M Familieberichten (D Hlens6nl1nq.nl Co Verspoor - de Jonge Leida van Hoorn - van Kleunen Johanna Wilhelmina Houtekamer-Otte Neeltje Maria Kosters-Schot Jannie Krijger - Traas Marion van Laar-Kleibrink Jacoline de Visser LieVe Jacoline Jacoline Suzanna de Visser We zijn geschokt door het bericht dat onverwacht is overleden Jacoline de Visser Stafverpleegkundige en jeugdverpleegkundige bij de GGD Zeeland Jacoline is 48 jaar geworden. Zij was een gewaardeerd verpleegkundige die zich met hart en ziel heeft ingezet voor de kinderen en altijd een open oor had voor collega's. We zijn haar dankbaar voor haar grote inzet voor de GGD. Wij wensen haar familie en vrienden sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur, directie en medewerkers GGD Zeeland, Ronald de Meij, directeur. Goes, 24 april 2014 Het is zo onwerkelijk dat jij, onze lieve collega, Jacoline er plotseling niet meer bent. Zo warm, waardevol en betrokken. We zullen je missen. Jeugdgezondheidszorg Walcheren: Ab, Afke, Andrea, Anja, Anneke, Annet, Annie, Astrid, Brigitte, Carolina, Caroline, Christine, Coby, Dagmar, Daniëlla, Ellen, Els, Els, Elsbeth, Elwyn, Eva, Gonnie, Hanni, Helma, Henriëtte, Ilse, Ineke, Jacqueline, Jannie, Jeanne Jeannet, Job, Joke, Jolanda, Jolanda, Jolanda, Jolien, Lia, Lisette, Lucile, Marian, Marianne, Marianne, Marieke, Marieke, Marjo, Marleen, Melanie, Monique, Nasiema, Nel, Noortje, Patricia, Roderick, Roeland, Tessa, Tjaak, Willemien, Willemijn, Willy, Wilma, Wilma. Jacoline de Visser Jan Dalebout Hierbij bedanken wij iedereen voor alle belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder Jacomina Engelbert-Vette We missen haar in ons midden, uw steun heeft ons erg goed gedaan. Familie Engelbert 's-Heerenhoek, april 2014 De enorme belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve echtgenote, onze moeder en oma Pieternella Flipse-Minderhoud heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Hiervoor onze welgemeende dank. Andries Flipse Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, april 2014 De vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma hebben ons heel goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, april 2014 De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma hebben ons een enorme steun gegeven om het verlies te verwerken. Onze oprechte dank daarvoor. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Uw hartelijk medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en mijn lieve dochter Hanna waren ons tot steun. Aangezien het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen. Gilles Houtekamer Kinderen en kleinkinderen Neeltje Otte-Dooge Bruinisse, april 2014 Wij zijn dankbaar dat wij niet alleen waren met ons verdriet na het overlijden' van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder De belangstelling en vaak hartverwarmende blijken van medeleven die wij mochten ontvangen waren voor ons een grote steun. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en w illen u hiervoor hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, april 2014 Hartelijk dank voor uw belangstelling, medeleven en betrokkenheid tijdens de ziekteperiode en bij het afscheid van onze lieve mama en oma Kinderen en kleinkinderen. Krabbendijke, april 2014. De overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw en onze (schoon)moeder heeft ons allen erg goed gedaan. Wij willen u via deze weg hartelijk danken. Maarten van Laar en (schoon)kinderen Daar de hoeveelheid warme reacties, naar aanleiding van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Neeltje Cornelia Niewenhuijse-van Waarde overweldigend was, zijn wij niet in staat u allen persoonlijk te bedanken. Uw vele lieve woorden van troost hebben ons enorm gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, april 2014 S'zaterdag26april2014 kijk ook op Met veel verdriet geven wij u kennis dat door de Heere, voor ons onverwachts, uit ons midden is weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 48 jaar. Geve de Heere ons kracht om dit verlies te dragen. Aagtekerke: Anneke en Jo Provoost-de Visser Aagtekerke: Hannie en Ad Provoost-de Visser Mark en Nicole, Levi Ferdinand Bennie en Carine Evelien en Hans, Eva Jacco Hans Adriaan Anne en Patrick Irma Aagtekerke: Wim de Visser Domburg: Jacco en Marijke de Visser-Moens Sara Aron Rotterdam, 24 april 2014 Krommeweg 1 4363 RL Aagtekerke Maandag 28 april is er gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke van 19.00 - 19.45 uur. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden op dinsdag 29 april om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om ongeveer 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heet, U doorgrondt en kent mij..... Jacco, Marijke, Sara en Aron Diepbedroefd deel ik u mee dat door de Heere van mij is weggenomen, na een kortstondige ernstige ziekte, mijn lieve nichtje in de leeftijd van 48 jaar. Zwaar valt me dit verlies. Aagtekerke: W. Corré 24 april 2014 7 Joh. 2:25En dit is de belofte die Hij ons heeft beloofdhet eeuwige leven. Tot ons verdriet hebben wij vernomen dat plotseling is overleden ons geliefde Bijbelkringlid We wensen de familie Gods nabijheid toe Wilma, Kees, Monique, Hans, Tannie, Peter, Jannie, Mariska, René en Cobi 'ié Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekteen na het overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa willen wij u oprecht bedanken. Uw steun en medeleven in deze moeilijke dagen hebben wij zeer gewaardeerd. Marie Dalebout- Dingemanse Petra en Arthur Michael, Marc Marcel en Nataly Kortgene, april 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 58