VALK VAKANTIES GRATIS 8-daagse autoreis Luxe 4* vakantie Oostenrijk o.b.v. All Inclusive Light! 16 Adviesprijs* Lezersprijs €332,- €299,- €350,- €315,- €406,- €365,- €350,- €315,- €406,- €365,- €483,- €435,- €483,- €435,- €410,- €369,- €410,- €369,- €332,- €299,- mmmmmmsm 8-daagse autoreis Hotel Grizzly Sport Familie Resort vanaf 299,- p.p. KINDEREN T/M 5 JAAR 89,-p.p.* 3 dagen Best Western Hotel Aduard diner lunchpakket SL donderdag 24 pril 2014 Aankomstdata: lyiei 25 Junil Juni 8,15 Juni 22 Juni 29 Juli 6,13,20,27 Aug. 3,10,17,24 Aug. 31 Sept. 7,14,21,28 Okt. 5,12,19 •Prijzen zijn p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer met 1 extra bed. Niet inbegrepen: reserveringskosten. Kinderen t/m 5 jaar gratis, kinderen van 6 t/m 11 jaar 70% korting, kinderen van 12 t/m 17 jaar 30% korting. Kinderkorting van toepassing indien bij 2 volbetalenden op de kamer. U dient gebruikte maken van een kamer met 1 of 2 extra bedden. VERTROUWD,VERZORGD EN VOORDELIG PZC Een aanbieding die u niet mag missen! Genieten in een schitterend 4-sterren hotel voor een 3-sterren prijs! Boek nu met korting een heerlijke autovakantie naar Oostenrijk. De verzorging is o.b.v. All inclusive Light. Dat wordt een ont spannen verblijf, wandelen, genieten van de pure berglucht en leuke uitstap jes maken! Hotel Grizzly Sport Familie Resort Zeer comfortabel 4-sterren familiehotel gelegen in St. Margarethen in de vakantie regio Lungau, middenin de bergwereld van het Salzburgerland. Het hotel beschikt over een lounge, bar, stube, bierstube en zonneterras met mooi uitzicht. In het res taurant wordt u met lekkernijen verwend. De wellnessruimte met sauna's, infrarood- cabine en rustruimte biedt volop ontspan ning. Voor kinderen is er een speeltuin en speelkamer. Een top 4-sterren accommo datie tegen een lage prijs! In de omgeving vindt u.vele wandelpaden (het dalstation van de Ainecklift ligt direct naast het hotel) en de Muradweg, goed voor vele kilome ters fietsplezier. Inclusief: 7 overnachtingen in een comfortabele kamer Welkomstdrankje 1 fles Sekt op de kamer bij aankomst Dagelijks uitgebreid ontbijtbuffet Dagelijks licht namiddag snackbuffet met alcoholvrije drankjes Dagelijks 3-gangen keuzemenu met saladebuffet Dagelijks tot 16.30 uur limonade van delimonadebar 1 x activiteitenpakket per volbetalende t.w.v. 35,- Gratis wi-fi in het hotel Gebruikwellnessruimte Wellnesstegoedbon t.w.v. 15,- per volbetalende per verblijf 25% korting op de berg- en dalvaart met de kabelbaan Aineck am Katschberg 10% korting op maaltijden en drankjes en lx schnaps op de Branntweinerhütte ofdeKösslbacheralm Meer informatie en boeken Ga naar www.valkvakanties.nl/au779 of bel met Van der Valk Vakanties: 0172 46 96 96. Lezersprijs is reeds in de reissommen verwerkt, meld bij boeking bij opmerkingen van welk dagblad u lezer bent. Pieterpad wandeling: Ontdek de Groningse natuur tijdens een De lezersaanbieding is inclusief: 3-daags wandelarrangement voor slechts 89,- p.p. Ontdek de Groningse natuur tijdens een traject-wandeling over het Pieterpad. De langste aaneengesloten wandelroute van Nederland loopt van het plaatsje Pieter- buren in Groningen tot aan de St. Pieters berg in Limburg! Met de uitgereikte route maakt u een prachtige wandeling van het dorpje Winsum naar het centrum van Groningen. U kunt met de auto naar het startpunt, maar met deze lezersreis kunt u bij het hotel tegen betaling ook de speciale wegbrengservice bestellen. Met deze unieke aanbieding ontdekt u Groningen heel voordelig. U geniet van de prachtige natuur tijdens een verkwikkende wandeling over het beroemde Pieterpad. U beleeft de bruisende Groningse binnenstad, met leuke winkels, sfeervolle markten en hofjes en gezellige cafés en restaurants. En u proeft de lekkerste streekproducten tijdens een (h)eerlijk verblijf in een nieuwe, luxe kamervan Best Western Hotel Aduard, op het platteland, net buiten de stad Groningen. De lezersaanbieding is inclusief: 2 overnachtingen in een luxe kamer 2 x ontbijtbuffet met streekproducten ix3-gangendiner met streekproducten 1 x een lunchpakketje voor onderweg Pieterpad wandelroutes Informatiepakketje Groningen Gratis parkeren en gratis Wifi Gratis entree voor 2 tot de Martinitoren Best Western hotel Aduard Rustig gelegen middenin het Groninger landschap, in het dorpje Aduard, ca.10 km van het centrum van Groningen. In het sfeervolle restaurant kunt u terecht voor het ontbijt, de lunch en het diner. In de keuken bereiden enthousiaste koks dë lekkerste gerechten met verse biologische streekpro ducten: vlees van eigen boerderij, (Kastanje) champignons uit Marum, verse groente van de zorgboerderij, fruit uit Kommerzijl en diverse streekkazen. Na een verkwikkende wandeldagkomt u tot rust in een nieuwe luxe kamer met balkon, terras of jacuzzi. Pieterpad wandeling: U gaat met de auto of wegbrengservice (€15) naar het dorpje Winsum. U wandelt ca. 20 km. naar het centrum van Groningen en kunt gemakkelijk met de trein terug naar Winsum of met de bus naar het hotel. Zere voeten van het wandelen? Huur dan een hotelfiets om de omgevingte ontdekken. Prijs per persoon per arrangement: 89,- Prijs is op basis van 2 pers. per kamer en excl. reserveringskosten; 15,- online en 29,50 pertelefonische of reisbureauboeking. Aankomst: vrijdagen zaterdagt/m augustus 2014. Meer informatie en boeken Zie de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel. 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Pieterpad Groningen aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. Wandelen over het Pieterpad! Luxe kamer, diner lunchpakket Rust ruimte op het Groningse platteland Bruisende binnenstad vlakbij De lekkerste streekproducten HBHI T A: 'TvTVATTA;:-;/ :..d

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 67