24 maanden 50% korting Nu in prijs verlaagd! iPhone 4S twv €399,- Zwaarbevochten zege brengt kaderspelers naar de derde plaats Mannen Kapelle blijven winnen TTCM 2 degradeert op vier games SPORT 51 GRATIS van €457- voor p/mnd 240 MIN 180 SMS 400 MB Bestel snel op: www.vodafone.nl/pzc Speciale aanbieding van Vodafone voor de lezers van deze krant iPhone 1 Kaderteam 's Lands Welvaren - HWA/Kool Speelaut. 5-3: Het eer ste team haalde met een zwaarbe vochten zege op HWA uit Alblas- serdam een mooie derde plaats in de eindafrekening. Robert van Ste- vendaal bleek weer eens onstuit baar en won zijn partij razend snel: in negen beurten. ]an Goudzwaard deed er twee beurten meer over en Jan Eicken- boom speelde moeizaam gelijk. Danny Walhout verloor zijn laat ste duel van het seizoen, 's Lands Welvaren 2 HW A/Verhaar BKS 2-6: Phuc Nguyen redde de eer dankzij een overwinning op Jaap Schmidt. Jos Breas kwam heel dicht in de buurt van tegenstander Peter Lon don maar verloor nipt. Pierre van den Berg en Sjoerd Breas kregen beiden geen kans van hun tegen standers. Met een zevende plaats in de eind klassering kon de thuisploeg dik tevreden zijn. Vierde klasse gemengd. Oost- voorne - De Schelde: 4-4. On danks dat er ook niet verloren werd van de op papier sterke te genstander, hield captain Sven Vermeulen van de Vlissingers toch een vervelend gevoel over aan de wedstrijd. „Er had zeker een overwinning ingezeten", vond hij. „Na de singles stonden we met 3-1 voor, maar in de dub bels hadden we wat pech. Eén he- rendubbel ging nipt verloren en ook verloren we een mix-wed strijd met 10-2 in de supertie break." Mannen, Eerste klasse. Kapelle - Drive: 5-1. De mannen van Kapel le slaagden er wel in ook hun der de wedstrijd te winnen. Op eigen veld was de Bevelandse formatie te sterk voor provinciegenoot Dri ve uit Sas van Gent. Koen van den Berge verloor namens Kapelle de enige driesetter met 3-6 6-4 2-6. Tweede klasse. De Goese Maan - Bequick: 4-2. De overwinning werd pas in de laatste partij over de streep getrokken. Bij een tus senstand van 3-2 in het voordeel van de thuisploeg mochten de broers Eddy en Stijn Sprinkhui- zen aantreden voor de laatste dub- belvan de middag. Zij haalden de overwinning in drie sets binnen (6-43-6 6-1). Vrouwen, Overgangsklasse. Oranje TC - De Schelde: 0-6. De wedstrijd in Den Haag eindigde in een dikke overwinning voor de Vlissingse vrouwen. Maar dat be tekent niet dat het ook een makke lijke overwinning was. „We heb ben alleen maar driesetters ge speeld", vertelde captain Marjo lein Meulenberg na afloop van de overwinning van haar team. „De uitslag is wellicht ietwat geflat teerd, maar gelukkig hebben wij aan het langste eind getrokken." Eerste klasse. De Zoom 2 - Tebo: 2-4. Voor de vrouwen van Tebo uit Heinkenszand betekende de overwinning in Bergen op Zoom de eerste zegen van het seizoen. En dat ging niet-zonder moeite. Vooral het weer speelde de vrou wen parten. Het was warm en be nauwd in Brabant. Toch konden de punten aan het einde van de dag mee in de tas naar Zeeland. Tweede klasse. De Bathse Kreek - De IJpelaar: 5-1. Een ruime over winning voor de vrouwen uit Ril land, die hiermee ook hun eerste overwinning van de voorjaarscom petitie binnensleepten. „Het was geen makkelijke overwinning, maar wel een lekkere", liet leid ster Ellis Toorenaar weten. Duiveland - Vierhoeven: 4-2. Met aan beide kanten een opgave wegens blessures was er tijdens de wedstrijd weinig te