Meer comfort op maaigebied met de Gardena Robotmaaiers €469,- 399,- Nederlandse geschiedenis in beeld pzc.nl/webwinkel Oostenrijk, Kleinwalsertal pzc.nl/webwinkel BHBHHHHBHHBHBHIHHi fW WEBWINKEL) Slechts v.a Slechts v.a v.d. Valk Barcarola, Barcelona, Gaudi en Dall 10 dagen Meer informatie en boeken Vertrekdata en prijs per Prijzen 2014 persoon Vertrekdata en prijs per Prijzen 2014 persoon pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Boek nu deze lezersreis 'Ervaar Bon bal47cop Combi Bevrijding en WOU n I P2BC m -vw dinsdag 29 april 2014 PZC Wanneer u geen groot fan bent van grasmaaien, is het wel zo prettig als dat voor u gedaan wordt. U haalt een volledig zelfstandig werkende robotmaaier in huis waar u maar weinig omkijken naar hebt. U bakent eenmaal het gebied af waar de maaier zijn werk dient te doen en programmeert hem om zijn maaifrequentie aan te geven. Hij is voorzien van een 18 volt 1,6 Ah li-Ion accu die hij zelf aan zijn basisstation weer oplaadt wanneer hij leeg is. De 3 vlijmscherpe maaimesjes maaien op een maaibreedte van 17 centimeter uw gras op een hoogte tussen de 20 en 50 mm. Het gras opruimen hoeft niet meer: dit wordt zo versnippert door het apparaat dat het meteen als voeding voor uw gazon dient. De maaiers zijn tot slot uitgerust met een alarm met PIN-code, installatieslot, tijdslot, hefsensor en een botssensor. Bezoek onze webwinkel voor meer technische specificaties en haal nu uw gemak in huis! GRATIS thuisbezorgd en geïnstalleerd (t.w.v. 120,-) Vragen? Bel 0900 - 2021352 0,45 p.g.) ii Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. Catalonië, de semiautonome provincie van Spanje. Het gebied, dat eens onder de koningen van Barcelona-Arragon tot één van de grote zeemachten van de Middellandsè Zee behoor- De. We bezoeken Barcelona, de hoofdstad van de provincie en Girona. De Costa Brava, wat Wilde Kust betekent, strekt zich uit van de Frans-Spaanse grens tot Blanes, ongeveer 200km zuidelijker. Hier vinden we naast moder ne badplaatsen zoals Lloret de Mar en Tossa 30 juni 10 dagen 499,- 7 juli 10 dagen 549,- 25 augustus 10 dagen 529,- 8 september 10 dagen 499,- 22 september 10 dagen 469,* 6 oktober 10 dagen 399,- Het betoverende Kleinwalsertal is gelegen in de deelstaat Vorarlberg in Oostenrijk. Het dal is tamelijk breed en 15 km lang. Het is een geslo ten dal met aan het einde het plaatsje Baad. Dit betekent dat het Kleinwalsertal alleen vanuit Duitsland te bereiken is en wel via de plaats Obertsdorf. De naam Kleinwalsertal is in een ver verleden ontstaan doordat de oorspronkelijke bewoners uit het kanton Wallis in Zwitserland Maandag 23 juni 1 €499,- Maandag 21 juli €509,- Maandag 1 september €499,- Maandag 22 september €469,- Bij de prijs inbegrepen: 7 overnachtingen in het luxe Aparthotel. Keurig ingerichte kamers met badkamer en toilet, t.v. en telefoon. Dagelijks ontbijtbuffet en 3-gangendiner Excursies met bus (excl. entreegelden) luxe comfortclass touringcar Goed verzorgd afscheidsbuffet Bij de prijs inbegrepen: Overnachtingen in Midden- Frankrijk 7 overnachtingen in het uitstekende Van der Valk Hotel Barcarola in Sant Feliu de Guixols. Uitstekende kamer, luxe ingerichte badkamer, airco. Het hotel is voorzien van een zwembad. Verzorging o.b.v. halfpension Excursies met bus (excl. entreegeld) Comfortclass touringcar Goed verzorgd afscheidsbuffet kwamen. Tijdens deze reis verblijven we in het Aparthotel van de familie Haller. Het hotel be schikt over comfortabele kamers met TV en tele foon en een kompleet ingerichte badkamer met douche en toilet. Verder is er een lift, zwembad en een saunapark. Vanuit het hotel maken we schitterende uitstapjes door de Beierse Allgauer Alpen en een stukje Oostenrijk. de Mar ook plaatsjes die hun oorspronkelijke karakter behouden hebben zoals Cadaqués, Empuries en 1' Escala. Catalonië heeft grote kunstenaars voortgebracht, zoals architect Antoni Gaudi en kunstschilder Salvador Dali. Wij laten u tijdens de boeiende excursies niet alleen van steden, kunst en cultuur genieten maar ook van de indrukwekkende natuur, zo wel aan de kust als in het binnenland. &mèe Indringende documen taires met zeldzaam beeldmateriaal i Vragen? Bel 0900 - 2021352 (€0,45 p.g.) jjt, Let op: verwerking van een bon order duurt tot 5 werkdagen. Uw bestelling sneller in huis, bestel online! Hierbij bestel ik _x No de bevrijding (2DVD) a 14,95* Hierbij bestel ik X W02 in HD Kleur (6DVD) a 19,95* •Excl. €3,95 verzendkosten Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: 1 II Telefoon: E-Mail: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: IBAN: NL of Bankrekening: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090,5004 BB Tilburg Handtekening: Na de bevrijding (2DVD) is een documentaire over een weinig belichte periode waarin ons net bevrijde land zich moet oprichten uit de chaos van de oorlog. De jaren na de bevrijding zijn één grote zoektocht naar oude en nieuwe waarden, naar een evenwicht dat lang niet altijd gemakkelijk wordt gevonden en regel matig tot hevige strijd leidt. W02 in HD Kleur (6DVD) biedt met de modernste technieken en nieuwe onthullingen letterlijk en figuurlijk een nieuwe blik op de Tweede Wereld oorlog. Ervaar de Tweede Wereldoorlog als nooit tevoren met dit gloed nieuwe historische overzicht in high definition en kleur! fWEBWINKEL) Bezoek uw webwinkel voor meer informatie over deze titels.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40