Familieberichten klil""*lop ITIensenlinq.nl Enige en Algemene Kennisgeving Verslagen geven wij u kennis dat, door een ongelukkige val in huis, van ons is weggenomen onze broer en oom Johannes Francois Buijze - Hans - A 28 mei 1952 's-Heer Abtskerke f 20 april 2014 Niek en Astrid Ko en Gilda Agnes en Michael, Owen, Gwen Hl Correspondentieadres Polderweg 27,4444 NA 's-Heer Abtskerke. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn lief Iman Bustraan A-Schore, 16 september 1937 f Vlissingen, 16 april 2014 Is niet meer hier. Wilma Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag zw aarder wat je torsen moet, doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven. rusten bij de bron van waar lang geleden ook de weg begon. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. George de Clerck mw Sentina Corneliaftante San) Meermanvan de l<op Lieven de Leeuw Intens verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Henk de Kooning Wij wensen Marlieke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie de Kooning Neven en nichten Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als een bevrijding. Henk de Kooning echtgenoot van Marlieke de Kooning - van Outheusden A- Lewedorp, 20 april 1949- f Goes, 19 april 2014 Goes: Marlieke de Kooning Kapelle: Masha en Wilco Karelse Phebe, Thalia Lewedorp: Debbie en Patrick Hermes Britt, Cas Middelburgsestraat 4 4461 EH Goes Wij nemen afscheid van mijn man Henk, onze vader, schoonvaderen opa op donderdag 24 april. De crematie plechtigheid wordt gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, aanvang 12.30 uur. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorg van Hospice "Het Clarahofie" Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Anna Willemina Jilleba - van den Bout Degenen die ik liefheb, verlaat ik om degenen die ik liefhad, terug te vinden. Na een liefdevolle verzorging in WZC-Antonius te Kloosterzande is op "Goede Vrijdag" rustig ingeslapen onze lieve vader, schoonvader en opa Joseph de Kort foos A Hengstdijk, 4-7-1922 t Kloosterzande, 18-4-2014 weduwnaar van Madeleine Pouwels Kloosterzande: Christianne en Ko Dieleman-de Kort Nielsen Tanja Debora en Ben Kloosterzande, 18 april 2014 Correspondentieadres Groenendijk 75,4587 CS Kloosterzande De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 23 april 2014 om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, Groenendijk 44 Kloosterzande, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de R.K.- begraafplaats aldaar. Afscheid nemen van Joos is mogelijk dinsdag 22 april 2014 van 18.30-19.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis "In Den D'Waes", Groenendijk 51 te Kloosterzande. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor wie hij was Met veel verdriet en in liefde gedenkend, geven wij u kennis dat voor ons onverwacht is overleden onze jongste broer, zwager en oom Cornelis Jacob de Koster - Kees - in de leeftijd van 61 jaar. Rinus f 29-3-2014 Johan en Cora Nicole en Björn, Lisa John en l ike, Lotte - Plony en Hein Petra en Rob, Michael Henriëtte, Zara Corrie f Sabine Paul en Maartje Joost en Corianne José en Frans Stefan en Ilse Robert en Roeslan Frank en Wenneke Andrien en Allert Rimmert en Joke, Amber, Fenne Ulco Sjoerd 20 april 2014 Correspondentieadres: Bosgatdam 29,4411 DD Rilland De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 24 april om 10.30 uur in de H. Bonifacius, parochiekerk te Kwadendamme. Na de uitvaartdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Vlindertuin', gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 30 dinsdag22 april 2014 Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van f Dora van Haelst in de leeftijd van 83 jaar. Zuiddorpe Dora de Clerck-van Haelst Westdorpe Mathy en Ronald van der Meijden-de Clerck Anke en Dennis Judith Sluis Jos de Clerck Zuiddorpe Paul en Carolien de Clerck-Termote Marieke en Arno Jeroen Shirley en Marco Felicia Jeffrey Mitchell Angelique Jamila Sam Prinsenbeek Miriam en Richard Otjens-de Clerck 19 april 2014 Boekweitstraat 2 4574 RJ Zuiddorpe De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 25 april om 10.30 uur in de kerk van de H. Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, waarna de begrafenis plaatsvindt op het kerkhof aldaar. Aansluitend kunt u de familie ontmoeten in restaurant 'Onder de Linden', Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. Woensdag 23 april is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheidvan George te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. CorrectieIn de rouwadvertentie van van zaterdag igApril zat een foutje De datum van afscheid nemen moet zijn donderdag z4April om iouur30 (ipv zsApril)_ Uitvaartcentrum Bachlaanz te Middelburg De Goese Leeuw is niet meer! Op 20 april overleed ons bestuurslid.Tot eind vorig jaar verzorgde hij met grote nauwkeurigheid onze nieuwsbrief. Verder was hij nauw betrokken bij het organiseren van allerlei activiteiten voor de Goese oudere mens. Wij zullen zijn inbreng missen. Wij wensen zijn vrouw Bregt en haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van ANBO afdeling Goes. enige en algemene kennisgeving De strijd is gestreden, het leed is voorbij. De pijn is verdwenen, rust zacht. Je bent vrij. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw en moeder echtgenote van Bram Jilleba Groede, 4 augustus 1948 Brugge (B), 16 april 2014 Breskens A. F. Jilleba Brian Correspondentieadres: Ringlaan 3 4511 HD Breskens Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 70