LINTJESREGEN 2014 43 mm S J.A. van der Meer-Meert, Terneu- zen, lid Orde van O.N. O.m. be stuurslid WN, medeoprichter en voorzitter cliëntenraad De Okker noot, vrijwilligster hospice. J.G. Lobbezoo, Waarde, lid Orde van O.N. Al tientallen jaren vrijwil liger bij de Buurtbus en grote in zet voor het lokale verenigingsle ven. J. van Lomwei, Oost-Souburg, lid Orde van O.N. Vrijwilliger trim- groep van ex-hartpatiënten, perso neelsvereniging Vitrite, Sinterklaas feest, Rode Kruis en Hartstichting. ZATERDAG 26 APRIL 2014 D. de Koning-Kastelijn, 's-Graven- polder, ridder Orde van O.N. Vrij williger binnen werkgroepen en be stuur archeologisch onderzoek in heel de provincie Zeeland. R. Kooger, Oost-Souburg, lid Orde van O.N. Twintig jaar vrijwilliger bij de Stadsgewestelijke Brandweer Vlis- singen - Middelburg Zeeland. J. Lasseur, Bruinisse, ridder Orde van O.N. Voorzitter vereniging Zeeuwind, oprichter stichting Sam bo, voorzitter atletiekvereniging Delta Sport, hon.consul Maleisië. A.M. de Nooijer, Middelburg, lid Orde van O.N. Sinds 1990 lid van de vrijwillige brandweer van de gemeente Mid delburg. J.J. Noorthoek, Sint Philipsland, lid Orde van O.N. Vrijwilliger dam- en schaakvereniging DSVF, stichting Dorpsbelangen, Kon. Julianaschool en organist Oud Ger. Gemeente. F.E.F.E. Moens, Aardenburg, lid Or de van O.N. Inzet voor de brand weer, vrijwilliger bij fanfare, jonge renkoor, De Bloasuuln, Oranjeco mité, volleybal en carnaval. M.R. Moens, Aardenburg, lid Orde van O.N. Vrijwilliger in Aarden burg bij fanfare, jongerenkoor, De Blaosuuln, volleybal, carnaval en dorpshuis. Kerkbestuurder. J.J. Moerland-Soeters, Sint-Anna- land, lid Orde van O.N. Vrijwilliger voetbalvereniging WHS, streekmu seum De Meestoof, mantelzorger en bestuur dorpsgemeenschap. A.I. Lijnse, Goes, lid Orde van O.N. Vrijwilliger muziekpodium Razzma tazz in Oost-Souburg, waarvan hij al meer dan 45 jaar de drijvende kracht is. B. Lokerse, Zierikzee, lid Orde van O.N. Sinds 1950 Heilsoldaat, kader lid FNV Bondgenoten, bestuurslid Agrarische Voedingsbond, vrijwilli ger Tafeltje dek je. M A. Manneke, Yerseke, lid Orde van O.N. Jarenlange betrokken heid bij onder meer het Rode Kruis, Zonnebloem en Grote Kerk in Goes. J.A. Martherus, Goes, ridder Orde van O.N. Vrijwilliger bij o.a. scou ting, Mission to Seafearers, Rode Kruis, Kon. Ver. Reserve-Officieren en is buddy van een nierpatiënt. A. Oostdijk-Boom, Kruiningen, lid Orde van O.N. Vrijwilliger stich ting Woord en Daad, schoolbiblio theek, Hof Crunighe en Boven- stemgroep Petrus Datheen. A.A. van Oosterhout-van Kastel, Middelburg, lid Orde van O.N. Me deoprichter Terre des Hommes Middelburg, vrijwilliger op school en de RK Kerk in Oostburg. J.M. van Leeuwen-Scheele, Vlissin- gen, lid Orde van O.N, Dirigente Cantorij Binnenstad van de Prot. Gemeente Vlissingen en Cantorij St. Laurens te Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43