Tennisteams Drive krijgen klop De Kraker bezorgt Polka Print de winst Domburg Top drie hoofdklasse boekt maximale score 24 maanden 50% korting m Nu in prijs verlaagd! iPhone 4S twv €399,- SPOR 51 van €45T- voor GRATIS p/mnd 240 MIN 180 SMS 400 MB Bestel snel op: www.vodafone.nl/pzc Machteld Fraanje kwam in de eer ste enkelpartij na 6-i-verlies in de eerste set goed terug tegen Sytske van der Zweep. De Drive-aanvoer ster, die flink doorslaat vanuit het achterveld, bleef in het tweede be drijf lange tijd in het spoor van haar tegenstandster. Uiteindelijk moest de inwoonster van Terneu- zen toch met 7-5 capituleren. Na thalie de Schepper won als enige Drive-speelster haar single via een driesetter tegen Fleur Buite laar: 6-3 1-6 6-2. Anne van Strien en Esther Arens moesten de zege laten aan Jacqueline van der Ma- rel (6-4 6-2) respectievelijk Dymp- hy Schuurman (6-4 6-4). In het eerste dubbel was het duo Van der Zweep/Van der Marei dui delijk te sterk voor het Dri ve-tweetal Fraanje/Arens. Flet tweede punt voor het Zeeuws-Vlaamse team kwam op naam van Nathalie de Schepper en Anne van Strien ten koste van de zusjes Dymphy en Denise Schuurman: 6-4 6-3. In de landelijke eerste klasse voor mannen leed Drive het derde ver lies in successie, In de Zeeuwse derby in en tegen het hooggeno- teerde Kapelle werd het 5-1. Frank Clausing (31) uit Wemeldinge speelde in de eerste set foutloos tegen Bart van de Sande en won met 6-0. Ook in de tweede set was er een vroege break, maar de Bressiaander brak bij 4-2-terug waarna het tot 5-5 gelijk op ging. Clausing gaf vervolgens net ge noeg gas om op 7-5 te finishen. Ook Joost van Loon had een vlie gende start. Zijn tactiek om met aanvallend spel de backhand van Dylan Blackman op te zoeken luk te in de eerste set. De Zeeuws-Vla ming raakte in de tweede set be ter op dreef, maar kon verlies niet meer afwenden: 6-0 6-4. De uit Breskens afkomstige Mart Flikweert pakte het enige punt voor Drive door Koen van de Berg- he uit Burgh-Haamstede in drie sets te bedwingen. Beiden tennis ten verdedigend, waardoor het pu bliek lange rally's voorgeschoteld kreeg. Ook tussen Kapellenaar Emiel Gideonse en Drive-captain Dylan Blackman was er sprake van ellenlange rally's, al was dat niet aan de eindscore af te lezen. Gideonse won met 6-1 6-2. Beide dubbels gingen in twee sets naar Kapelle. Het streekduel in Breskens in de derde klasse mixed tussen De Bos- kreek en Tiola eindigde onbeslist: 4-4. Voor de thuisploeg won al leen Margot Martens een single: 6-4 6-2 tegen Sophie de Schepper. Voor het team uit IJzendijke won nen Dominique Vyncke, Ruben Haverbeke en Dennie Cappendijk hun partij van achtereenvolgens Brigitte de Waele, John de Waele en Jan Maarten van de Vrie. Het dubbel bij de mannen ging naar Tiola, bij de vrouwen naar De Bos- kreek. In de eerste mixed klopten Brigitte en haar broer John de Waele verrassend Dominique Vyncke en Patrick Marteijn met 6-4 6-3. Ook de tweede mixed ging naar De Boskreek. - Van die zenuwen had ze uiteinde lijk weinig last want ze speelde voortreffelijk. „Het ging mis schien wel beter dan ooit", jubel de ze. „Joost heeft me ook nog een paar tips gegeven zoals welke stick ik het best bij welke slag kan gebruiken. Hij is hartstikke aar dig." Ook de achtjarige Cedrique en de elfjarige Jort waren in hun nopjes met de komst van Luiten. „Ik wil net zo goed worden als hem", zei Cedrique, die vervolgens Luitens handtekening showde. „Ik ben ook al met hem op de foto ge weest!" Jort: „We mochten hem vragen stellen. Ik heb hem ge vraagd van welke voetbalclub hij fan is. En dat is Feyenoord, net als ik." Ook Luiten zelf had het goed naar zijn zin op de baan van Domburg. „Het