4=
I
I
I
1
TELEVISIE 19-
vêronica
RTL7/
een
I CANVAS
Over de kop: menselijk
gedrag
Wekelijks geven twee wetenschap
pers uitleg over waarom we doen
wat we doen. Johan Overdevest
presenteert dit seizoen vanuit een
glazen studio in Den Bosch.
Nederland 2, 20.55 uur
Reizen Waes: Vanuatu
De eilandengroep Vanuatu in
Oceanië is het meest bedreigde
land ter wereld. Tsunami's,
orkanen, vulkanen die uitbarsten:
Tom neemt er een kijkje.
EZ: Gemaakt om kapot te
gaan
Nieuw seizoen, nieuw gezicht:
Elena Lindemans zoekt antwoord
op vragen als: hoe lang is ons pen
sioenstelsel nog te handhaven?
Nederland 2, 21.25 uur
Peter R. Over de grens
In Burkina Faso is het armoede
wat de klok slaat. Met name de
kinderen worden daarvan de
dupe, zo moeten zij bijvoorbeeld
in mijnen werken.
Buitentan
VRIJDAG 2 MEI 2014
12:40 RTL Nieuws 12:45 RTL
Z Nieuws 13:00 RTL Nieuws
13:05 RTL Z Nieuws 13:20 Spe
cial: De kijker aan zet 13:40 RTL
Nieuws 13:45 RTL Z Nieuws
14:00 RTL Nieuws 14:05 RTL
Z Nieuws 14:20 RTL Nieuws
14:25 RTL Z Nieuws 14:40 Spe
cial: De kijker aan zet 15:00 RTL
Nieuws 15:05 RTL Z Nieuws
15:15 RTL Nieuws 15:20 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z Opening
Wall Street 15:35 Toekomst
makers 15:50 RTL Z Opening
Wall Street 16:00 RTL Nieuws
16:05 RTL Z Nieuws 16:20 Ko
ning Willem I Prijs 16:40 Spe
cial: De kijker aan zet 17:00 RTL
Nieuws 17:05 RTL Z Nieuws
17:15 RTL Nieuws 17:20,
17:30,17:45 RTL Z Nieuws
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Reality
07:33 Chloe's Toverkast 07:46
Brandweerman Sam 07:57
Chuggington 08:09 Jungle
club 08:23 Oggy en de kakker
lakken 08:31 Oggy en de kak
kerlakken 08:42 De Daltons
08:50 De Daltons 09:00 Fien
en Teun 09:07 Jokie 09:12 Ti-
TaToverfeest 09:27 Sprookjes
van Klaas Vaak 09:38 Bibaboer-
derij 09:54 2 Kleine Kleutertjes
10:00 Tommy Teleshopping
15:02 Sprookjes! 15:16 Het
mysterie van... 15:49 Naranji-
na en de kadekapers 16:01 Jun
gleclub 16:04 De Daltons 16:12
De Daltons 16:22 Het mysterie
van... 16:54 Green-Kids 17:05
Oggy en de kakkerlakken 17:10
Will Sr Grace 17:40 Goede tij
den, slechte tijden
18:10 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:35 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:05 EHBO: Eerste hulp bij
opvoeden, Docusoap
06:00 Hart van Nederland -
Late Editie 06:55 Move that
Body 07:30 Born to Cook 08:00
Tommy Teleshopping 11:00
Astro TV 13:00 Tommy Tele
shopping 14:00 My Kitchen
Rules 15:00 MasterChef Nieuw
Zeeland 16:00 MasterChef Hol
land 16:55 My Kitchen Rules
17:55 My Kitchen Rules
18:55 MasterChef Nieuw Zee-
land, Culinair magazine
19:55 Bake My Day, Culinair ma
gazine
09:45 Jake en de nooitgedacht-
land piraten 10:05 Phineas and
Ferb 10:30 Souvenirs de Gra
vity Falls 10:50 Eddie Angst-
horn 11:15 Camp Sumpfgrund
11:35 Dude, That's My Ghost!
12:00 Zeke and Luther 12:25
Kickin' It 12:45 Crash Sr Bern
stein 13:10 Ranger dierenjour-
naal vanuit Emmen 13:15 Eddie
Angsthorn 13:40 Phineas and
Ferb 14:05 Randy Cunningham
14:25 Dude, That's My Ghost!
