Fly-drive Costa del Sol 3 dagen lekker naai zee! k Marrea I €89,00 p.p. 8 dagen vanaf 544 Uitwaaien, winkelen en slapen in een m. fzc Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkei reizen zonvakanties Boek nu deze lezersreis 4-sterren hotel in Noordwijkerhout! 1 Slechts vanaf 50 korting 8- t/m 15-daagse vliegreis Spanje inclusief verblijf, ontbijt, diner en huurauto 1 bij 2 personen VIK Gran Hotel Costa del Sol**** Vertrekdata en prijzen www.kras.nl/LR28006 Hoe boek ik deze lezersreis? De wereld is Kras Prijs €89,00 p.p. t/m juni 92,50 p.p. juli t/m december hotelarrangementen www.pzc.nl vrijdag 25 april 2014 REIZEN HOTELOVERNACHTINGEN PZC.NL/WEBWINKEL U kunt nu wel heel voordelig genieten van de zonnige stranden aan de Costa del Sol! Met uw huurauto die bij de prijs inbegrepen is ontdekt u het sfeervolle Andalusië. Laat u betoveren door de passionele flamencodansers, witte dorpjes, indrukwekkende steden, plaatselijke fiesta's en proef de typisch Spaanse tapas. Maak vanuit uw 4-sterren hotel prachtige dagtochten naar Granada met het imposante Alhambra, Córdoba met haar Moorse invloeden, de Britse enclave Gibraltar met de markante rots, het spectaculair gelegen Ronda, de historische stad Cadiz en de populaire badplaats Marbella. Bij boekingen gemaakt t/m 18 mei profiteert u, als lezer van deze krant, bovendien van maar liefst 25 korting per persoon met actiecode WEG40006! Dit comfortabele 4-sterren hotel ligt direct aan het fijne zandstrand van La Cala de Mijas, in het hart van de Costa del Sol. Het centrum van het gezellige dorp met diverse bars en restaurants ligt op slechts 150 m. en de luchthaven van Malaga op 26 km. Het hotel beschikt over o.a. gratis wifi in bar en lounge, een lift, bar, restaurant, winkeltje, gratis parkeergelegenheid, diverse sportfaciliteiten en een buitenzwembad met gratis ligstoelen en parasols. Uw ruime kamer is o.a. voorzien van airco, tv, radio, koelkastje, aparte badkamer en een balkon met zijzeezicht. Vertrek van 11 mei t/m 30 oktober 2014. Normale prijs 8 dagen £569/ 15 dagen £4569/ Ook 11- en 12-daagse reizen mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Lezersprijs vanaf €544 vanaf €844 Inclusief: vliegreis Eindhoven/Rotterdam/ Amsterdam - Mélaga, 10 kg handbagage, verblijf in VIK Gran Hotel Costa del Sol, dagelijks ontbijt- en dinerbuffet en een huurauto gedurende uw verblijf. Exclusief: reis-enannuleringsverzekering, ruimbagage, reserverings- kosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Zie het tabblad 'Autohuur' op de website voor alle exclusieven m.b.t. autohuur. Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR28006 of bel met Kras: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR28006 en boek met actiecode WEG40006 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 18 mei 2014. Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag alleengebruik: 20,00 per nacht. Dit arrangement is geldig t/m december 2014, m.u.v. feestdagen. Breng eens een bezoek aan onze eigen prachtige Nederlandse kust. Op steenworp afstand van de bekende badplaats Noord- wijk en in het hart van de Bollenstreek ligt Noordwijkerhout. Een prachtige omgeving waar u de mooiste fiets- en wandeltochten kunt maken. In Noordwijk gaat u natuurlijk lekker uitwaaien op het strand of gezellig winkelen (ook op zondag!). Daarna snel het café In om even op adem te komen onder het genot van een hapje en een drankje. Op de gezellige boulevard van Noordwijk is keuze genoeg. De oude universiteitsstad Leiden mag u zeker niet missen. Cultu urliefhebbers kunnen hun hart ophalen. De Pieterskerk, de Hortus Botanicus en De Waag zijn echte aanraders en vergeet ook de beroemde schilderijen van onder andere Rembrandt niet. NH Leeuwenhorst is een gezellig en gastvrij hotel. Dankzij faciliteit en als een binnenzwembad, een fitnessrui mte, tennis- en squashbanen en diverse bars en restaurants is dit hotel een uitstek ende keuze voor een ontspannen verblijf. Naeenpaardagen Noordwijkerhout kunt u er weer helemaal tegen. NH Leeuwenhorst (4*) is een veelzijdig hotel met vele faciliteiten. Uw comfortabele kamer is voorzien van een douche en/of bad, toilet, föhn, tv en kluis. In het hotel is van alles te doen en te beleven. Er is een zwem bad, solarium en whirlpool. Voor sportieve gasten zijn er tennis- en squashbanen, een fitness ruimte en een heuse bowlingbaan. Er zijn twee bars in het hotel, de trendy Artista bar en het sportieve Cheers Sport Café. Hier kunt u ook leuk darten, biljarten en tafelvoet ballen. Culinaire genoegens ontdekt u in het sfeervolle a-la-carte restaurant Sabor of in het Dalf en Gaudf Restaurant tijdens een heerlijk buffet of een 2-gangenmenu van de chef. Inhoud arrangement: 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijt lx2-gangen diner op de dag van aankomst (mogelijk in buffetvorm) 1 x een uur gebruik van de bowlingbaan NH Endless Sunday; op zondag tot 12 uur ontbijten en pas om 17 uur uitchecken Gebruik van WiFi Gratis parkeren Meer informatie en boeken Ga naaronze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegener of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44. Exclusief Toeristenbelasting: 1,50 p.p.p.n. Reserveringskosten: 9,95 per boeking

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40