Hoe smart is jouw phone? Fietsen in het Altmühltal milieudefensie Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Exclusieve lezersreis Boek vóór 3 mei 'en profiteer van: Boek vóór 3 mei op Kras.nl/LR21434 fe @sweetdealnl f facebook.com/sweetdeal.nl App Store Als je verder kijkt dan je scherm, zie je wat fabrikanten niet laten zien. Samen maken we elektronica duurzaam. Doe mee op milieudefensie.nl anders kijken, anders kiezen .1 zee. Verblijf 1 of 3 nachten met 2 personen in dit schitterende hotel. Inclusief ontbijt, welkomstdrankje, toegang tot de spa en een welkomstdrankje. Samen heerlijk ontspannen en genieten van de Italiaanse, rustge vende atmosfeer. Kies voor 3 of 4 over- nachtingeh. Inclu sief ontbijtbuffet, lx een 3-gangendiner en transfer naar het Vaticaan Museum. Geniet van het 1 romaanse platteland, wind en Dagprogramma: rótiBs van 26 tot 57 km Gratis gebruik Gazelle toerfiets t.w.v. 45 150% korting op gebruik E-bike 'Of neem gratis uw eigen fiets mee! Dag 1: heenreis per bus naar ons hotel in Greding. Dag 2-6: sportieve dagen met veelzijdige routes! Route 1: van Eichstatt langs rotsen en ruïnes van een Romeinse nederzetting naar Beilngries. Route 2: van Treuchtlingen langs de rivier naar Eichstatt. Route 3: rondje langs de mooiste meren! Route 4: van Beilngries via Riedenburg naar Kelheim. Route 5: rondje Anlauertal met bossen en weiden. Dag 7: terugreis. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR21434 Inclusief: reis per Comfort Class touringcar, ervaren chauffeur, Nederlandse fiets-/reisleider, 6 nachten in Hotel Schuster, dagelijks ontbijtbuffet en 3-gangendiner, fietsprogramma met routes en GPS- tracks, afscheidskoffietafel en gratis gebruik van de Gazelle toerfiets, 50% korting opgebruik van de E-bike of het gratis meenemen van uw eigen fiets. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 7 juni t/m 30 augustus. Lezersprijs 7 dagen vanaf 485,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 3 mei 2014. Ga naar Kras.nl/LR21434 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21434 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds Verkrijgbaar in de s dinsdag 22 april 2014 Ontdek het groene Altmühltal in het hart van Beieren. Met haar ongeschonden natuur, bossen, rivieren en historische steden is dit dé perfecte fietsbestemming! Onze fiets-/reis- leider laat u uiteraard de mooiste plekjes zien!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 68