14:50 Inazuma Eleven 15:10
Phineas and Ferb 15:25 Sou
venirs de Gravity Falls 15:50
Camp Sumpfgrund 16:10 Kic
kin'It 16:25 Pair of Kings 16:45
Dude, That's My Ghost! 17:10
Lab Rats 17:35 Phineas and
Ferb
18:00 It Only Hurts When I
Laugh
18:15 According to Jim
18:40 According to Jim
19:05 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30
ledereen beroemd 13:50 Thuis
14:15 De aarde vanuit de he
mel 14:40 Poirot 15:30 Flikken
16:20 Sporza: Ronde van Ro-
mandië 17:45 Clips
18:00 Het Journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:35 Lentebeelden
10:20 Charlie's Angels 11:05
Lentebeelden 12:30 Onderbre
king 13:30 Sporza: UEFA Euro
pa League 14:00 100" 14:02
Panorama 14:52 100" 14:55
How much does your building
weigh, mr. foster? 16:11 100"
16:13 Himalaya with Michael
Palin 17:08 100" 17:11 Char
lie's Angels 17:58 100"
18:00 Cheers, Comedy
18:28100"
18:30 Vranckx in niemands
land (h), Documentaire
19:28100"
19:30 Hoera cultuur!, Cultuur
magazine
O
O
00
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Prelude to a Kiss, Roman
tische komedie
20:30 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
21:25 Law Order: Special
Victims Unit, Misdaad-
20:00 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Top Gear, Automagazine
21:35 Top Gear, Automagazine
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Poirot, Misdaadserie
20:00 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:40 The Godfather, Part 2,
Misdaaddrama
i
22:00 Spartacus: War of the
Damned, Dramaserie
23:05 Falling Skies, SF-actieserie
00:00 Koning Voetbal, Voetbal
01:00 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
02:01 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
actualiteiten sport film
22:40 Sex and the City, Comedy
23:10 Dr. Phil, Praatprogramma
00:05 Will Grace, Sitcom
00:35 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
22:20 Without a Trace, Mis
daadserie
23:10 The Closer, Misdaadserie
00:05 Rookie Blue, Misdaadserie
01:00 The Good Wife, Drama
serie
01:55 Astro TV, Magazine
02:25 Hart van Nederland -
Late Editie, Reportage
22:50 Top Gear, Automagazine
23:55 Ranking the Cars, Vrije
tijdsmagazine
00:05 InsideGamer (h), Video
spelletjes magazine
00:25 Veronica Music: Duffy
(h), Muziekprogramma
01:20 Nachtclub Live, Show
04:20 Utopia, Muziekprogramma
22:10 Het Journaal
22:25 Breathless
23:11 Keno
23:12 Euro Millions
23:15 Het Weer
23:20 Sabrina
01:25 Dagelijkse kost, Culinair
magazine
01:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
02:00 Journaallus, Nieuws in lus-
vorm
23:50 Leaving (h), Dramaserie
00:40 De Canvasconnectie^h),
Cultuurmagazine
01:10 Puur muziek, Klassieke
muziek
02:00 Canvaslus, Nieuws in lus-
Nederland 3, 21.15 uur
Nederland 1, 21.30 uur
TELEVISIE
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:22 De Koesterchallenge 07:33 Re-
gioned 07:42 De Zeeuwse Top 40
07:54 Verzeeuwigd 08:00 Herhaling
programmering 07:00-07:54 09:00
Zeeland NU 09:20 Het Weer 09:22
De Koesterchallenge 09:33 Regioned
09:42 De Zeeuwse Top 40 09:54
Verzeeuwigd 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:54 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:23 Het Weer 18:28 Trugkieke
18:38 Regioned 18:47 Verzeeuwigd
18:51 Muziekclip 18:55 Zeeland in
vogelvlucht 19:00 Herhaling pro
grammering 18:00-18:55 20:00 Zee
land NU 20:23 Het Weer 20:28 Trug
kieke 20:38 Regioned 20:47
Verzeeuwigd 20:51 Muziekclip 20:55
Zeeland in vogelvlucht 21:00 Herhal
ing programmering 20:00-20:55
22:00 Zeeland NU 22:23 Het Weer
22:28 Trugkieke 22:38 Regioned
22:47 Verzeeuwigd 22:51 Muziekclip
22:55 Zeeland in vogelvlucht 23:00
