Rolstoeler kan in het DJ Extinse brengt vervolg naar tandarts Vismarkt in vervoering ZEEUWS-VLAANDEREN 17 Keuken// Vermoeden van brandstichting Scholen bepalen bestemming reizen Een - vermoedelijk aangesto ken - brand heeft zondagoch tend vroeg veel schade aan gericht aan een woning aan de Tragel in Koewacht. Het vuur werd tegen vijf uur ont dekt. De brandweer gaf om tien voor zes het sein brand meester. In de woning was niemand aanwezig. De scha de is zo groot dat gevreesd werd voor instorting. Ge zien de aangetroffen sporen gaat de politie uit van brand stichting. Wie meer informa tie heeft, belt 0900-8844 of anoniem: 0800-7000. Politie onderzoekt dood vrouw in flat De politie heeft vrijdag een onderzoek ingesteld naar het overlijden van een vrouw in een flatwoning in de wijk Triniteit in Terneu- zen. Omstreeks twee uur 's middags kwam de melding binnen dat er mogelijk een dode in de flat lag. Dat klop te. De technische recherche stelde direct een onderzoek in, maar dat leverde niets op. Volgens de politie was er geen sprake van een mis drijf. Scholen voor voortgezet on derwijs bepalen zelf de be stemming van hun (interna tionale) schoolreizen. De ge meente Terneuzen bemoeit zich daar niet mee. Raadslid Giel van Boom (TOP/GB) maakte zich zorgen over de hoge kosten van de school reizen, die vaak niet door de ouders kunnen worden op gehoest en pleitte voor digi tale schoolreizen. Volgens B en W kunnen ouders een beroep doen op verschillen de fondsen. Motorrijder raakt gewond bij botsing Mocht in de toekomst een moeilij ke ingreep nodig zijn dan kan de tandarts voor een verwijzing naar een nabijgelegen ziekenhuis zor gen. Zorgverzekeraar CZ kwam met die oplossing nadat Bouwens twee weken terug veel moeite moest doen om een afgebroken tand te laten trekken. De Groede naar belandde negen jaar geleden in een rolstoel, nadat hij de ziekte MS kreeg. Omdat hij met zijn rol stoel - waar hij niet 'even uit kan' - de behandelkamer niet goed in kon, werd afgesproken de halfjaar lijkse controles over te slaan. Als Bouwens problemen kreeg, zou de tandarts elders ruimte regelen. Mede omdat er lange tijd over heen ging vóór Bouwens tandpijn kreeg, bleek er op het moment dat hij last kreeg niet direct een oplossing voorhanden. Na misver standen tussen tandarts, zorgver zekeraar en patiënt werd Bou wens na vijf dagen in het Oost- burgse ziekenhuis van zijn tand pijn afgeholpen. De Groedenaar is blij dat hij zijn gebit weer elk half jaar kan laten controleren. Hij kreeg de meeste stemmen van het publiek. DJ Extinse kreeg als eerste de goedgevulde Vismarkt écht aan het dansen. Vooral een mix van Rollin', een hit van Limp Bizkit, headliner op Vestrock, zorgde voor veel gejoel. Ook in het vervolg zette hij een ijzerster- ke set neer, die het publiek meer dan tevreden stemde. Volgens hen had DJ Extinse daarom meer recht op de overwinning dan Dis- podancer en Greg Noise, die te vens uit Hulst komen. Ook De Hobbyisten uit Vlissin- gen verdiende een podiumplaats. De hiphopgroep koppelde vrijdag avond reggae aan catchy teksten en zorgde bij het publiek voor een lach op het gezicht. De band kreeg meer stemmen dan Deer- man, Jimmy Dumbell en We Are Ooh People. Vestrock wordt dit jaar gehouden op zaterdag 7 en zondag 8 juni. Vrijdag staat Vestrock Junior op het programma. Op de Zwartepolderweg in Cadzand is zondagmiddag een 23-jarige motorrijder uit de gemeente Sluis gewond geraakt bij een ongeval. De bestuurder reed achter twee auto's. Op het moment dat de voorste wagen plotseling linksaf sloeg was de motor rijder net met een inhaalma noeuvre begonnen. Het slachtoffer botste tegën de voorste auto en kwam ten val. Met een gebroken rib en verwondingen aan het ge zicht is hij naar het zieken huis gebracht. MAANDAG 28 APRIL 2014 KOEWACHT TERNEUZEN mee aan zeskamp H Dolle pret op het Spuiplein in Breskens. TERNEUZEN ook uoor uui totale keukenverbouwing Spoorstraat 18c /jPluS 4431 NK's Grauenpolder T (0113) 312547 M06 533x4189 Openingstijden zie luuiur.feeufeenplus.com CADZAND B Ontbijt voor jong en oud in Hengstdijk foto's Peter Nicolai GROEDE - De aan een rolstoel ge kluisterde Groedenaar Rini Bou- wens is weer patiënt bij een tand arts in Oostburg. Deze verwacht Bouwens te kunnen helpen. door Bob Maes HULST - Niels d'Hooghe staat als DJ Extinse op het podium van Vest- rock. De 19-jarige Hulstenaar won vrijdagavond de dj-categorie van de Vestrockrally en mag daarom draaien op het driedaagse festival. H Ritje op een onwillige stier in Sluiskil. B De rommelmarkt in het centrum van Terneuzen troks 's nachts en zater dagochtend duizenden mensen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 53