lachen. Toch mocht de thuisploeg de han den aan het einde van de dag in de lucht steken. Zij won van de Roosendaalse ploeg met 4-2. Gebruik je minder? Kijk op de website voor goedkopere abonnementen met de iPhone. De opdracht was duidelijk voor TTCM 2: zelf met grote cijfers win nen van hekkensluiter Docos én hopen dat kampioen FVT2 zijn sportieve plicht nakwam tegen Wanzl/Belcrum. TTCM kweet zich duidelijk van zijn taak en liet weinig heel van Docos. Thomas Groenewoud stond slechts één ga me afin zijn partijen. Emiel de Rij ke noteerde twee 3-1-overwinnin- gen, maar moest ook een winst punt afstaan aan de bezoekers uit Leiden. Dat gold ook voor Kim 't Hooft, maar ze zette er via 3-0 en 3-1 twee punten tegenover. Ook de dubbel ging naar de Middelbur gers, waardoor het 8-2 werd. FVT2 won met dezelfde cijfers van Wanzl/Belcrumz. Daardoor kwam TTCM op een gelijk aantal punten als Wanzl/Belcrum. Omdat het on derling resultaat gelijk bleek, kwam het op gescoorde games aan. Aangezien Wanzl/Belcrum vier games meer gepakt had, bleef die ploeg in de derde divisie. Kampioen TTCM 1 behield de on geslagen status. De ploeg, die vol gend jaar in de eerste divisie speelt, won met 4-6 bij runner-up Kluis 1. Van die zenuwen had ze uiteinde lijk weinig last want ze speelde voortreffelijk. „Het ging mis schien wel beter dan ooit", jubel de ze. „Joost heeft me ook nog een paar tips gegeven zoals welke stick ik het besf bij welke slag kan gebruiken. Hij is hartstikke aar dig." Ook de achtjarige Cedrique en de elfjarige Jort waren in hun nopjes met de komst van Luiten. „Ik wil net zo goed worden als hij", zei Cedrique, die vervolgens Luitens handtekening showde. „Ik ben ook al met hem op de foto ge weest!" ]ort: „We mochten hem vragen stellen. Ik heb hem ge vraagd van welke voetbalclub hij fan is. En dat is Feyenoord, net als ik." Ook Luiten zelf had het goed naar zijn zin op de baan van Domburg. „Het is mooi om hier te zijn en ze wat bij fe leren", vertelde de win naar van de KLM Open van 2013, die het na de Masters in Augusta van verleden week even wat rusti ger aandoet. „Ik bereid me nu voor op de Player Champion ships. Morgen begin ik weer vol met trainen." DINSDAG 22 APRIL 2014 Voor vragen en meer informatie bel: 0900-0603 («0,45 per gesprek) vodafone Kijk op de website ook voor aanbiedingen met toestellen en abonnementen. Abonnementen al vanaf 1 Sr en altijd in combinatie met een toestel. Bovenstaande actie abonnementen hebben een contractduur van 2 jaar. De aansluitkosten bedragen 30,Zolang de voorraad strekt. Alleen online verkrijgbaar. Typ-, druk of zetfouten voorbehouden. door Joop van den Oudenhoven KWADENDAMME - De kaderspelers van 's Lands Welvaren 1 sloten het seizoen af met een nipte overwin ning. Tegen HWA/Kool Speelauto maten werd het 5-3. Het tweede team van de biljartclub uit Kwaden- damme verloor met 2-6 van Ver haar BKS. door Daniel Vervelde MIDDELBURG - Na twee klinkende 7-1-overwinningen tijdens de eer ste speelrondes in de vierde klasse gemengd heeft koploper De Schel de gisteren voor het eerst niet we ten te winnen. door Bob Maes MIDDELBURG - Vier games. Dat bleek zaterdag het verschil voor de tafeltennissers van TTCM 2 tussen behoud en degradatie. Ondanks dat de Middelburgers met 8-2 gehakt maakten van Docos, zijn ze gedegra deerd uit de derde divisie. Joost Luiten in actie op de golf- Lfc baan van Domburg. IIBJ |l| 'fj? |f l^tJT foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 51