Zeeland NU 23:23 Het Weer 23:28
Trugkieke 23:38 Regioned 23:47
Verzeeuwigd 23:51 Muziekclip 23:55
Zeeland in vogelvlucht 00:00 Zeeland
NU
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Fake Britain
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Don't Get Done, Get Dom
12:30 First Time on the Front Line
13:00 Bargain Hunt 14:00 BBC News
- Weather 14:30 BBC Regional News
and Weather 14:45 Doctors 15:15
Perfection 16:00 Escape to the Coun
try 16:45 Spring Kitchen with Tom
Kerridge 17:30 Flog It! 18:15 Point
less 19:00 BBC News 19:30 BBC Re
gional News Programmes 19:57
Weather 20:00 The One Show 20:30
A Question of Sport 20:57 BBC News
and Regional News 21:00 EastEnders
21:30 MasterChef 22:00 Have I Got
News for You 22:30 Outnumbered
23:00 BBC News 23:25 BBC Regional
News and Weather 23:32 The Na
tional Lottery Update 23:35 The Gra
ham Norton Show 00:20 Bad Educa
tion 00:55 EastEnders
BBC2
07:00 This Is BBC Two 07:20 Homes
Under the Hammer 08:20 The Travel
Show 08:45 Put Your Money Where
Your Mouth Is 09:30 The Great Interi
or Design Challenge 10:30 Mary Ber
ry Cooks 11:00 World Championship
Snooker 13:00 Daily Politics 14:00
World Championship Snooker 19:00
Eggheads 19:30 Great British Menu
20:00 World Championship Snooker
22:00 Natural World: Nature's Misfits
23:00 The Trip to Italy 23:30 News-
night 00:00 Weather 00:05 Later -
with Jools Holland 01:10 World
Championship Snooker Highlights
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Familie Dr. Kleist 11:35
Panda, Gorilla Co. 12:00 Tages
schau 12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Elefant, Tiger Co 16:58
Parteien zur Europawahl 17:00 Tages
schau 17:15 Brisant 17:58 Parteien
zur Europawahl 18:00 Verbotene Lie-
be 18:50 Der Dicke 19:45 Sportschau
vor acht 19:50 Wetter vor acht 19:55
Börse vor acht 20:00 Tagesschau
20:15 Die Hochzeit meiner Schwe-
ster 21:43 Parteien zur Europawahl
21:45 Tagesthemen 21:58 Parteien
zur Europawahl 22:00 Polizeiruf 110
23:28 Parteien zur Europawahl 23:30
Sherlock - Das grolSe Spiel 01:00
Nachtmagazin 01:20 Kennedys Hirn
ZDF
09:00 Heüte 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Kiichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Kitzbühel 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25 Die Gar-
misch-Cops 20:15 Der Alte 21:15
Letzte Spur Berlin 22:00 Heute-jour-
nal 22:30 Heute-show 23:00 Das
blaue Sofa 23:30 Luther 00:25 Heute
Nacht 00:40 In Plain Sight - In der
Schusslinie 01:20 Heute-show 01:50
ReilSende Wasser
WDR
07:20 Frieden warfür mich'n Stück
Schokolade - Geschichten aus der
Nachkriegszeit 08:15 Planet Wissen
09:15 Europamagazin 09:45 Bericht
aus Brüssel 10:00 Lokalzeit-Geschich-
ten 10:30 Aktuelle Stunde 11:10 See-
hund, Puma Co. 12:00 Leopard,
Seebar Co 12:45 WDR aktuell
13:00 Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr Hob
by 15:00 Planet Wissen 16:00 WDR
aktuell 16:15 Daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 Hierund Heute
18:20 Servicezeit Reportage 18:50
Aktuelle Stunde 20:15 Familienerbe
NRW 21:00 Lichters Schnitzeljagd
21:45 Plasberg persönlich 23:10
WDR aktuell 23:15 Willy Brandt - Er-
innerungen an ein Politikerleben
00:45 Hier und Heute 01:00 Domian
Discovery
07:20 Salvage Hunters 08:10 Dirty
Jobs 09:00 Overhaulin' 2013 09:50
Crisis Control 10:40 The Liquidator
11:30 Naked and Afraid 12:20 Cold
River Cash 13:10 Mythbusters 14:00
How Do They Do It? 14:50 Whale
Wars 15:40 Jungle Gold 16:35 Prop
erty Wars 17:05 Fast N' Loud 18:00
The Liquidator 19:00 Crisis Control
20:00 You Have Been Warned 21:00
Deadly Dilemmas 22:00 Lost and
