42 LINTJESREGEN 2014 Alle lintjes: zoek op naam, onderscheiding of woonplaats: www.pzc.nl/lintjes J.A. Fonteine, Zierikzee, lid Orde van O.N. Ruim 40 jaar inzet bin nen gereformeerde kerk, tafel- tje-dek-je, bestuurslid volkstuin en buurtvereniging. M.P. Goedhart-Klaasse, Middel burg, lid Orde van O.N., 23 jaar ouderling binnen de kerk, vrijwillig ster voor bewoners Gasthuis, hulp aan vluchtelingen. H. van den Hoek, Dreischor, lid Or de van O.N. 40 jaar voorzitter lees gezelschap Tot Nut en Beschaving, kerkenraad, bestuur Rabobank, op richter Vrienden Adriaanskerk. M. Klaassen, Goes, lid Orde van O.N., Grote inzet als vrijwilliger bij Leger des Heils sinds 1987, stads- gids, kerkwacht en toezichthouder Museum de Bevelanden. S R.H. Holl, Veere, ridder Orde van O.N. Inzet voor o.m. jeugdzorg, Ro de Kruis, het babyhuis Dordrecht, GGZ, WMO-raad, Delta Cultureel en behoud stadshuisbeelden. A.A. Faes, Sluis, lid Orde van O.N. Vrijwilliger bij sv Sluis (onder meer kantinebeheer), katholieke kerk, Stichting Sluis helpt Roeme nië en Tafeltje Dekje. M. Goedhart, Middelburg, lid Orde van O.N. Als muzikant en kerken raadslid diaken actief voor de wijkgemeente De Morgenster en Koorkerk, vrijwilliger asielzoekers. J.W. Heinen, Brouwershaven, lid Orde van O.N. Bestuurslid Waters noodmuseum, raadslid CDA (1990-1997), vrijwilliger Boeren- boeldag, kerkvoogd Grote Kerk. C.H. Kalisvaart-Dekker, Zaamslag, lid Orde van O.N. Vrijwilligster bij schaakvereniging Landau, secreta ris Vrouwen van Nu, actief lid pro testantse gemeente in Zaamslag. M.L. Faes-van Pamelen, lid Orde van O.N. Vrijwilliger bij sv Sluis (onder meer kantinebeheer en schoonmaak), katholieke kerk, Ta feltje Dekje en de Hartstichting. J. de Klerk, Kloetinge, ridder Orde van O.N., 50 jaar lid brassband Ex celsior dat mede door hem hoog niveau heeft bereikt, vrijwilliger at letiek, bode handbooggilde. J. van Gilst, Goes, lid Orde van O.N. Vrijwilliger interkerkelijk do- venpastoraat, stichting Vision Ba- raolt, lid deputaten pastoraat in ge zondheidszorg chr. ger. kerken. A.J. Hommel, Oud-Vossemeer, lid Orde van O.N. Bestuursfuncties W Vosmeer, onderwijs, stichting Oud-Vossemeer 600 jaar, Em- maus, WMO-adviesraad, NU'91. J.J.J. Hage-de Graaf, Scherpenisse, ridder Orde O.N. Vrijwilliger en be stuurslid onderwijs, dorpsgemeen schap, Ger. Gemeente in Ned., wandelsport, Diabetesvereniging. P.L. Jansen, Terneuzen, lid Orde van O.N. Voorzitter Stichting Dorpscentrum Vogelwaarde, lid EHBO, vrijwilliger Tafeltje-Dekje, collectant Hartstichting en EHBO. H M. de Klerk, 's- Heer Arendskerke, lid Orde van O.N, Vrijwilliger cultu rele voorzieningen, Kustmarathon Zeeland, seniorensoos en leespunt bibliotheek Oosterschelde. K.J. Freijzer, Terhole, lid Orde van O.N. Vrijwilliger w Terhole. Be stuurslid Feestcomité, Stichting Dorpshuis, dorpsraad Terhole. Raad van Elf De Loetzers. Lid CDA. A.H. Goudzwaard, Nieuwerkerk, lid Orde van O.N. Actief in bestuur School met de Bijbel, Gereformeer de Bijbelstichting, SGP en biblio theek St. Geref. Studievereniging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42