i I Colofon O IT1ensenlifiq.nl Familieberichten M ir amilieberichten I Appolonia Cornelia Noteboom-Blok Op hoge leeftijd is overleden mijn schoonzus en onze tante Appolonia Cornelia Noteboom-Blok Met respect kijken wij terug op haar leven. N. Blok-van der Weele Neven en nichten Wolphaartsdijk, 1 mei 2014 Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotse linge heengaan van onze lieve moeder en oma Engelina Catharina Johanna Reijnders - Houtepen sinds november 2004 weduwe van Piet Reijnders Middelburg 9 november 1948 t Middelburg 2 mei 2014 kinderen en kleinkinderen Willy van Belzen Roozenburglaan 157 4337 JD Middelburg Donderdag 8 mei van 19.00 tot 19.30 uur bent u in de gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1,4337 HJ Middelburg. Vrijdag 9 mei om 12.30 uur is er een samenkomst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie persoon lijk te condoleren in Rouwcentrum Adagio. Indien u door omstandigheden geen kaart heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat op 2 mei 2014 plotseling is overleden onze zus, schoonzus en tante Ineke Houtepen weduwe van Piet Reijnders Onze gedachten zijn bij haar kinderen Ton en Magda Netty, Peter t, Wim Anneke t, Adrie Ad en Dafne Kinderen, kleinkinderen Jesus bleibet meine Freude J.S. Bach Na een lang en welbesteed leven is van ons heengegaan onze lieve, levenslustige en inspirerende man, vader, schoonvader en opa Catharinus Pieter Passenier 4 november 1921 2 mei 2014 Middelburg: Agnes Passenier-Kessler Zeist: Anke en Arthur Anna Driebergen: Peter en Renée Donderdag 8 mei om 13.30 uur wordt er een overdenking gehouden in de Dorpskerk aan de Van Cittersstraat 69 te Sint Laurens. Aansluitend vindt om 14.45 uur de teraardebestelling plaats op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na afloop van de begrafenis willen wij u graag ontmoeten in voornoemde Dorpskerk en kunt u ons condoleren. Piet Passenier Het ontbrak je niet aan moed te vechten... Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, mijn oma, onze zus en schoonzus Anne Marie Vergouwe - Beekman sinds 29 juli 2001 weduwe van Martinus Marinus Vergouwe in de leeftijd van 67 jaar. Hannie Melanie Co t en Riet Piet en Toos Leni en Jan Katinka en Gilles Marjan Joke en Willem Ko en Andrea Annie en Piet t Neven en nichten 2 mei 2014 Vredehoflaan 428, Vlissingen Correspondentieadres: Bloemenlaan 92,4382 SJ Vlissingen Anne Marie is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 7 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van herinnering zal gehouden worden op donderdag 8 mei om 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Een speciaal woord van dank aan ieder die haar het laatste jaar met warmte en liefde heeft omringd. Rust zacht Anne Marie Hannie en Melanie; veel sterkte. Riet De liefde blijft altijd bestaan 1 Korintiërs 13:8 Voor de vele hartverwarmende, lieve, troostende en bemoedigende woorden en de manier waarop wij samen met u afscheid hebben genomen van onze lieve moeder en oma Tona Quist-Baart willen wij u hartelijk dankzeggen. Het was een grote steun voor ons. Met haar enthousiasme, opgewektheid en doorzettings vermogen is ze voor ons en voor velen een groot voorbeeld geweest. Wij zullen proberen in haar gedachtengang verder te leven en haar wijze raad ter harte te nemen. Marjan en Tonny Ellen en Johan Klein- en achterkleinkinderen Goes, 5 mei 2014 KARIN DE BRUIN-KOPPELAAR De Uitvaart Informatie Hulplijn i kijk ook op maandag 5 mei 2014 27 Het is goed zo Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma echtgenote van Pieter Sijmon Noteboom 11984 11 september 1913 11 mei 2014 Met fijne en mooie herinneringen zijn wij dankbaar dat zij zo lang bij ons was. Voorschoten: Annie en Peter Meijer-Noteboom Ronald en Linda, Summer Simone en John Wolphaartsdijk: Piet en Ina Noteboom-Geschiere Peter en Marja, Pieter, Dave, Corné Jan en Daphne, Sarah, Ruben Wolphaartsdijk: Marian en Henk Janse-Noteboom Huibert en Marjolein, Hugo, Philip, Yvo Andrea Pieter en Amanda, Cijs Leiderdorp: Corrie Noteboom Wij nemen in kleine familiekring afscheid van haar. Correspondentieadres: Burg. C Koerstraat 8, 4471 BW Wolphaartsdijk Wij willen het personeel van zorgcentrum 'Theresiahof' in 's-Heerenhoek bedanken voor de liefdevolle zorg aan onze moeder en oma. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze buurman. Zijn opgewektheid deed velen goed. Wij wensen de familie veel sterkte toe. De naaste buren Co en Wilma Van Strien Bram Verkruysse Willem Westerbeke Middelburg; 2 mei 2014 IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 4 mei 2012 4 mei 2014 In gedachten blijf je bij mij en in mijn hart leef je voort. Ik zal je nooit vergeten, je naam liefdevol bewaren als een licht, als warmte, voor altijd. Ton Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 - Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 27