Tegentreffers voor Podium Reimerswaal Van bad naar veilige douche i Terug naar tijd van Ot en Sien 22 SCHOUWEN-DUIVELAND molenaar^ Gemeente zet houten hek na ongeval Commissaris als pianist Het oude college van B en W veegde 's morgens het advies van de onafhankelijke bezwaarcom- missie, die oordeelde dat de ge meente 'onbehoorlijk bestuur' pleegt door de subsidie aan Po dium in één klap stop te zetten, van tafel, 's Avonds maakte het nieuwe college officieel bekend dat de coalitie het raadsbesluit om de subsidie te schrappen 'res pecteert'. Alleen een gerechtelijke uitspraak kan leiden tot een her overweging. Mocht dat het geval zijn dan is afbouw of verminde ring van de subsidie hoe dan ook het uitgangspunt van de coalitie. Volgens Jaap Sinke (SGP) is er over het Podium veel gesproken. De WD sprak zich, net als PvdA, in de campagne uit voor terug draaien van het besluit om de sub sidie te stoppen. „Hans de Kun- der en Izak Vogelaar hebben zich volledig in laten pakken door de SGP", zegt Boonman in een reac tie. Tijdens de discussie over het coalitie-akkoord kreeg met name de WD felle kritiek van Leefbaar Reimerswaal en de Christenunie te verduren. Beide partijen verwe ten de partij kiezersbedrog. Jacques Boonman heeft geen goed woord over voor het terzijde schuiven van het advies van de be- zwaarcommissie. Boonman kon digt aan vol in de aanval te gaan. „Ik ben helemaal klaar met de SGP. Het is erg dat zo'n partij al les bepaalt in de gemeente. Er zijn mensen die tegen me zeggen: stop dan met je werk in Reimers waal. Maar dat laat ik niet gebeu- ren. Ik ga alles uit de kast halen om te zorgen dat dit besluit wordt teruggedraaid." Veilige douche voor senioren Bel gratis 0800 - 27 40 400 en ontvang de uitgebreide brochure thuis! De voordelen: BI Ja, stuur mij de gratis brochure over badkamers Vrijblijvend thuisadvies? Raadslid Thea Laban maakte zich naar aanleiding van het ongeval sterk voor het plaatsen van een hekwerk ter hoogte van het Waghtoplein. Vanwege een oprit loopt het pad hier vlak langs een steile damwand. Omdat wethou der Dieuwke Louwrink hier aan vankelijk geen heil in zag, kwam Laban met een motie waarin het college werd opgeroepen de moge lijkheden te onderzoeken. Een sta len hekwerk bovenop de dam wand, zoals die in Yerseke op meerdere plaatsen staan, zou 7000 euro kosten. Het college gaat voor een goedkopere variant: een houten hek van zo'n 2000 euro langs de bovenkant van de dam wand gezet. Dit hek voorkomt niet dat mensen van het pad ra ken, maar behoedt mensen wel voor een val van de damwand. THOLEN - Commissaris van de ko ning Han Polman draagt als pia nist een steentje bij aan het ope ningsconcert van de serie zomer- concerten in Tholen. Dit openingsconcert wordt gege ven op zaterdag 10 mei. Vanaf die datum worden de hele zomer door, iedere zaterdagmid dag concerten gegeven in Tho- len-stad. door Joeri Wisse KRUIN1NGEN - Twee maanden gele den stond Podium Reimerswaal in de woorden van geestelijk vader Jacques Boonman nog met 1-0 voor in zijn strijd tegen de gemeen te Reimerswaal. Gisteren heeft hij -om in sporttermen te blijven- in één keer twee tegentreffers moe ten incasseren. BURGH-HAAMSTEDE - Het is één grote, vrolijke verkleedpartij deze week bij de 100-jarige cbs Onder de Wieken in Burgh-Haamstede. Alle Otten en Sie- nen luisterden gisterochtend op het schoolplein naar burgemeester Gerard Ra- belink die samen met kinderburgemeester Kyra Droppers het eeuwfeest van deze week officieel opende, foto Dirk-jan Gjeltema Veel senioren merken dat het baden de nodige inspanning kost. En dat is niet verwonderlijk: u staat in een natte, gladde ruimte met weinig houvast. Eik jaar belanden ruim vierduizend mensen in het ziekenhuis na een val in de badkamer. U hebt er misschien wel eens over gedacht uw badkamer aan te laten passen, maar u ziet tegen de verbouwing op. Molenaar heeft nu de oplossing! Uw bad is vaak binnen 1 dag vervangen Uw oude bad wordt door ons afgevoerd Zeer veilig en comfortabel Verschillende opties leverbaar Naar uw wens en op uw maat gemaakt Gratis brochure? Bel 0800 - 27 40 400 Naam Adres Dhr Mevr Postcode Plaats Telefoon Wij komen graag bij u thuis langs voor een gratis vrijblijvende demonstratie. Bel gratis 0800-27 40 400 en maak een afspraak! E-mail wk17_M2_pZC Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet tóf www.molenaar.nl Tel 0800-27 40 400 info@molenaar.nl door Joeri Wisse YERSEKE - Het wandelpad over de dijk tussen de jachthaven en de Bu- renpolder in Yerseke wordt gedeel telijk voorzien van een houten hek werk. Met dat besluit geeft het col lege van B en W van Reimerswaal invulling aan een WD-motie om de veiligheid van het pad te verbe teren nadat een meisje lelijk ten val kwam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 48