Duitsland -deluxe- a la Mercure! Rome, Florence en Venetië af €399 8 dagen Géén 1-persoonskamer toeslag gratis diner Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Speciale Lezersactie! Busreis Italië incl. hotel, ontbijt, dineren dagelijks programma Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkei reizen Adviesprijs 159,- p.p. LEZERSPRIJS 99,- p.p J effeweg.nl 18 Heerlijk genieten van luxe viersterren Mercure hotels in Duitsland! Of het nu gaat om een bijzondere citytrip of juist een vakantie midden in de wijnstreek, Mercure Hotels Duitsland staan garant voor een heerlijk verblijf! Maak nu kennis met een van deze luxe hotels en voor u als lezer een gratis welkomstdiner en géén 1-persoonskamerstoeslag. Maak snel uw keuze(s) want vol vol! Mercure Hotel Bad Dürkheim Het Mercure-hotel Bad Dürkheim an den Salinen ligt midden in de 'Deutsche Wein- straGe' en staat bekend om haar gastvrij heiden uitstekende keuken. Gratis toegang tot het aangrenzende 'Salinarium'-een 2400 m2 waterpark met binnen-en buiten baden. Afstand vanaf Nijmegen ca. 375 km. Mercure Hotel Koblenz Het uitstekende Mercure Hotel Koblenz ligt op loopafstand van het voetgangers gebied en direct bij de Rijn. Koblenz is de ideale uitvalbasis voor wandel- en fiets tochten. Het hotel beschikt over een nieuwe sauna en fitness. Afstand vanaf Nijmegen ca. 270 km. Mercure Hotel Krefeld In een lommerrijke omgeving nabij de Elfrather See en direct naast een prachtige 18 holes golfbaan ligt het viersterren Mercure Hotel Krefeld. Het hotel is de ideale uitvalbasis voor een bezoek aan Düsseldorf en Keulen. Afstand vanaf Nijmegen ca. 105 km. Lezersaanbieding 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet lx welkomstdiner Informatie over de stad Lezersaanbieding 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet lx welkomstdiner Informatie over de stad Lezersaanbieding 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet lx welkomstdiner Informatie over de stad Dit arrangement is geldig bij aankomst dagelijks tot 20.12.14 basis van beschikbaarheid en eigen vervoer, (niet inbegrepen parkeerkosten en toeristenbelasting) Kinderprijzen: t/m 11 jaar gratis, 12 t/m 16 jaar 75,00 géén 1-persoonskamer toeslag géén reserveringkosten betaling ter plaatse. Meer informatie reserveren: Ga naar onze webwinkel - ook voor andere deelnemende Mercure Hotels aan deze actie - of bel 040 - 232 6117, ë-mail info@hotelsinduitsland.com Hotels in Duitsland.com is een onderdeel van Future Travel Deze busreis combineert het romantische Venetië met de eeu wige stad Rome en het cultuurrijke Florence. Vanuit de levendi ge badplaats Rimini bezoekt u Venetië. De lagunestad met zijn talrijke eilandjes, kanalen, bruggen, boten en gondels spreekt tot ieders verbeelding. Daarna bezoekt u Rome. Overal door de stad staan monumenten zoals het Forum Romanum en het Co losseum. Het Vaticaan bepaalt het gezicht van het christelijk Rome met de wereldberoemde Sint Pieter en de Sixtijnse kapel. Rome is ook de stad van de Spaanse trappen, de Trevifontein en de sfeervolle pleinen met gezellige terrasjes. Florence is één groot openluchtmuseum en staat bekend als echte kunststad met bezienswaardigheden als de beroemde Ponte Vecchio met de vele goudsmeden. Wie Italië eenmaal bezocht heeft, zal het buitengewoon moeilijk vinden er niet vaker terug te keren. Vertrekdata en prijzen Mei, 30 479,- Sept,l €459,- Juni, 13 479,- Sept,19 €459,- Juni, 27 €479,- - 0kt,3 €459,- Juli, 11 €479,- Okt, 31 €429,- Aug,8 €489,- Nov, 7 €399,- Aug, 22 €489,- Prijzen zijn per persoon o.b.v. boeking van 2 personen per kamer. Inclusief: Vervoer per Comfort Class touringcar tijdens de gehele reis, 2 overnachtingen in een 2-persoonskamer in Duitsland, 2 overnachtingen in een 2-persoonskamer in Rimini, 2 overnachtingen in een 2-persoonskamer in Fiuggi Terme, 1 overnachting in een 2-persoonskamer in Montecatini Terme, 7x ontbijt, 7x diner, Stadsrondrit erl -wandeling Rome o.l.v. een gids, Stadswandeling Florence o.l.v. een gids, Begeleiding door uw chauffeur/reisleider. Hotels U verblijft tijdens deze reis in 3* hotels. De hotels zijn allen voorzien van restaurant, bar en lift. Kamers in deze hotels zijn voorzien van badkamer met bad of douche en toilet. Exclusief: Reis-en annuleringsverzekering, reserveringskos- ten a 18,-, calamiteitenfonds a 2,50, overige verzorging, afscheidsdiner en excursie-en entreegelden. Hoogtepunten excursiereis Rimini Rome Venetië Florence San Marino Fiuggi Terme Uitgebreide informatie over deze reis vindt u op: www.effeweg.nl/trp41965 Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon en o.b.v. een boeking voor 2 personen die verblijven in een 2-persoonskamer. Exclusief excursie en entreegelden en €18.- reserveringskosten per boeking. Meer informatie en boeken Deze reis wordt uitgevoerd door Effeweg.nl. Ga naar de webwinkel van onze krant om deze reis te boeken, U kunt ook een reservering maken op www.effeweg.nl/trp41965 of telefonisch via (0529) -46 96 67. dinsdag 6 mei 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 18