Jan Besuijen winnaar ringrijden ■B 11 I id WÊBIB WALCHEREN 17 Rolstoeler vindt tandarts die hem wel kan helpen Keukeny Joeri Dingemanse wint dichtwedstrijd Basisscholier Joeri Dinge manse heeft de dichtwed- strijdgewonnen van de Be- wonersgroep Arnemuiden ter gelegenheid van Doden herdenking. Hij draagt zijn gedicht 'Kijk naar jezelf voor tijdens Dodenherden king. Hij won het boek Oor logsgeheimen. Er waren veel goede inzendingen. Brandje pizzeria Mediterraneo Na groot alarm bluste de brandweer gisternacht een beginnend brandje in pizze ria Mediterraneo aan de Vlasmarkt in Middelburg. Het vuur werd even na twee uur ontdekt. Vanwege de ligging in het uitaanscen- trum rukte de brandweer uit met groot materieel. Het brandje was snel geblust. Het pand werd geventileerd. Diensten Oostkerk naar Koorkerk De Middelburgse Oostkerk gemeente belegt na sluiting van haar bedehuis mogelijk diensten in de Koorkerk. De kerkenraad kreeg van drie kerken het aanbod 'voor deurdeler' te worden. Dat meldt het kerkblad van de Protestantse gemeente in de stad. Meer hierover op: monnikenwerk.pzc. Wegener wordpress.nl Politie onderzoekt dood vrouw in flat De politie heeft vrijdag een onderzoek ingesteld naar het overlijden van een vrouw in een flatwoning in de wijk Triniteit in Terneu- zen. Omstreeks twee uur 's mid dags kwam de melding bin nen dat er mogelijk een do de in de flat lag. Volgens de politie was er geen sprake van een misdrijf. Koor Olmenhof in 't Casthuis Het koor Olmenhof treedt dinsdagavond 29 april op in de hal van 't Gasthuis. Het Middelburg gezelschapskoor bestaat uit 14 mensen. Zij brengen liedjes van vroeger ten gehore, begeleid door piano. Aanvang 19 uur. Ieder een is welkom om te luiste ren en mee te zingen. Het koor treedt voor het eerst op in 't Gasthuis. ruime keuze, vtm elk bu&mt GROEDE - De aan een rolstoel ge kluisterde Groedenaar Rini Bou- wens is weer patiënt bij een tand arts in Oostburg. Deze verwacht Bouwens te kunnen helpen. Mocht in de toekomst een moeilij ke ingreep nodig zijn dan kan de tandarts voor een verwijzing naar een nabijgelegen ziekenhuis zor gen. Zorgverzekeraar CZ kwam met die oplossing nadat Bouwens twee weken terug veel moeite moest doen om een afgebroken tand te laten trekken. De Groede naar belandde negen jaar geleden in een rolstoel waarmee hij niet de behandelkamer van zijn tand arts in kon. Op het Abdijplein hield de Mid delburgse ringrijdersvereniging een klassementswedstrijd met 35 (deelnemers. Naast de 14 leden van de eigen club waren er gastrij- ders uit Nieuwland en Zuid-Beve land. Jan Besuijen uit Kapelle, lid van de afdeling Zuid-Beveland, won het dagkampioenschap. Hij stak 28 van de 30 ringen. De bekers werden verreden over de laatste 10 beurten: ook hier gin- jrj gen de gastrijders er met de tro feeën vandoor. Joeri van Stee won ser: hij stak 21 ringen, maar moest de eer toch aan Jan Besuijen laten. De mooist versierde paarden wa ren van Antoinette Vermast bij de trekpaarden en Annaliza Lange- beeke bij de overige paardenras sen. In Tholen gaf de ZRV een demon stratie ringrijden. Hier was Sebas- tiaan Sturm onverslaanbaar, hij werd dagkampioen met 23 van de 23 ringen, won de pollepel, de puntenkoers en de beurt op 20mm. Roel Willemse werd twee de en Leon Leenderste derde: bei de rijders staken ook de maxima le score van 23 ringen. de eerste beker en liet de dames Karin Besuijen en Annaliza Lange- beeke achter zich. De pollepel kamp leverde bijna succes op voor de beste ringrijder van de afde ling Middelburg, Marvil de Vis- SU ARNEMUIDEN MIDDELBURG MIDDELBURG TERNEUZEN MIDDELBURG ook voor uw totale keukenverbouwing Spoorstraat 18c f* ©til C 4431 NK 's Gravenpolder T (0113) 312547 M 06 53314189 Openingstijden zie iuu;u>. feeufeenplus.com MAANDAG 28 APRIL 2014 MIDDELBURG - Op Koningsdag is ook het ringrijders seizoen 2014 *4 van de Zeeuwse Ringrijders Vereni ging weer van start gegaan met een wedstrijd ringrijden in Middel burg en Tholen. Agenda ZRV: 3 mei Jongerenwed- strijd Ritthem 08.30-17.00 met 58 deelnemers in 2 banen Domburg's got talent. Sophie Knippers en Luuk Brand beelden een hit uit van Miss Montreal: 'Opeens zag ik je lopen', foto Izaak Verkeste

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 17