is mooi om hier te zijn en ze wat bij te leren", vertelde de win naar van de KLM Open van 2013, die het na de Masters in Augusta van verleden week even wat rusti ger aandoet. „Ik bereid me nu voor op de Player Champions hips. Morgen begin ik weer vol met trainen." Het standaardteam uit Vlissingen won alle partijen in straight sets tegen de bezoekende formatie uit Aardenburg. Routinier Jurjen Mooibroek, met speelsterkte 2, tenniste in de eerste single nage noeg foutloos tegen Byron Bent- ley en won met 6-0 6-0. In Clinge was Ruud Martens weer goed voor een hoog rendement. De 19-jarige 2-speler uit Koewacht ze- MIDDELBURG - De voorlaatste ronde in de diverse divisies van het drie banden groot leverde voor de Zeeuws-Vlaamse teams alleen voor Polka Print een overwinning op. De Distel Biljarts - Polka Print 2-6: Voor de pauze legden Louis Dallinga en Dirk Vlerick al de ba sis voor een goed resultaat. Maar na de thee moest Jean Paul de Kra ker ervoor zorgen dat de winst mee naar Sluiskil ging omdat in valler Koen Saver op de andere ta fel een oorwassing kreeg. Rokx Transport - Pearle Opti ciens 4-4: Kopman Pascal Claus kreeg er flink van langs van oud-eredivisiespeler Ries Heeren, net als Cor de Jonge van Ad Pop- pelaars. Voor de winstpartijen wa ren Dion Bergmans en Yves Wel- vaert verantwoordelijk. De Stene Brug - Bottles/De Parel 4-4: Voor de Sassenaren wonnen Theo Platjouw na een tergend lang durend duel met één en Car lo van Dam met twee punten ver schil. Robin Claerhoudt en John Bakker waren kansloos. De Geslootene Boom - Beveland- se Tafelridders 2-6: In de vierde di visie verloor de thuisploeg van de Bevelanders die daarmee de titel en promotie naar de derde divisie vei lig stelden. Voor de thuisploeg kon alleen Dirk Smet winnen. gevierde op 1 met twee keer 6-0 over 4-speler Joost Grevink van de Vlissingse reserves. Het Terneuzense Animo kwam op Schouwen-Duiveland goed weg. Bernd van Broekhoven had zowel in enkel- als dubbelspel (met Kevin de Rooij) een derde set nodig. De Terneuzenaar ver sloeg in de vierde single met 6-3 1-6 6-3 Jasper Smit. In het tweede dubbel bedwongen Van Broekho ven en De Rooij na een zware strijd het Zierikzeese duo De Vos/Van Slooten: 5-7 6-4 6-4. Het tweede team van Animo draait goed mee in de midden moot. De Zeeuws-Vlaamse derby tegen Asoc werd met 5-1 gewon nen. Raymond van der Zeijst haal de met 6-0 6-0 uit tegen Björn Wielakker. Speciale aanbieding van Vodafone voor de lezers van deze krant iPhone Gebruik je minder? Kijk op de website voor goedkopere abonnementen met de iPhone. Voor vragen en meer informatie bel: 0900-0603 0,45 per gesprek) DINSDAG 22 APRIL 2014 MS#:* door Henk van de Voorde SAS VAN GENT - Op de derde speel dag van de landelijke tenniscompe- titie liepen de teams van Drive te gen een nederlaag aan. In de hoofd klasse voor vrouwen verloor Drive de koppositie door een 4-2-verlies in Sas van Gent tegen concurrent Rebounce uit Schiedam. I Joost Luiten in actie op de golf baan van Domburg. foto Ruben Oreel door Henk van de Voorde TERNEUZEN - In de hoofdklasse van de Zeeuwse districtstenniscompeti- tie was de top drie op de derde speeldag goed voor de maximale score. De Schelde, Game'78 en Ani mo wonnen met 6-0 van achtereen volgens Sjef, De Schelde 2 en Zie- rikzee. vodafone Kijk op de website ook voor aanbiedingen met toestellen en abonnepienten. Abonnementen a! vanaf 1 en altijd in combinatie met een toestel. Bovenstaande actie abonnementen hebben een contractduur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen 30,-. Zolang de voorraad strekt. Alleen online verkrijgbaar. Typ-, druk-of zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 79