Sold 23:00 Troy 00:00 Overhaulin'
2013 01:00 Deadliest Catch 01:55
Deadly Dilemmas
National Ceographic
07:35 The Dog Whisperer 08:20
Prospectors 08:45 Lords of War
09:05 Locked Up Abroad 09:50 Air
Crash Investigation 10:40 CarS.O.S
11:30 Restoration Garage 12:25 King
Fishers 13:20 Strippers: Cars for Cash
14:15 Locked Up Abroad 15:10 Air
Crash Investigation 16:05 King Fish
ers 17:00 Blow Your Mind 18:00
Strippers: Cars for Cash 19:00 Pros
pectors 19:30 Lords of War 20:00 Ta
boo 21:00 Outsiders With Darren
McMullen 22:00 Hustling America
23:00 Incredibly Small World 23:55
Outsiders With Darren McMullen
00:50 Hustling America 01:45 Incred
ibly Small World
Animal Planet TLC
07:15 Wild France 08:10 The Wild
Life of Tim Faulkner 09:05 Man,
Cheetah, Wild 10:00 Animal Precinct
10:55 Escape to Chimp Eden 11:20
Steve Irwin's Wildlife Warriors 11:50
Animal Clinic 12:45 Austin Stevens'
Adventures 13:40 Man, Cheetah,
Wild 14:30 My Cat from Hell 15:30
The Magic of the Big Blue 16:25 Too
Cute! 17:00 Say Yes to the Dress
17:15 90 Days to Wed 18:05 Choccy-
woccydoodah 19:00 What Not to
Wear 20:00 Say Yes to the Dress -
Bridesmaids 21:00 90 Days to Wed
22:00 Newlyweds 22:55 Who on
Earth Did I Marry? 23:45 Couples
Who Kill 00:35 Alex 01:25 90 Days to
Wed
TV5
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
Smonde, le journal 08:40 Couleurs
outremers 09:05 Flash Info 09:10 Les
escapades de Petitrenaud 09:35 Si
lence, qa pousse 10:00 Flash Info
10:05 Challenge d'été 10:35 Nec plus
ultra 10:55 Flash Info 11:00 Dans la
peau d'un chef 11:45 Plus belle la vie
12:10 Flash Info 12:15 Pique-assiette
invite les chefs 12:30 Les chateaux de
la Loire 13:30 Journal RTBF 14:00
Melting Pot Café 15:45 Dans la peau
d'un chef 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash Info 17:05
ARTE Reportage 18:00 64', Ie monde
en franqais, 1 re partie 18:25 Le Jour
nal de l'économie 18:30 Envoyé spé
cial 20:05 Géopolitis 20:30 Journal
France 2 21:00 Boulevard du palais
22:45 Les villages de France 23:00
Journal TSR 23:25 Comme si c'etait
hier 23:35 Tv5monde, le journal
Afrique 23:45 TV5, l'invité 23:55 Un
village franqais 01:35 Infrarouge
Eurosport
08:30 Mats Point 09:00 WK in Shef
field (Groot-Brittannië) 14:00 Ronde
van Turkije 15:30 WK in Sheffield
(Groot-Brittannië) 18:30 Horse Ra
cing Time 18:45 FEI Nations Cup ih
Lummen (België) 20:00 WK in Shef
field (Groot-Brittannië) 23:00 Mats
Point 23:30 Watts
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 10:00 3 From 1 11:00 Len-
ovo 1 11:05 Awkward 11:30 Awk
ward 12:20 Awkward 13:05 Made
13:55 Teen Mom 14:45 Snooki
JWoww 15:10 Ex on the Beach 15:40
Catfish: The TV Show 16:30 Made
17:25 Awkward 18:151 Used to be
Fat 19:05 MTV World Stage 20:00 Ri
diculousness 20:25 Ridiculousness
20:50 Sleeping With The Family
21:40 Snooki fit JWoww 22:05 Snooki
JWoww 22:30 The Valleys 23:20
Lenovo 2 23:25 Ex on the Beach
00:15 GameKings 00:40 Big Tips Tex
as 01:05 Big Tips Texas 01:30 Ridicu
lousness 01:55 Ridiculousness
CNN
07:00 CNN Newsroom 09:00 World
Sport 09:30 African Voices 10:00
World Business Today 10:45 CNN
Marketplace Middle East 11:00 CNN
Newsroom 11:30 News Special 12:00
Amanpour 12:30 CNN NewsCenter
13:00 CNN Newsroom 14:00 News
Stream 15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00 The
Brief 17:30 News Special 18:00
World Sport 18:30 Inside Africa
19:00 International Desk 19:45 CNN
Marketplace Africa 20:00 Amanpour
20:30 CNN NewsCenter 21:00 CNN
Newsroom 22:00 Quest Means Busi
ness 23:00 Amanpour 23:30 World
Sport 00:00 CNN Newsroom 00:30
The Brief 01:00 CNN Newsroom
01:30 BackStory