0 Hl6nsenlinq.nl Familieberichten ÜVBflBÜatl VOM kijk ook op J. ALEWIJNSE-STUTTERHEIM Er zijn drie dingen die blijven: Geloof, hoop en liefde, maar de grootste daarvan is de liefde 1 Corinthiërs 15 vers' l 3. Met groot verdriet delen wij u mee dat, zo kort na het verlies an onze lieve pa en opa, nu ook Van ons is heen gegaan onze lieve ma en oma JohannaJanse Jo 19 januari 1930 24april2014 sinds 5 februari 2014 weduwe van Johannes van Belzen Wij zijn dankbaar voor allés wat ze voor ons heeft betekend en hebben grote bewondering en respect voor de wijze waarop zij haar moeizame jaren van ziek-zijn heeft gedragen. Middelburg, Jan e~n Monique Arnemuiden. Louis en Olena Syeitana Middelburg, Dinekeen Indra Wesikapelle. Maria en Peter Hannah en Thomas Onze speciale dank gaat uit naar hef Hele team van SVRZ locatie Clazmastraat voor de bijzonder liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Familie Willeboordse, Jan Campertstraat 26, 4361 DE Westkapelle Woensdag 30 april om 13.00 uur wordt er een dienst gehouden in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden, waarna aansluitend om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats, Veerseweg te Arnemuiden. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in voornoemde Kerk. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de zaal van de Kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nu zijn opa en oma weer samen. Dag lieve oma Je zal voor altijd een plekje hebben in ons hart en w e zullen je nooit vergeten. Een kus en een dikke knuffel van Hannah en Thomas Andrea de Looff - Loesel Henk Boers Verdrietig zijn wij door het overlijden van Henk Boers HEEL BIJZONDER, HEEL GEWOON, GEWOON EEN HEEL BIJZONDER PERSOON Wij wensen Jannemiek en Henk, Bas en Loes, Henk-jan, kleinkinderen en familie heel veel sterkte toe. Erik, Monique, Lars en Bart Huisson Intersport Erik Onverwacht is overleden onze oud-voorzitter en oud ondernemer Henk Boers Henk had een groot hart voor een leefbaar centrum voor ondernemers en bewoners. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen van Henk veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens het bestuur en leden van de Vereniging Ondernemers Middelburg Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Johanna Wilhelmina Wondergem-Lokerse weduwe van Marinus Wondergem Namens de familie: Nieuwdorp: I. Wondergem De Heere heeft van ons weggenomen onze buurvrouw Jankie Echtgenote van Joos van Belzen Sterke de Heere Joos en (klein)kinderen in deze smartelijke weg. Theo en Ina van de Gruiter Jan en Jozien Allaart Arnemuiden Intens bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder Ingeborg Ellen Koppen-Harwig weduwe van Folkert Koppen "Ik heb genoten van het leven. Ik heb een heel g< d huwelijk gehad en twee zoons waar ik zielsveel van houd. Ik had graag nog langer bij mijn zoons willen blijven. Balikpapan (Borneo) 3 oktober 1928 f Middelburg 23 april 2014 Middelburg: Remmert Koppen Fatima Medina f Halsteren: Walraven Koppen Middelburg 23 april 2014 correspondentieadres Henry Dunantlaan 236 4334 BI Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 30 april om 12:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er vanaf 12:00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangruimte van voornoemd crematorium. Wij willen hierbij de zusters en broeders van Zorgstroom heel hartelijk bedanken voor de goede en de liefdevolle verzorging. Verdrietig om haar te moeten missen, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Catharina Johanna Spruit-Traas in de leeftijd van 79 jaar. Nieuwdorp: J. Spruit Kwadendamme: Jan en Rianne Stefan, Esmee Kapelle: ElmaenBert Lieke, Thijs Onze dank gaat uit naar de Thuiszorg van SVRZ Dijkstede en Verpleeghuis Cornelia te Zierikzee voor de'liefdevolle verzorging en goede begeleiding 24 april 2014 Citadel 10,4455 AG Nieuwdorp Dinsdag 29 april is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid van Catrien te nemen in Rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd maar ook met vele goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Cathrien Spruit-Traas Lau en Sien Jo en Jan in herinnering Casper en Willy Ko en Mina Piet en Zofia, Mies in herinnering Cees en Janny Neven en nichten 24 april 2014 zaterdag 26 april 2014 j 57 Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze medebewoonster mevrouw We zullen haar missen. Bewoners appartementencomplex Singelhof Vissingen Verslagen zijn wij door het plotselinge verlies van onze lieve schoonzus en tante in de leeftijd van 43 jaar. Kees en Anneke de Looff-de Keuning Leijda de Looff Wim' en Suzan de Looff-Kodde Gerardus en Ria de Looff-Witte Bart en Petra de Looff-van der Linden Jaap de Looff Lia en Peter Hage-de-Looff Marja en Jeroen Dingemanse-de Looff Neven en nichten Digna de Looff-van Verre We wensen Leo, Laurens, Maurits en de ouders van Andrea Gods nabijheid en liefde toe in dit grote verdriet. Het adres van Leo is: Waaggasse 6 91083 Baiersdorf Duitsland Zijn werk, zijn kracht. Zijn interesse voor het leven. Zijn moed, zó sterk. Hij heeft er alles vöor gegeven. Intens verdrietig maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van weduwnaar van Anneke Boers-Klumpenaar 27-12-1932 Middelburg 21-4-2014 Jannemieke Bas Loes Henk-jan Thamar Jeremy, Jaïsa Myrthe Demi, Leah Correspondentieadres: Jannemieke Boers Mosselkreekstraat 28,4335TG Middelburg De afscheidsdienst is woensdag 30 april om 12.30 uur in de Engelse Kerk, Simpelhuisstraat 10 te Middelburg. Hierna, vindt de begrafenisplechtigheid plaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in Hotel Arneville, Buitenruststraat 20 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben,.gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. VERENIGING 1 MiDDEtBURG Vereniging Ondernemers Middelburg Vereniging van en voor binnenstad ondernemers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 57