Duiveland na zes jaar terug naar derde klasse WHS nog één zege verwijderd van titel SPORT 45 I gig Tholense Boys-SSV'65 4-2: Na een fout op Matthijs van Stee maakte Joey Deurloo na drie mi nuten uit een penalty de 1-0. Door een kopbal in eigen doel hielp Roel de Nijs SSV'65 drie mi nuten later al aan de 1-1, maar via Niels Hopmans nam de thuis ploeg in de 37e minuut toch weer de leiding. Na de pauze hield SS V-doelman Hilco Goeree zijn ploeg lange tijd overeind en via Pim Bruins kwam SSV'65 na een uur zelfs op 2-2. Toch pakte Tho lense Boys de volle winst. Hop mans maakte er uit een vrije trap 3-2 van en na een solo van Koen Nieuwkoop tekende Deurloo nog voor de 4-2. Dauwendaele-Serooskerke 2-0: Voor rust werd er niet gescoord. Na slecht wegwerken bij Seroos- kerke maakte Jair Tomasoa er 1-0 van. Daarna hield Dauwendae- le-doelman Joshua van Dolder Serooskerke van scoren af. In de 76e minuut viel de beslissing. In valler Khalid Kaldoon, net drie minuten in het veld, schoot vanaf ruim twintig meter in de krui- Duiveland-Bruse Boys 1-5: Bru kwam via Domenique van den Berge in de 18e minuut op 0-1. Uit een corner zorgde Gerard Vogel voor de 0-2 en in blessuretijd til de Van den Berge de score al naar 0-3. Na rust gebeurde er tot de 1-3 van Ronald Zwager in de 81e mi nuut maar weinig. Door goals van Van den Berge (84e minuut) en Mats Willemse (90e minuut) won Bruse Boys ruim. MZVC-Zwaluwe 1-5: Jaimy Tims zette MZVC uit een vrije trap op 0-1, maar door goals van Gijs van der Maden en Pim Schonk leidde Zwaluwe bij rust met 1-2. In de tweede helft rook Zwaluwe bloed. In de 62e minuut maakte Van der Maden er met een lob 1-3 van en via Schonk werd het een kwartier later 1-4. In de 87e mi nuut bepaalde Ruud Ansems de eindstand op 1-5. De Fendert-GPC Vlissingen 2-4: Davy van Geersdaele tekende voor de 0-1 en uit een penalty zorgde Robin de Pagter voor de 0-2. In de 43e minuut kopte Noël Ploeg De Fendert naar 1-2. Na rust schoot Jeroen van Ommen GPC naar de 1-3. De Vlissingse ploeg miste de nodige kansen, waarna De Fendert via Colin Schilper- oord nog 2-3 scoorde. De Pagter gooide het duel definitief op slot. De Meeuwen-Terneuzense Boys 1-1: Een terechte uitslag. In de 35e minuut kwam De Meeuwen door een schot in de bovenhoek van Martij n Houterman, op aangeven van Jordan Francke, op 1-0. Daar na raakte Houterman de lat. In de 69e minuut kwam Terneuzense Boys na een corner door een kop bal van Niels de Booij langszij. MZVC-WC'68 2-4: Bij rust leid de WC'68 door een goal van Joe- ri Malinka met 0-1. Niels Korten- hof scoorde vijf minuten na de pauze de 1-1, maar via Martijn Lindhout werd het al snel 1-2. Uit een corner bracht Martijn de Vries MZVC op 2-2, maar door Ste fan Roosenboom en Dennis Luijks won WC'68 met 2-4. Liere. Rens Jansen zorgde voor de gelijk maker en door twee treffers van Armin de Bat werd het 3-1. In de laatste minuut bepaalde Yaron Krombeen de eindstand op 3-2. Oosterhout-Wemeldinge 3-9: Te gen het reeds gedegradeerde Oos terhout kwam Wemeldinge met 3-1 achter en toen lukte alles. Bij 3-4 moest de thuisploeg met tien man verder. Wemeldinge had geen enkele moeite meer om er lustig op los te scoren. Robin van der Linden was de grote man aan Zeeuwse zijde met drie treffers. dubbelen, maar oog-in-oog met de doelman mikte hij op de sluit post. In de tweede helft leidde balver lies van Wouter de Craene tot een rode kaart voor Aart Veldhof en een strafschop voor de bezoe kers. Diederik Hiensch noemde het een cruciaal moment. „Balle tje onder de voet, balverlies: hij moet hem gewoon breed leggen." De penalty werd op de paal ge mikt. Met een man minder was Kloetinge in de resterende 35 mi nuten de gevaarlijkste ploeg. Hard werkend kregen de groen-witten beste kansen. Bart Deprez en Mark Schuit zorgden aan de flanken voor