy Onze dank gaat uit naar dokter Kooijman en de medewerksters van RST Thuiszorg voor de zorg aan moeder verleend. Correspondentieadres: 's-Gravenstraat 67,4431 AB 's-Gravenpolder Er is gelegenheid tot condoleren D.V. donderdag 8 mei van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden D.V. vrijdag 9 mei om 10.00 uur in de 'Elimkerk', Langewegól te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Elimkerk. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Helena Nieuwdorp-Riemens J. Flikweert-Riemens C. de Korne-Riemens L. de Korne 's-Gravenpolder, 5 mei 2014 Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verder leed bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder èn schoonmoeder in de leeftijd van 77 jaar. Monique en Jaap Jan Kloet - Heijnes 5 mei 2014 De Horst 29, Goes Correspondentieadres: Boomwei%l, 4328 AV Burgh-Haamstede Machelina Janna Polderman-Moerland Lida Omaatje lief De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. ik wil iets anders in m'n hoofd iets wat me niet zo eenzaam maakt en meer naar 't lieve leven smaakt de vlam weer aansteekt maar niet dooft ik wil iets anders in m'n hoofd ik wil iets anders in m'n hoofd iets wat m'n dagen anders kleurt dat anders klinkt en anders geurt de vlam weer aansteekt maar niet dooft ik wil iets anders in m'n hoofd Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en allerliefste oma echtgenote van Danny Polderman Sint Annaland, 16 juni 1957 t IJzendijke, 5 mei 2014 IJzendijke: Danny Polderman IJzendijke: Tineke en Michael Lotte, Fleur Biervliet: Karin en Gideon Renske, Maartje Vlissingen: David en Angela Correspondentieadres: Prinsessenstraat 16 4515 BK IJzendijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op maandag 12 mei om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Voorafgaand aan de dienst kunt u de familie condoleren van 10.00 tot 10.45 uur in het Mauritshof. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Te klein ben ik om te begrijpen Te klein om je te verliezen Maar groot genoeg ben ik Om van je te houden...voor altijd! Dikke kus Renske, Lotte, Fleur en Maartje

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34