4 .1 Hlensenlinq.nl Familieberichten Familieberichten A Pieternella Sinke - Huijssoon (0111)45 07 17 Jan Pieter Tramper Marinus Wietze Koster - Rien - kijk ook op De wil was er nog, de kracht niet meer. Lieven Hubrecht de Leeuw Van droom naar werkelijkheid Het afdelingsbestuur en de gemeenteraadsfractie van de Partij van de Arbeid in Goes hebben met leedwezen kennis genomen van het overlijden van oud-wethouder, Lieven de Leeuw Lieven was een sociaaldemocraat tot in al zijn vezels en een gedreven bestuurder. Van 1966 tot 1990 was hij gemeenteraadslid in Goes, waarvan gedurende de periode 1972 tot 1990 wethouder. Tot het laatst was Lieven een betrokken lid van de PvdA en liet hij zijn mening horen. De PvdA in Goes - maar zeker ook de Goese samenleving - is Lieven de Leeuw heel veel dank verschuldigd voor zijn vele werkzaamheden. Wij leven mee met zijn vrouw Bregtje, zijn kinderen en kleinkinderen en allen die hem dierbaar waren en wensen hen veel sterkte met dit verlies. Goes, 20 april 2014 Het afdelingsbestuur en de gemeenteraadsfractie van de PvdA-Goes. Lieven de Leeuw de heer L.H. de Leeuw Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 oHL Ik ga slapen, ik ben moe... Verdrietig geven w ij u kennis dat, na een periode van een voor haar steeds kleiner wordende wereld, God tot zich heeft genomen onze lieve en zorgzame moeder, oma en over-oma Sinds 12 februari 1989 weduwe van Jan Sinke in de leeftijd van 91 jaar. Suus en Piet de Moor - Sinke Arno en Marije Annemiek en Maarten, Suuz, Daan Tannie en Joop Goedbloed - Sinke Tanja en Wilco Lucien f Jos Albert en Laura Peter Nelleke en Dirk Arbouw - Sinke Marieke en Remy Maarten en Silvia Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorg- en verpleegcentrum "Nieuw-Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging. 19 april 2014 Correspondentieadres Dorpsweg 12,4491 EK Wissenkerke De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 april om 13.00 uur in het restaurant van "Nieuw-Sandenburgh", Sandenburghlaan 2 te Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Na afloöp van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd restaurant. Pieternella Sinke-Huijssoon Uitvaartverzorging V~\ j Schouwen-Duiveland V..y M. de Bruijne E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet I www.familieberichtenonline.nl dinsdag 22 april 2014 3^ Wij zijn verdrietig dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, pa, opa en opa Leeuw echtgenoot van Hubregtje Willemijna Walrave 20 december 1922 Goes 120 april 2014 Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Oud-wethouder van Goes Ereburger van de stad Goes Bregtje de Leeuw - Walrave Fien van Maaren - de Leeuw Dave van Maaren Marieke en Roel, Bibi, Kalle Paul en Sascha, Senne Nelleke de Leeuw in herinnering Yoeran en Ilse Ivet en Julius Adrie de Leeuw Jeanet de Leeuw - Haak Talitha Yara Serviceflat "De Schakel" 's-Gravenpolderseweg 9-222, 4462 CD Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 23 april van 19.00 tot 19.30 uur in'uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 24 april om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De Goese Leeuw is niet meer! Op 20 april overleed ons bestuurslid.Tot eind vorig jaar verzorgde hij met grote nauwkeurigheid onze nieuwsbrief. Verder was hij nauw betrokken bij het organiseren van allerlei activiteiten voor de Goese oudere mens. Wij zullen zijn inbreng missen. Wij wensen zijn vrouw Bregt en haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van ANBO afdeling Goes. Op 1e Paasdag is overleden onze bestuursvoorzitter Meer dan 18 jaar was hij bestuursvoorzitter van onze Stichting. Wij zullen zijn inzet en betrokkenheid enorm missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en activiteitencommissie Stichting Hulp Gehandicapten, Onno de Dreu (Secretaris) Goes, 20 april 2014 s- vwww.hjobse-uituaart.nl ■bt www.basisuituaart-zeeland.nl Op hoge leeftijd is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Fam. Francke Fam. Wondergem Neven en nichten f~Voor een zorgzame begeleiding rondom de uitvaart Dag en nacht bereikbaar op: www.uitvaartschouwenduiveIand.nl In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen- Psalm 49 In deze zekerheid is rustig ingeslapen mijn lieve man, broer, onze schoonzoon en zwager 12 mei 1955 18 april 2014 Agatha Tramper - Vaalburg Ko Tramper Grazyna Tramper - Tris L. Vaalburg A.A. Vaalburg - Heerding Piet Ruissen Ina Ruissen - Tramper, in liefdevolle herinnering Jaco Vaalburg Corrie Vaalburg - van Elderen Elma de Jong - Vaalburg Gerleen de Jong Henk Vaalburg Monique Vaalburg - Los Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op woensdag 23 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 24 april om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Chr. Geref. Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemd kerkgebouw. Correspondentieadres: Gildenstraat 37 4421 KT Kapelle Bourgondiër in hart en nieren, met humor tot op het eind. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen we afscheid van onze lieve vader en opa weduwnaar van Elizabeth Ingrid Koster-de Koning 19 maart 1945 20 april 2014 Lambert Charlotte Annemarie, Cathelijne Reggy 8( Marcel (in liefdevolle herinnering) Mark, Lisanne, Lars Andries Ingrid Marco Sophie, Floor De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 25 april om 14.00 uur in 'De Katse Kerk', Kerkstraat 3 te Kats. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Aansluitend is er in het 'Nieuw-Zeelandhuis', naast bovengenoemde kerk, gelegenheid tot samenzijn en condoleance.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31