Musical Sister Act Boekv60r15meiopKras.nl/LR52578 RUIM 40% KORTING! www.pzc.nl/safari PZC De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 2 dagen v.a. Compleet musical- arrangement maandag 28 april 2014 21 Bewonder de swingende musical Sister Act. Er zijn nog kaar ten voor mei en juni! Wij maken uw avond nóg specialer met ons 'after musical arrangement' waarbij u onder het genot van een hapje en drankje kunt nagenieten van de show. Na de lancering op o.a. Broadway is deze hitmusical met succes naar Nederland gebracht. De musical vertelt het verhaal van de zangeres Deloris van Cartier, die haar toevlucht zoekt in een klooster met weinig stemvaste nonnen en een strenge Moeder Overste. Een hilarisch verhaal dat zich afspeelt in het meest swingende klooster van Nederland! Na de musical overnacht u in Badhotel Scheveningen. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52578 Inclusief: 2/3 dagen (1/2 nachten) verblijf in het Badhotel Scheveningen met ontbijtbuffet, 1 x een 5e rang entreekaart voor de musical Sister Act in het AFAS Circustheater Den Haag en het 'after musical arrangement' met een glas wijn of fris, luxe Van Dobben garnituur, olijventapenade, paté, Franse kaas, Italiaanse worst en zalm. Exclusief: zie onze website. Aankomst: 3 mei t/m 29 juni 2014. Lezersprijs 2 dagen vanaf 85,- 3 dagen vanaf 129,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 15 mei 2014. Ga naar Kras.nl/LRS2578 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR52578 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten Deze actie is exclusief voor abonnees van de PZC, maximaal 6 tickets per abonneehuishouden. Bent u nog geen abonnee? Neem dan een - (proef)abonnement en maak gebruik van deze aanbieding. ABONNEE VOORDEEL Afrika, gevaarlijk dichtbij! Safaripark Beekse Bergen in Hilvarenbeek is uitgeroepen tot Beste Dierenpark van Nederland tijdens de Diamond ThemePark Awards 2013 - 2014! Kom ook speuren naar leeuwen, olifanten en neushoorns tijdens een echte safari. Beleef Afrika te voet, met de boot, de bus en zelfs met je eigen auto. Spot de 'Big Five' en meer dan 1.250 andere dieren in een natuurlijke omgeving met mooie vergezich ten. Laat je verrassen door nieuwsgierige giraffen, kijk uit voor overstekende zebra's en vergaap je aan de indrukwekkende nijlpaarden en krokodillen. Je béieeft het allemaal met één entreebewijs. Ga naar www.pzc.nl/safari en bestel uw tickets voor slechts 12,95 per persoon (normale prijs 22,50, kinderen t/m 2 jaar gratis). 50% korting op uitrijmunt en/of parkeren! Kaarten zijn uit sluitend geldig op zaterdag 28 of zondag 29 juni. Reeds gekochte tickets kunnen niet worden omgezet naar een andere datum. 85 entreekaart after musical arrangement met hapjes en drankjes verblijf in Badhotel Scheveningen ontbijtbuffet THEATERPRODUCTIES WHOORl i PRÊS6H7SR6W

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 55