Pllijym Colofon fTlensenlinq.nl Familieberichten fTlensenlinq.nl D'JBÏ JüilSfJ Julia Pluijm-Verbiest S £39 Lies van den Akker-Storm Elisabeth Rutgera Theresia Dirk den Hertog Saar de Kramer familieberichten Jasper van den Akker Olga den Hertog-Jansen Broer Pluijm Drankenhandel bv Rumon van Quekelberghe Ik ga alvast, want ik ben zo moe. Diegenen die ik liefheb verlaat ik, om degenen die ik liefhad terug te vinden. Ada - Bedroefd, verdrietig en verslagen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen delen wij u mee dat is overleden mijn lieve partner, onze lieve moeder en oma Adriana Elizabeth Schippers-Meijaard sinds 26 augustus 2000 weduwe van Johannes Mattheus Schippers in de leeftijd van 60 jaar. Yerseke: Wim van Ham Driewegen: Mary-Antoinet en Frans Rotterdam: Johnny en Corine, Liza 5 mei 2014 Azalealaan 94 4401 GV Yerseke De afscheidsdienst wordt donderdag 8 mei om 9.30 uur gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? L 0800 - 4444 000 kijk ook op dinsdag 6 mei 2014 4 3 Afscheid nemendat wil je niet Het doet pijngeeft veel verdriet Afscheid nemen was deze keer "Het is goedi/ec/it maar n/'et meer" Na een leven dat gekenmerkt werd door goedheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame vrouw echtgenote van Utrecht, 27 augustus 1929 t Terneuzen, 4 mei 2014 Jasper van den Akker Ton in herinnering Vaartstraat 17, 4501 BZ Oostburg U kunt afscheid nemen van Lies in het uitvaart centrum aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen, op vrijdag 9 mei van 13.15 tot 13.45 uur. Aansluitend zeggen we Lies vaarwel. De plechtigheid waarin we afscheid van haar nemen vangt aan om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, eveneens aan de Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Ik ben moe van deze lange reis al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van wie ik lief heb Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is ingeslapen onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootopa weduwnaar van Gouda, 1 augustus 1931 Kortgene: Nieuwdorp: Limbricht: Rotterdam: Terneuzen: t Terneuzen, 30 april 2014 George en Cissy Karin Malouke en Niek, Sophie Lenneke Koen Linda en Bert Jeroen Ivo Noor Dauwe Dewa Wulan Maaike Luna Eva Stuvesande 676, Terneuzen Correspondentieadres Diezestraat 30 4535 EL Terneuzen Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie in besloten familiekring plaatsgevonden. Toch nog onverwacht is vorige week overleden weduwe van Mede-oprichtster, mede-stuwende kracht en oud-eigenaar van Tot op het laatst betrokken bij ons bedrijf, onze klanten, leveranciers en medewerkers. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Drankenhandel Pluym Familie de Kerf Familie de Vliegere Zoveel moed getoond zo intens gestreden niet eens voor zichzelf liefde was haar reden Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Breskens, 18 december 1931 Oostburg, 4 mei 2014 Aardenburg: Wilma en Theo van de Veire - van Quekelberghe Persijn en Carola Breskens: René van Quekelberghe Onze oprechte dank voor de geweldige verzorging die zij tijdens haar verblijf in De Hooge Platen en de Stelle heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Weststraat 1 4527 BR Aardenburg De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. tgr" Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar - Een levensverhaal plaatsen - Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Zoeken - Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio PPS olgonsop HT3 like ons op Li Twitter Facebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 65