t Familieberichten (Ilensenlinq.nl Uit onze familiekring is weggenomen onze schoonzuster en tante Johanna van Belzen-Janse D. van Belzen G. van Belzen-van Belzen G. van Belzen C.J. de Troije-van Belzen C. de Troije A. van Eenennaam-van Belzen Neven en nichten Arnemuiden, 24 april 2014 "Vader, in Uw handen beveel Ik Mijn geest. Na een kort en heftig ziek zijn is door de Heere Thuisgehaald onze lieve, zorgzame vader, opa en over-opa Jozias Adriaanse sinds 10 april 2007 weduwnaar van Catharina Poppe 14 augustus 1928 125 april 2014 Allen die hem gekend hebben zullen beseffen wat we in hem verliezen. Sterke de HEERE ons in dit verlies. Sint LaurensJannie en Jan van der Maas Freddy en Danielle Gerjan, Werner Johnny en Arianne Benjamin, Jonathan Miranda en Arie Mart, Lynde, Elles Jeanet en Frans-Jan Rens, Liz Leon Kloetinge: Betsie en Adrie Koole Jacky Bryan Joan Bianca en Rik Grijpskerke Ko en Joanke Adriaanse Katinka en Wilco Sjaco en Mathilde Ardjan West-SouburgJoke en Peter Verhage Christa Sander Joram Manuel Wij danken de artsen en medewerkers van Sint Jans Hospice De Casembroot voor de liefdevolle verzorging 4373 AM Biggekerke Zoutelandseweg 8 Correspondentieadres: Noordweg 431 4333 KD Sint Laurens Op dinsdag 29 april is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 -19.45 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op donderdag 1 mei om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke om 14.00 uur. Geen bloemen Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jozias Adriaanse - Joost - in de leeftijd van 84 jaar. Wemeldinge: Bep Adriaanse-Verboom Yerseke: Jo Adriaanse-Paauwe Yerseke: Marien Adriaanse Krabbendijke: Adriaan Adriaanse Wemeldinge: Simon en Gre Adriaanse-Feijtel Yerseke: Jan en Dien Adriaanse-Berman Kapelle: Sien van Sabben-Adriaanse Neven en nichten. Biggekerke, 25 april 2014 Joost Adriaanse Maria Jansen Jacoline de Visser Johannes Oosthoek - Jo- Evert Wagter 26 maart 1960 - 25 april 2014 Hij, die 's ochtends gewekt werd door zijn eigen stem, is door God tot zwijgen gebracht. Onze droom om in Frankrijk te gaan wonen zal geen bewaarheid meer worden. Bemadette Ysebaert Nour Farah en Mart Ondanks de moedige strijd van onze zoon, broer, oom en vriend heeft zijn lichaam het opgegeven. Voor altijd in onze gedachten: Marinus t en Anneke Wagter lannie en Herman Moniek, Frank f, fan Pieter en Sandra Loes en Merijn, Simon Wij nemen afscheid van Evert met hen die hij lief had. Met grote dank aan de teams van afdeling E van het ADRZ Goes, van de verpleegafdeling MDL en de IC van het LUMC en van Buurtzorg Goes-Oost. Correspondentieadres: Bernadette Ysebaert Dorpsstraat 79 4474 AC Kattendijke In paradisum deducant te angeli Ons bereikte het bericht dat op 25 april 2014 is overleden Evert Wagter Van 2007 tot 2012 was Evert - de laatste - Directeur/dirigent van het Jongenskoor van De Zeeuwse Koorschool Wij herinneren ons hem als een toegewijde en inspirerende muzikale leider die alles gaf voor "zijn jongens" en daarom geliefd was bij eenieder die bij het koor betrokken was. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en naar Bernadette die met liefde Evert tot het laatst heeft bijgestaan. Stichting Zeeuwse Koorschool, Hans Jansson John Hopmans 2 2 maandag 28 april 2014 I Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom na een kortstondige ziekte in de leeftijd van 85 jaar. Sterke de Heere zijn kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Goes: J. Harinck - Poppe P. Harinck t Meliskerke: M. Poppe M.C. Poppe - de Potter t Meliskerke: J. Poppe t A. Poppe - Bakker Zoutelande: A. Poppe W. Poppe - Wondergerri Meliskerke: S. Maljaars- Poppe W. Maljaars t Kloetinge: P. Dekker - Poppe t C.J. Dekker Meliskerke: E. Matthijsse - Poppe A. Matthijsse Middelburg: J. Visser W. Boogaard Neven en nichten Meliskerke, 25 april 2014 Diep bedroefd geven wij u kennis, dat door de Heere, na jaren van afnemende krachten, van ons is weggenomen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Weduwe van Pieter Marinus Nelisse in de leeftijd van 81 jaar Sterke de Heere de kinderen, kleinkinderen en verdere familie in dit smartelijk verlies. Kruiningen J.C. Jansen-Walraven Kruiningen H.M.-Jansen-Nelisse 's-Gravenpolder J.A. de Koster-Jansen Kruiningen A.J. Jansen J. Jansen-Sinke - Kruiningen L. Jansen Kruiningen C. Jansen-Paauwe Oud-Vossemeer G. Jansen Kruiningen M. Jansen-Steenpoorte Kruiningen M. van der Hart-Jansen L. van der Hart Kruiningen M. Oostdijk-Jansen A.J. Oostdijk Kruiningen J. Steenpoorte Neven en nichten Kruiningen, 26 april 2014. 'Rust zacht en breng ook mij tot rust' Uit: Johannes Passion J.S.Bach 24 april 2014 is overleden ons koorlid Ons medeleven gaat uit naar de familie en vrienden van Jacoline. Leden, bestuur en dirigent van de Koninklijke Oratorium Vereniging Middelburg kijk ook op Werken met zijn paarden, het boerenleven, dit heeft Jo veel Ie vensgel uk gege ven. De Zuud-Beve/andse polders, het Zeeuwse land, hij heeft er zijn hart aan verpand, baar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, hij heeft er zijn mooiste jaren beleefd. Verdrietig, maar met dierbare herinneringen aan al zijn liefde en zorg die hij ons geschonken heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve pa, ópa en overopa 10 juni 1923 25 april 2014 Ellewoutsdijk Óvezande Maatje Oosthoek-Mol Piet en Catrien Johan en Margriet, Esmee, Milan Patrick Corina en Leo Dennis Jordi 25 april 2014 Breestraat12 4437 AK Ellewoutsdijk De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 30 april om 14.15 uur in 't Kerkje van "Ellesdiek" te Ellewoutsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Kerkje van "Ellesdiek". Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van NieuwSande, dokter de Graaf en dokter Peene, voor hun liefdevolle verzorging en betrokken begeleiding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22