veel dreiging, hun aanvoer werd tot ontzetting van al wat Kloetinge was echter niet verzilverd. In de slotfase van een levendig duel kwamen de bezoekers op ge lijke hoogte. Een hoge voorzet werd door doelman Jaco van der Schee verkeerd beoordeeld. De goalie kwam te laat, waarna Mi- Lr - aïiiis nen te schieten. Met tien man kre gen we de betere kansen. Kansen, die een tegenstander vaak wel maakt. Voorafhad ik er een heel goed gevoel over. Dan is het heel zuur als je maar één puntje pakt." De thuisploeg kwam al vroeg in de wedstrijd uit een ingestudeer de hoekschop op voorsprong via Michel Maaskant, die in de re bound op een inzet van Maarten van Rosevelt doeltreffend uithaal de: 1-0. Direct na de aftrap had Bart Deprez de marge kunnen ver- quel Claudio Lopes-Silva de bal in het verlaten doel schoot: 1-1. In het restant van de wedstrijd kon het duel alle kanten op. Ha chelijke situaties in beide doel- monden leverden geen treffers meer op. Daan Esser: „Ik heb nog nooit na- competitie gespeeld. Je kunt als hoofdklasser eigenlijk niks win nen. Het worden lastige wedstrij den, waarin het moét gebeuren. Maar dat moest in deze wedstrijd eigenlijk ook." Kogelvangers-WHS 3-7: De wed strijd kende een bizarre wending. Bij rust stond WHS met 2-1 ach ter en toen kreeg Cliff Ligthart van Kogelvangers zijn tweede ge le kaart. Met tien man en in een tijdsbestek van twintig minuten slaagde WHS erin om driemaal te scoren. Robin van Dijke maakte er 2-2 en 2-3 van en Patrick van Schetsen 2-4. Tom Vroegop zorg de voor 2-5 en 2-7 en tussendoor werkte Van Dijke zijn derde van de middag in het doel. Kapelle-Noad'67 0-1: De bezoe kers waren feller en hadden in de eerste helft het betere van het spel. Lars Steijn kopte uit een cor ner de enige treffer in het doel. Na de thee probeerde Kapelle van alles, maar de ploeg van trainer Jaimy van Bloppoel kon geen ech te kans creëren. Yerseke-DHV 1-4: Yerseke kreeg kansen genoeg om te scoren te gen DHV, maar verzuimde dat. De bal rolde er aan de andere kant wél twee keer in. Elias Mou- righ en Hawar Mouhiddine profi teerden van fouten aan de kant van Yerseke. Michel de Rooij kopte de aanslui tingstreffer binnen, maar toch liep DHV weer uit. Nöuri Elen en Thomas van der Wal zorgden voor 1-3 en 1-4. Krabbendijke-Kruiningen 3-2: In de streekderby ontliepen de ploe gen elkaar maar weinig. Een straf schop van Elco Jansen werd ge stopt door Kruiningen-goalie Jac- co Veerhoek en op slag van rust werd het 0-1 door Matthijs van door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Voor Duiveland is na het 5-1-verlies tegen buurman Bru- se Boys en de zege van WC'68 bij MZVC op paasmaandag het doek gevallen. De Oosterlanders degra deren na zes seizoenen naar de der de klasse. GPC Vlissingen is daaren tegen in de tweede klasse E door een 4-2-zege op De Fendert volop in de race voor promotie. sin§- GPC Vlissingen leidt in de derde periode met drie punten voor sprong op drie achter volgers. WHS scoorde zaterdag zeven keer en dat was de productiefste bui waarin de club dit seizoen verkeerde. De Stal- landse koploper scoorde al wel zes keer bij Krabbendijke. door Robin Hamelink rt Toen zag het er nog goed uit. Vroeg in de wedstrijd zette Michel raak te schieten, foto Johan van der Heijden Maaskant (rugnummer 3) Kloetinge op een 1-O-voorsprong door in een scrimmage attent MIDDELBURG - WHS heeft een op tie genomen op het kampioen schap in de derde klasse B van het zaterdagvoetbal. De club uit Sint-Annaland won zelf met 3-7 bij Kogelvangers, terwijl de belangrijk ste concurrent Kapelle op eigen veld met 0-1 verloor van Noad'67. Het verschil is vier punten, waar door volgende week voor WHS een overwinning bij The Gunners volstaat voor de titel. DINSDAG 22 APRIL 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 45