Van bad naar veilige douche 22 WALCHEREN Hennepkweker aangehouden Commissaris als pianist Ef Ja> stuur mij de gratis brochure over badkamers molenaar^ Jacques Boonman woest over afspraken in coalitieakkoord én negatief besluit college B&W op advies bezwaarcommissie. KRlHNINGEhi - Twee maanden gele den stond Podium Reimerswaal in de woorden van geestelijk va der Jacques Boonman nog met 1-0 voor in zijn strijd tegen de ge meente Reimerswaal. Gisteren heeft hij -om in sporttermen te blijven- in één keer twee tegen treffers moeten incasseren. Het oude college van B en W veegde 's morgens het advies van de onafhankelijke bezwaarcom missie, die oordeelde dat de ge meente 'onbehoorlijk bestuur' pleegt door de subsidie aan Po dium in één klap stop te zetten, van tafel, 's Avonds maakte het nieuwe college officieel bekend dat de coalitie het raadsbesluit om de subsidie te beëindigen 'res pecteert'. „Alleen gerechtelijke uit spraken kunnen tot een herover weging leiden", staat te lezen in het coalitieakkoord van SGP, CDA en WD. Alleen een gerech telijke uitspraak kan leiden tot een heroverweging, volgens de coalitiepartner. Mocht dat het ge val zijn dan is afbouw of vermin dering van de subsidie hoe dan ook het uitgangspunt van de coali tie. Volgens Jaap Sinke (SGP) is er over het Podium veel gesproken. „Van de SGP had het nog scher per gemogen." De WD sprak zich, net als PvdA, in de campag ne uit voor terugdraaien van het besluit om de subsidie te stoppen. „Hans de Kunder en Izak Voge laar hebben zich volledig in laten pakken door de SGP", zegt Boon man in een reactie. Tijdens de dis cussie over het coalitie-akkoord kreeg met name de WD felle kri tiek van Leefbaar Reimerswaal en de Christenunie te verduren. Bei de partijen verweten de partij kie zersbedrog. „Maar ik vertrouw er op dat Vogelaar op een positieve en creatieve wijze vorm kan ge ven aan het cultuurbeleid", voeg de Andries Jumelet (CU) toe. Jacques Boonman heeft geen goed woord over voor het terzijde schuiven van het advies van de be zwaarcommissie. „Het is heel arro gant dat je het advies van zo'n commissie die je zelf hebt inge steld naast je neerlegt. Een klap in het gezicht van de leden." Boonman kondigt aan vol in de aanval te gaan. „Ik ben helemaal klaar met de SGP. Het is erg dat zo'n partij alles bepaalt in de ge meente. Er zijn mensen die tegen me zeggen: stop dan met je werk in Reimerswaal. Maar dat laat ik niet gebeuren. Ik ga alles uit de kast halen om te zorgen dat dit be sluit wordt teruggedraaid." HULST - Een 6o-jarige Hulstenaar is dinsdagochtend in zijn woning aan de Clausstraat in Hulst aange houden, nadat in zijn woning een hennepkwekekerij met ruim ze venhonderd planten was aange troffen. De man tapte illegaal stroom af, dus buitenom de me terkast, wat volgens de politie tot brandgevaarlijke situaties kan lei den. THOLEN - Commissaris van de ko ning Han Polman draagt als pia nist een steentje bij aan het ope ningsconcert van de serie zomer- concerten in Tholen. Dit openingsconcert wordt gege ven op zaterdag 10 mei. Vanaf die datum worden de hele zomer door, iedere zaterdagmid dag concerten gegeven in Tho- len-stad. Veilige douche voor senioren Veel senioren merken dat het baden de nodige inspanning kost. En dat is niet verwonderlijk: u staat in een natte, gladde ruimte met weinig houvast. Eik jaar belanden ruim vierduizend mensen in het ziekenhuis na een val in de badkamer. U hebt er misschien wel eens over gedacht uw badkamer aan te laten passen, maar u ziet tegen de verbouwing op. Molenaar heeft nu de oplossing! Bel gratis 0800 - 27 40 400 eri ontvang de uitgebreide brochure thuis! De voordelen: Uw bad is vaak binnen 1 dag vervangen Uw oude bad wordt door ons afgevoerd Zeer veilig en comfortabel Z Verschillende opties leverbaar Naar uw wens en op uw maat gemaakt U kunt weer veilig douchen Bel 0800 - 27 40 400 DhrO MewO Vrijblijvend thuisadvies? Wij komen graag bij u thuis langs voor een gratis vrijblijvende demonstratie. Bel gratis 0800-27 40 400 en maak een afspraak! GOES Inloopavond op Intensive Care Het ADRZ in Goes houdt morgen, donderdag, een inloopavond op de Intensive Care-afdeling. Van 18.30 tot 20.30 uur kunnen men sen kijken hoe het er op zo'n afde ling aan toe gaat. De specialisten en verpleegkundigen van de IC zijn aanwezig om uitleg te geven over de ondersteunende appara tuur. SEROOSKERKE Tuinstijlen vanaf 1550 belicht bij Groei&Bloei Jan Willem Bosch, van tuinbedrijf Bosch Slabbers, houdt vandaag, woensdag, een lezing over tuin stijlen vanaf 1550 voor Groei&Bloei Walcheren. Hij doet dat aan de hand van de buiten plaatsen in De Manteling. De bij eenkomst begint om 19.30 uur in De Zandput in Serooskerke. En tree kost 5 euro voor niet-leden. KOUDEKERKE Interactieve markt voor hulp en ondersteuning De Stichting Welzijn Veeré houdt morgen, donderdag, een hulp- en ondersteuningsmarkt in de Cou- burg in Koudekerke. Vanaf 1330 4 uur kunnen belangstellenden daar terecht om te zien welke middelen mensen ten dienste staan om langer zelfstandig te kunnen blijven. Deskundigen ad viseren en beantwoorden vragen. VLISSINGEN HZ lokt meiden voor techniek met high tea Meisjes die op de havo, het vwo of mbo zitten kunnen morgen, donderdag bij de HZ in Vlissin- gen terecht voor een high tea. HZ wil jonge meisjes laten zien dat er voor vrouwen wel degelijk een mooie toekomst is in de techniek. De thee wordt tussen 14 en 17 uur geschonken aan de Edisonweg. Itoee tegentreffers voor Podium Reimerswaal door Joeri Wisse Naam Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail wk17_M2_p'ZC Zonder postzegel naar: Molenaar, Antw. nr. 506, 8070 VB Nunspeet ^dl\ iK tóf (««JU www.motenaaf.ril Tel 0800-27 40 400 info@molenaar.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 22