O fllensenlinq.nl Familieberichten ÜTdfl'd'J'dll Adolphine Louise Hameriinck Jacob Jan Kloet Jaap Jacob Jan Kloet Jakobus Dingemanse (0111) 45 07 17 kijk ook op Een laatste groet Frank, wat zullen wij je missen Frank Brunings Pa en Ma Lingier Kinderen en kleinkinderen Frank Brunings Achter een muur schuilt een kwetsbaar mens. Verdrietig deel ik u mede dat, na moeizame jaren met een afnemende gezondheid, is overleden mijn zus "Finy" *08-07- 1938 Westdorpe t 01 -05-2014 Terneuzen Goes: Betsy Hameriinck Familie Hameriinck Familie van Hecke Westdorpe, 3 mei 2014. Corr. adres: Rooseveltlaan 3 4463 GL Goes De plechtige afscheidsdienst, waarvoor ik u uitnodig, zal plaatshebben op woensdag 7 mei om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Voorafgaand aan de dienst is er om 10.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Hendrik Jan Sandifort Henk in de leeftijd van 75 jaar. 2 mei 2014 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat na een kort ziek zijn is overleden, mijn lieve man, onze vader en opa 19 oktober 1921 12 mei 2014 Serooskerke, H.J. Kloet-de Blonde Serooskerke, Jan en Wouta Bonnie Jarco in herinnering Roy en Kelly Dordrecht, Ria en Jan Marjoke en Ralf Dione Timme Linda en Tom Lova Anco Dijkweg 15 4327 AE Serooskerke Donderdag 8 mei is er om 15.00 uur een samenkomst in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwagef en oom echtgenoot van Helena Jacoba de Blonde in de leeftijd van 92 jaar. Zierikzee, J.P. Heijboer-Kloet M. Heijboer in herinnering Zierikzee, L.P. Quist-Kloet M. Quist in herinnering Haamstede, J.N. Tuinman-Kloet K.J. Tuinman in herinnering Tollebeek, C.A. Zorge-Kloet J.W. Zorge Hekelingen, J. Kloet M.P. Kloet-van der Have Serooskerke, E.J. van der Wielen-Kloet M.A. van der Wielen Neven en nichten Serooskerke, 2 mei 2014 Jacobus (Ko) de Visser Ik ga alvast, want ik ben zo moe. Diegenen die ik liefheb verlaat ik, om degenen die ik liefhad terug te vinden. Ada Bedroefd, verdrietig en verslagen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen delen wij u mee dat is overleden mijn lieve partner, onze lieve moeder en oma Adriana Elizabeth Schippers-Meijaard sinds 26 augustus 2000 weduwe van lohannes Mattheus Schippers Yerseke: Wim van Ham Driewegen: Mary-Antoinet en Frans Rotterdam: Johnny en Corine, Liza 5 mei 2014 Azalealaan 94 4401 GV Yerseke De afscheidsdienst wordt donderdag 8 mei om 9.30 uur gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Via deze weg spreken wij onze hartelijke dank uit aan hen die middels goede woorden, kaarten, brieven en bezoeken met ons meeleefden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader, opa en overgrootvader Ko Sjaan Dingemanse - Koole Pauline en Piet Simon en Margreet klein- en achterkleinkinderen Mei 2014 Klinkenberg 12, 8091 GV Wezep Rini Landman Hi /C Uitvaartverzorging V\Schouwen-Duiveland y M. de Bruijne Familieberichten dinsdag 6 mei 2014 I 43 Het bericht dat onze oud-collega is overleden heeft ons diep geraakt. Wij hebben Frank leren kennen als iemand die zeer betrokken was bij het logistieke proces van onze studieboekhandel. Hij was een fijne en trouwe collega. Wij wensen Lia en alle kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Alle (oud-)medewerkers van De Ruiter Fanoy Vlissingen, 5 mei 2014 Met groot verdriet geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader en aardige opa T.M. Sandifort - Corporaal Kinderen en kleinkinderen Verdilaan 10, 4384 LE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 8 mei van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. ,g-4 Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet te kunnen helpen dat was onze smart. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa 17 januari 1928 - Kapelle - 5 mei 2014 Kapelle: Zoetermeer Perth (Aus.): M.P. de Visser - van Dalen Peter en Mariëtte Steven en Renske Lisanne Jan en Liz Onze dank gaat uit naar de verpleegkundigen van St. Ouderenzorg Kapelle en IrisZorg Goes. Berkenhof 6 4421 CE Kapelle Het samenzijn voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 9 mei om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheidnemen. Na het samenzijn is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. in de leeftijd van 60 jaar. 06-05-201 3 06-05-2014 één jaar een leegte, één jaar zonder jou. je leeft voort in mijn hart. elke minuut van de dag. Je zusje Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: I www,uitvoarHchouwendulveland. nl E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088 013 9999 Internet I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43