Colofon 0 Hlensenljnq.nl Familieberichten Pieternella Sinke - Huijssoon Josephus Carolus Morres Jo Alice Morres - Mariman Als je iemand verliest van wie je houdt Dan sta je in de kou Het leven gaat gewoon weer door Maar even niet voor jou Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan onze lieve moeder, oma en omaatje Antonia Johanna Maria Rijk-Spelier weduwe van Jan Marinus Rijk 4-14 juli 1926 - f 20 april 2014 Koos en Hans Stefan Frank en Viviènne, Romy, Vince jose en Ton Eveline en Edwin, Tim, Koen Judith en Roel Peter en Toos Daniël en Mirjam, Sanne Lydia en Adriaan, Joep jan en Francis Lewedorp, Zorgcentrum "De Kraayert" Correspondentieadres Cort van der Lindenstraat 44,4463 VJ Goes Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen op donderdag 24 april van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 25 april om 10.30 uur in de H. Blasiuskerk te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum "De Stenge" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Zorgcentrum "De Kraayert te Lewedorp, voor de goede en liefdevolle verzorging. Wanneer u, door omstandigheden, geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Pieter Risseeuw Piet Marinus Wietze Koster - Rien - Ik ga slapen, ik ben moe... Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode van een voor haar steeds kleiner wordende wereld, God tot zich heeft genomen onze lieve en zorgzame moeder, oma en over-oma Sinds 12 februari 1989 weduwe van Jan Sinke in de leeftijd van 91 jaar. Suus en Piet de Moor - Sinke Arno en Marije Annemiek en Maarten, Suuz, Daan Tannie en Joop Goedbloed - Sinke Tanja en Wilco Lucien t Jos Albert en Laura Peter Nelleke en Dirk Arbouw - Sinke Marieke en Remy Maarten en Silvia Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorg- en verpleegcentrum "Nieuw-Sandenburgh" voor de liefdevolle verzorging. 19 april 2014 Correspondentieadres: Dorpsweg 12,4491 EK Wissenkerke De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 april om 13,00 uur in het restaurant van "Nieuw-Sandenburgh", Sandenburghlaan 2 te Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd restaurant. PieterneJIa Sinke-Huijssoon amllieberichten Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 kijk ook op dinsdagj2 april 2014 j 3^ Wij zijn ernaartoe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve pa, opa en opa Jo weduwnaar van Sint Jansteen, 20 november 1924 t Koewacht, 20 april 2014 Sint Jansteen: Fabiënne en Roger Suij - Morres Tamara en Bart, Luca, Elena Mariska Katinka en Danny, Quentin, Anouska Verzorgingshuis "De Lange Akkers" Beukenlaan 2, Koewacht Correspondentieadres: Van Hovestraat 3, 4564 BE Sint Jansteen U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 24 april van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 25 april om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren. Zoals de dag uit de nacht treedt het leven uit de dood er is liefde die niet sterft. In liefde waren we één, ook in ons verdriet en onze wanhoop. Bedroefd maar dankbaar voor de mooie herinneringen hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en onze opa echtgenoot van W.H. Becu Groede, 15 september 1934 Breskens, 19 april 2014 Breskens: Mien Risseeuw-Becu Poortugaal: Carlien Risseeuw en Rutger van Dalen Lars Nienke Joost Correspondentieadres: De Lente 6 4511 PS Breskens De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 25 april om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bourgondiër in hart en nieren, met humor tot op het eind. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen we afscheid van onze lieve vader en opa weduwnaar van Elizabeth Ingrid Koster - de Koning 19 maart 1945 20 april 2014 Lambert Charlotte Annemarie, Cathelijne Reggy Marcel (in liefdevolle herinnering) Mark, Lisanne, Lars Andries Ingrid Marco Sophie, Floor De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 25 april.om 14.00 uur in 'De Katse Kerk', Kerkstraat 3 te Kats. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Aansluitend is er in het 'Nieuw-Zeelandhuis', naast bovengenoemde kerk, gelegenheid tot samenzijn en condoleance. Op hoge leeftijd is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Fam. Francke Fam. Wondergem Neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vérmeiden en uw teiefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n,a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonlme.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 71