Overladen Familieberichten fj| (Ilensenljnq.nl Janneke van BelzervSteketee Peet Jannetje Maria Kakebeeke - Karelse ik ga slapen, ik ben moe 'k sluit mijn beide oogjes toe Heere, houd ook deze nacht over mij getrouw de wacht Verdrietig, maar vol fijne herinneringen aan haar leven, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma in de leeftijd van 67 jaar. Arnemuiden Joos van Belzen Arnerquiden Karolina en Peter Stroo-van Belzen Jeroen en Joyce Jory en Lindy Fleur en Arjen Jasmijn Bloerpe ArnemuidenBoudewijn en Sandra van Belzen-van Belzen Juliënne Jovanni en Willemijn ArnemuidenJeannet en Martin van Belzen-van Belzen Justin en Inge Jony Jesse ArnemuidenKorina en Leon van Belzen-van Belzen Janice Jace 22 april 2014 Mansfeldstraat 1 4341 EW Arnemuiden Op D.V. maandag 28 april zal om 12.45 uur een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Hervormde Gemeente, Markt 10 te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaat-■ aan de Veerseweg te Arnemuiden om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Janneke Steketee "De buurman" Petrus Hendrikus de Boevere Na moeilijke laatste maanden is rustig ingeslapen onze zwager en oom Peet de Boevere Arnold en Irma de Paauw Neven en nichten Tom Nooit meer in ons midden maar altijd in ons hart Heel verdrietig maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, delen wij u mede dat is overleden onze lieve moeder Sinds 15 juli 1983 weduwe van Jan Peman Kakebeeke in de leeftijd van 95 jaar Oud Sabbinge: Nel en Jaap de Groene-Kakebeeke Een speciaal woord van dank aan Woonzorgcentrum Cleijenborch in Colijnsplaat en de verzorgsters van SVRZ. 19 april 2014 Correspondentie adres: Prins Bernhardstraat 10 4471 PZ Oud Sabbinge De crematieplechtigheid heeft woensdag 23 april 2014 in besloten kring plaatsgevonden. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordteen lijden, kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden. Na een arbeidzaam leven als verpleeghuisarts in Gouda en de laatste drie jaar liefdevol opgenomen in zorgcentrum Ter Weel te Krabbendijke is overleden Alice van der Kwartel-Vadakethala geboren 30 december 1935 te Kandassankadavu - Kerala - Zuid-India overleden 22 april 2014 te Krabbendijke Kruiningen: L.W.A. Rottier Hulst: A.A.M.A. Hesseling Correspondentieadressen: Mevr. L.W.A. Rottier Huygensstraat 22 4416 DK Kruiningen Tel. 0113-382611 Mevr. A.A.M.A. Hesseling Klaproos 10 4561 TJ Hulst Tel. 0114-314221 De afscheidsdienst wordt zaterdag 26 april öm 11.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegen heid elkaar te ontmoeten. Voor bloemen wordt gezorgd. Lieven de Leeuw Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van ons lid en oud-voorzitter Lieven de Leeuw Vanaf 1990 lid van onze vereniging en gedurende de periode 1990 tot en met 1994 voorzitter van onze vereniging. Gedurende zijn voorzitterschap promoveerde ons Eerste Elftal in 1993 via de nacompetitie naar de Eerste Klasse. Wij herinneren hem als deskundig bestuurder en zullen zijn inzet voor onze vereniging niet vergeten. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. Bestuur en leden v.v. G.O.E.S. Wij delen u mede dat 5 dagen voor haar 94ste verjaardag rustig in haar slaap is overleden Mevr. F. Schuitema-Vader 25-04-1920 20-04-2014 Marjan Schuitema Cor Lockefeer Aloys en Lisane De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 29 april om 13.15uurin crematoriumMiddelburg Na de plechtigheid zal er gelegenheid zijn tot condoleren. Correspondentieadres Korte Burg 9 4331 B) Middelburg 3-4 I donderdag 24 april 2014 kijk ook op Bedroefd zijn wij dat na een periode van lang ziek zijn is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenoot van loos van Belzen. Kapelle Jo en Marie Mesu-Steketee Middelburg Jo en Anneke Adriaanse-Steketee Oost-Souburg Hannie Steketee-v/d Guchte Maarten Steketeet Kruiningen Ko en Willy Bommeljé-Steketee Nëveri en Nichten Hij is er niet meer, maar de fijne herinneringen blijven. Ine Israel-Raas Nicole Dieleman-Raas Rian Duininck-Raas Middelburg, 23 april 2014. Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van liefde en zorg voor ons, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en over opa Biervliet, 18 maart 1934 Vlissingen, 21 april 2014 Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten wij je laten gaan. Vlissingen: Eersel: Gerda de Boevere-de Paauw Mark en Edith de Boevere Anne en Stijn, Tim Laura en Björn, Janne Sophie -in liefdevolle herinnering- Vlissingen: Tilly en Tony van Cadsand Joost en Rosa Noortje en Luke Use Colijnstraat 21, 4384 EH Vlissingen De gezongen uitvaartdienst zal op maandag 28 april om 11:15 uur worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. De dienst zal om 13:00 uur worden afgesloten in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Zeer bedroefd zijn wij door het veel te vroeg overlijden van de man van onze collega Denise. Wij wensen Denise en de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's van Kinderdagverblijf "Duimelotje" Very, Vera, Mieke, Valesca, Danielle, Manon, Jeanine en Angelique. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van ons oud-bestuurslid Gedurende vele jaren is hij actief geweest binnen het bestuur van onze afdeling. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Bestuur Humanitas afdeling Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 49