2 Raad van Toezicht J VOOR NEOS FULLTIME COST CONTROLLER VOORZITTER Raad van Toezicht VISSER VISSER Financiën L Ondernemerschap tanteLouise-Vivensis zoekt tintëLouise-Vivensis h meer informatie vindt u op www.nationaalregister.nl/vacatures erciële onderste METEN BOUWEN BEBAKENEN commercieel medewerker binnendienst (HBO) voor 40 uur per week Nationaal/Reaister voor stimulerend toezicht WbèA^JÊ NIEUW PERSPECTIEF Coed thuis in het spanningsveld van veranderende organisaties; academisch werk- en denkniveau en een ruime bestuurlijke ervaring met eindverantwoordelijkheid in complexe maatschappelijke onderne mingen of in een profit-omgeving; ruime ervaring met vergroting van marktgerichtheid, de implementatie van commerciële strategieën en de consequenties hiervan voorde inrichting van de interne organisatie. Dit alles zonder de sociale dimensie van het ondernemen, de dialoog met de stakeholders en de maatschappelijke verantwoor delijkheid van het zorgbedrijf uit het oog te verliezen. Affiniteit met het West-Brabantse werkgebied spreekt voor zich. Gezien de ontwikkelingen omtrent scheiden van wonen en zorg, is kennis van vastgoedontwikkeling een pré. organisatie gericht eg het produceren en ontwikkelen m groente- en truitconserm welke rijn verpakt in Mik, glas en kunststof verpakkingen Onder de merknesm Co roos of als private label leveren wij onze Oe kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde MOP-, BOE-en IFS-systemen. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste prodocenten van Boor vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling, Er wordt voornamelijk geïnvesteerd paratuur, Oe structuur van bet bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 230 mensen bij de onderneming in dienst. C0B00S Conserven B.V. is een Adfk §g|| SWSItp r' Visser Visser is een toeleverancier voor de grond-, weg- en waterbouw. Wij zijn een familiebedrijf met een team van 20 enthousiaste medewerkers. Visser Visser onderscheidt zich in de markt door een klantgedreven houding en een zeer breed assortiment in combinatie met grote kennis van de producten. Niet voor niets hebben wij met veel van onze klanten een langdurig en plezierig contact. Wij zijn wij op zoek naar een vlotte De functie Als commercieel medewerker binnendienst heb je een veelzijdige, zelfstandige baan. Je adviseert klanten over het productassortiment, je verwerkt prijsaanvragen en ie bent een aanspreekpunt voor de buitendienst. Als schakel tussen kantoor en magazijn lever je een belangrijke bijdrage aan een efficiënte orderverwerking. Je signaleert eventuele knelpunten en zorgt dat deze worden opgelost. Het profiel Je bent een teamspeler met een commerciële, klantgerichte instelling en gevoel voor logistiek. Je werkt zelfstandig en pro-actief. Je denkt en werkt op HBO-niveau en je beheerst de Nederlandse taal uitstekend. Ook heb je leidinggevende kwaliteiten. Kennis van en ervaring met ERP software (bij voorkeur SAP) is gewenst. Je bent in het bezit van rijbewijs B(E). Wij bieden Wij bieden een veelzijdige en uitdagende baan bij een verkooporganisatie met een breed productas sortiment en een enthousiast, stabiel team van medewerkers. Wij bieden een goed salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Mogelijkheden tot het volgen van opleidingen en doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Heb je interesse? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatie met CV naar Visser Visser BV t.a.v. de heer L. Franken, Veldsteen 25, 4815 PK Breda of per e-mail aan bert@visserbreda.ni. Voor informatie kan contact worden opgenomen met Bert Franken, tel. (076) 5415073. Algemene infor matie over ons bedrijf en ons productassortiment is te vinden op onze website: www.visserbreda.nl. search en selectie |S Wij zoeken voor onze vestiging Kapelle een: De functie: Door groei van de onderneming is de behoefte aan een cost controller ont staan. Deze functionaris ondersteunt het management, de Financieel Manager en de hoofden Administratie bij hun taken in brede zin. Daarhaast wordt nauw samengewerkt met de afdelingen Financiële Administratie te Kapelle en Gelder- malsen, Automatisering en Verkoop Binnendienst. Het takenpakket: Registratie, bewaking en analyse van tarieven voor de productie; Inrichting budgetten en kostenpiaatsen; Optimalisering van de procedures en organisatie rondom kosten en tarieven; Analyse en prognose van kosten; Analyse en rapportage van productieresultaten; Inrichten en verzorgen van rapportages en analyses ten behoeve van het management; Assistentie bij periode afsluitingen. Uw profiel: Een afgeronde opleiding op minimaal HBO niveau, economische richting; Affiniteit met ERP systemen en productie administraties; Ervaring met kostprijscalculaties en productierapportages; Communicatief, analytisch en cijfermatig sterk; Flexibele instelling en oplossingsgericht; Talenkennis bij voorkeur Engels, Duits en Frans. Salariëring is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Uw sollicitatiebrief met C.V. kunt u binnen 2 weken zenden, of mailen naar: k.wieringa@coroos.nl, het postadres: COROOS Conserven B.V., t.a.v. de heer K.J. Wieringa, Postbus 61,4420 AC Kapelle. zaterdag 26 april 2014 Verantwoordelijkheden De commercieel ondersteuner is verantwoordelijk voor het actief opvangen en zoeken naar commerciële signalen en behoeften van (toekomstige) klanten en deze omzetten in voorbereidende en uitvoerende acties samen met de adviseurs. Daarnaast verleent hij/zij ondersteuning bij het commerciële beleid van de vestiging. Voorts zorgt hij/zij voor een tijdige en correcte afhandeling van de werkzaamheden, zoals offerteverwerking en aanvraagbehandeling. Functie-eisen MBO+werk-en denkniveau. Minimaal WFT diploma Basis-Schade eventueei aangevuld met Leven en in het bezit van aiie benodigde PE trajecten of WFT Adviseur schade zakelijk. Kennis en ervaring in verzekeringsvakgebied. Driekleur verzekeringen is een belangrijke speler op de markt in Zuidwest-Nederland met vestigingen in Goes, Bergers op Zoom, Middelburg, Spljkenisse, Terneuzen en Zierikzee Reageren Heeft u belangstelling voor deze veelzijdige functie en bent u in het bezit van de benodigde functie-eisen, schrijf dan uw sollicitatie aan: Driekleur verzekeringen, t.a.v. Chantal Schiiperoordt, Postbus 2290,4450 MG Goes. Mailen kan ook aan chantal@driekleur.nl. Wilt u meer informatie over deze functie, neem dan contact op met Chantal Schiiperoordt, telefoonnummer 0113 362 867. Sollicitaties zonder benodigde vakdiploma's zullen niet in behandeling genomen worden. Profiel Als commercieel ondersteuner vervult u eèn spilfunctie op de commerciële vestiging, waarbij u enerzijds ondersteunende werkzaamheden verricht voor de adviseurs en veel direct klantcontact hebt en anderzijds de coördinerende rol hebt naar de andere afdelingen binnen de organisatie, zoals de back office en de volmachtafdeiing. Een servicegerichte instelling is een absolute voorwaarde voor het goed uitoefenen van deze functie. Kansen Doorontwikkelen (opleidingen) en doorgroeien is onderdeel van de Driekleur- cultuur. verzekeringen de beste zorg, waar thuis ook is Voor onze diverse vestigingen zijn wij op zoek naar ft

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 20