Politie vindt twee doden in drugslab Verwende consument went aan actieprijzen Cruise langs highlights van Rusland IN HET NIEUWS 3 Ca naar Kras.nl/rustand-cruises of bel 0900-9697iigBP^ Riviercruises een brief op waarin supermark ten hen op niet al te vriendelijke toon om een korting vroegen. „En als je 67 procent korting biedt op vaatwastabletten, dan bied je die waarschijnlijk onder de kostprijs aan", zegt René Bakker, voorma lig directeur van C1000. „Grote kans dat deze producent dan in de kosten moet bijdragen." Supermarkten maken met hun franchise-ondernemers jaarlijkse afspraken over marges die zij kun nen realiseren. Door de verras singsaanvallen zoals die van Al- bert Heijn en Detailresult acht Bakker het echter niet uitgesloten dat franchisers onder druk komen te staan om met nieuwe prijsverla gingen akkoord te gaan. „Qua pr-waarde is de actie van Detailre sult op korte termijn briljant", zegt Laurens Sloot. Detailresult heeft volgens hem nu eenmaal een naam hoog te houden als prijsagressieve formule. „Dit soort kortingen is echter in het voordeel van de mensen die wel erg gemakkelijk even switchen van de ene naar de andere super markt. Eigenlijk begrijp ik dat niet. Trouwe klanten geven jaar lijks soms vele duizenden euro's uit in 'hun' supermarkt. Waarom krijgen zij aan het einde van het jaar in plaats daarvan niet ge woon een bonus, een extra kor ting, als dank voor hun trouw?" Mede als gevolg van de economi sche crisis zijn consumenten steeds beter op de prijzen gaan let ten, zo blijkt uit diverse onderzoe ken. Niet alleen in supermarkten maar ook op de markt, bij web winkels en in de horeca. Volgens het onderzoek 'Consu mententrends 2013' van de EFMI Business School zegt bijna de helft van de consumenten het di rect door te hebben als de super markt een prijs heeft aangepast. Een iets kleiner percentage (38 procent) doet naar eigen zeggen meestal boodschappen in de goed koopste supermarkt in de omge ving. Consumenten lijken echter ook te wennen aan de constante stroom aanbiedingen in super markten. De promotiedruk^die al sinds 2008 fors toeneemt, wordt door weinig consumenten opge merkt. In 2013 was slechts 19 pro cent van mening dat supermark ten meer aanbiedingen hadden dan in 2012. Slechts 14 procent vond dat de aanbiedingen aantrek kelijker waren geworden. De gealarmeerde politie vond la ter nog een lijk en constateerde vrij snel dat het om een middel groot drugslaboratorium ging. De identiteit van de slachtoffers en de doodsoorzaak is nog niet be kend. Er waren op het moment van de vondst meer mensen in het be drijfsverzamelgebouw aanwezig. Zij hadden niks gezien of ge merkt en zijn zonder klachten naar buiten gegaan. De ruimte werd verhuurd aan D.A.C. Carcleaning, dat het onder komen sinds een paar maanden weer onderverhuurde aan twee mannen die voor een Limburgse rioleringsfirma zouden werken. Die hadden woensdag echter geen huur betaald en waren al da gen onbereikbaar, waarna de poli tie werd ingeschakeld. Politiewoordvoerder Rick Ebli kan niet zeggen wat voor soort drugs er in Uden werden ge maakt. Er is volgens de woord voerder geen sprake geweest van ontploffingsgevaar of brand. Hij kon gisteren nog niet aangeven of het om moord of een ongeluk ging. Ook is onbekend hoe lang de lichamen in het pand hebben gelegen. Na de vondst rukte een grote hoe veelheid brandweerwagens, am bulances en politieauto's uit. Uit metingen bleek dat ondanks de vreemde lucht, er geen gevaarlij ke stoffen waren vrijgekomen. Een levenloos lichaam met een gasmasker op en jerrycans met honderden liters chemicaliën. KRAS De wereld is Kras 100% vertrekgarantie 11 dagen al v.a. ïpê:- Cj; DINSDAG 29 APRIL 2014 door Frans Raaijmakers en Tom Tacken Bas, Digros en Dirk, de drie supermarktformules van Detailresult, stunten met 3=1-acties voor vaatwastabletten. foto Peter Hilz/HH UDEN - Omdat de huur niet was be taald, gingen de Udense pandeige- naar en enkele huurders maandag in het bedrijfsverzamelgebouw poolshoogte nemen. In het bedrijfs pand deden ze een lugubere vondst. Een levenloos lichaam met een gasmasker op en jerrycans met honderden liters chemicaliën. Moskou, Uglich, Yaroslavl, Coritsy, Kizhi, Mandrogi en St. Petersburg Vliegreis, transfers en alle maaltijden Excursiepakket inclusief entree Excursies in Moskou en Sint-Petersburg o.l.v. Nederlands sprekende gids Vertrek: mei t/m september Zie: Kras.nl/91057 en kras.nl/91058 Van Moskou naar St. Petersburg Met drie volle dagen in Moskou en St. Petersburg is dit de ultieme manier om deze wereldsteden te ontdekken. Keuze uit een 11- of 12-daagse reis, natuurlijk met 100% vertrekgarantie!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 3