Familieberichten 38 dlensenlinq.nl s A Ch/p/teflprj de heer Ds. Gerrit Dijkstra Dr. Jan Gerard de Jong Lisa Josephina Wullems-Fermont Joost Adriaanse Zeven maanden na het overlijden van zijn partner overleed op 25 april 2014 geboren 13 november 1920 Partner van mevrouw Elisabeth van de Stadt f 19 september 2013 Executeur, Mr. N.E. Soeters-Schot Klaassen Notarissen Correspondentieadres Postbus 187 4300 AD Zierikzee De crematieplechtigheid zal donderdag 1 mei 2014 om 12.00 uur gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u de plechtigheid wilt bijwonen wordt u verzocht tijdig in het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar verder te ontmoeten in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Hij zal geen bloesem meer zien bloeien geen zonlicht door de bomen gaan geen wind zien spelen tussen takken waar het rijpend fruit aan hing het is voorbij wat blijft is de herinnering Na een periode van afnemende krachten is toch nog plotseling overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis Korstanje Kees 6 mei 1929 - 's-HeerAbtskerke - f 27 april 2014 's- Heer Abtskerke: Willy Korstanje-Westplate Nieuwegein: Leo Korstanje Hoedekenskerke: Elma en Krijn Leendertse-Korstanje Niek en Lieke Koen Daan 's- Heer Abtskerke: Jaap |an en Ilona Korstanje-Dieleman Celina Martine Lisette Poelweg 14444 AE 's-Heer Abtskerke. Donderdag 1 mei is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en om persoonlijk afscheid van Kees te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszand- weg 8b te 's Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 2 mei om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente te 's-Heer Abtskerke. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis 'Versvliet', Van de Plasschestraat 33 te 's- Heer Abtskerke. Indien u geen rouwbrief heeft ont\>angen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Evert Wagter Requiem aeternam Een bijzonder mens is veel te vroeg overleden Evert Wagter Als directeur/dirigent heeft hij op zijn eigen wijze'een mooie traditie meegegeven aan de jongens van de Zeeuwse Koorschool. Door zijn inzet heeft het koor vijf jaar kunnen zingen, reizen en genieten. Evert, bedankt Het bestuur van de stichting Vrienden van de Zeeuwse Koorschool Wat diep in je hart zit, kun je door de dood niet verliezen. Wij ontvingen het droevige bericht dat op 25 april 2014 is overleden de heer Evert Wagter Evert was de levensgezel van onze collega Bernadette Ysebaert. Ons medeleven gaat uit naar Bernadette en naai de verdere familie. Wij wensen hun allen sterkte en de nabijheid van God toe. Namens de Raad van Toezicht, het College van Bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum te Goes drs. J.A. Brand voorzitter College van Bestuur Elizabeth Cornelia van de Velde - Pettinga Elly "Hora est" Met droefheid, maar ook dankbaar voor alle gelukkige jaren, geven wij u kennis dat op de leeftijd van 89 jaar is overleden mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Mariette Evera Regter oud-huisarts te Amersfoort arts-bacterioloog te Rotterdam Scheveningen, 23 december 1924 t Ouwerkerk, 25 april 2014 M.E. de Jong-Regter Aryan en Charlotte Maarten Bart •Emma Casper en Digna Elin Paul Jolijn Jessica en Kok Den Domp 2 4305 AS Ouwerkerk De herdenkingsbijeenkomst zal donderdag 1 mei om 14.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er aldaar gelegenheid elkaar te ontmoeten. kijk ook op dinsdag 29 april 2014 Licht dat ons aanstoot in de morgen... aanhoudend licht dat overwint Huib Oosterhuis Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij U mede dat na een kortstondig ziekbed en gesterkt door het H. Sacrament der Zieken zacht is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 21 oktober 2007 weduwe van Arthur Johannes Wullems 12 november 1913 1 Rilland: Egmond a/d Hoef: t 26 april 2014 Phyllis en Willem Mondt-Wullems Eva en Diana Esther en Lennart. Lisa Robine Cyril enJ\ty Wullems-van der Oord Sanne-Fere en Margreet Floortje en Gillis Middelburg: Riet en Piet Hamelink Correspondentieadres: Michaëlsdreef 25, 4335 BH Middelburg De Gezongen Uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 1 mei om 13.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk aan de Singel te Vlissingen. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op het R.K. gedeelte van de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen Na de begrafenisplechtigheid' is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Monuta de Voorzorgindustrieweg 20 te VHssingen. Onze speciale dank gaat uit naar een ieder die haar de laatste jaren in het Theo van Doesburg centrum met zorg en steun hebben omringd. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig omdat onze vriendelijke en meelevende Buurman is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Dhr. Alewijnse, Fam. P. Wisse, Fam. de Bok, Fam. Zonnevijlle, Fam. A.J. de Visser, Fam. Dingemanse, Fam. Koch, Fam. Mouw, Mevr. Lampert, Fam. W. de Visser Zoutelandseweg Biggekerke 'In paradisum deducant te angeli' Onverwachts is overleden onze oud-dirigent, organist en vriend voor velen, Wij zullen zijn aanwezigheid, gezelligheid en passie erg missen. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe. De Bellringers De HEER waakt over je leven de HEER houdt de wacht over je gaan en je. komen van nu tot in eeuwigheid Psalm 121: 7,8 Met verdriet, maar ook met dankbaarheid dat wij ons leven met haar mochten delen, geven wij u kennis dat na een periode van afnemende geestelijke en lichamelijke krachten is overleden onze lieve en dierbare Hellendoorn, 17 september 1928 t Middelburg, 26 april 2014 Op 4 oktober 1983 gehuwd met Johannes van de Velde, t 22 februari 1985 Nieuwerbrug a/d Rijn: Ellen van de Velde en Peter Slob Hartelijke oma van Johan Wouter Suzanne Roeland Nelleke Liefdevolle zuster, schoonzuster en tante El van Paul en Trudi Pettinga - van Hooven, Zoetermeer Martha en Leo Nierse - Pettinga, Hellendoorn neven en nichten achterneven en achternichten Correspondentieadres Korte Waarder 58, 2415 AV Nieuwerbrug a/d Rijn Wij gedenken haar leven op donderdag 1 mei om 11.30 uur in kerkcentrum "De Morgenster", Adr. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. In deze dienst zal voorgaan Ds. RC, Pettinga. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is ef gelegenheid tot condoléance en ontmoeting in voornoemd kerkcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38