Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl Maria van der Hout Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als een bevrijding. Henk de Kooning echtgenoot van Marlieke de Kooning - van Outheusden Lewedorp, 20 april 1949 - f Goes, 19 april 2014 Goes: Marlieke de Kooning Kapelle: Masha en Wilco Karelse Phebe, Thalia Lewedorp: Debbie en Patrick Hermes Britt, Cas Middelburgsestraat 4 4461 EH Goes Wij nemen afscheid van mijn man Henk, onze vader, schoonvader en opa op donderdag 24 april. De crematie plechtigheid wordt gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, aanvang 12.30 uur. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorg van Hospice "HetClarahofje". Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Intens verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Henk de Kooning Wij wensen Marlieke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie de Kooning Neven en nichten HENK DE KOONING Henk de Kooning Veel te vroeg en veel te snel heeft onze vriendin Debbie afscheid moeten nemen van haar vader. Wij wensen Debbie, Patrick, Britt, Cas en verdere familie veel sterkte toe. Mirella, Doreen en Cathelijne Henk de Kooning Dankbaar voor wie hij was Met veel verdriet en in liefde gedenkend, geven wij u kennis dat voor ons onverwacht is overleden onze jongste broer, zwager en oom Cornelis Jacob de Koster - Kees - in de leeftijd van 61 jaar. Rinus f 29-3-2014 Johan en Cora Nicole en Björn, Lisa John en Elke, Lotte Pionyen Hein Petra en Rob, Michael Henriëtte, Zara Corrie f Sabine Paul en Maartje Joost en Corianne José en Frans Stefan en Ilse Robert en Roeslan Frank en Wenneke Andrien en Allert Rimmert en Joke, Amber, Fenne Ulco Sjoerd 20 april 2014 Correspondentieadres: Bosgatdam 29,4411 DD Rilland De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 24 april om 10.30 uur in de H. Bonifacius, parochiekerk te Kwadendamme. Na de uitvaartdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Vlindertuin', gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. A Burg 10 juni 1925 t Spijkenisse 18 april 2014 Heden is zacht en kalm overleden onze geliefde broer Jacobus Herman Semeijn Gehuwd geweest met A.L. de Kam C. Semeijn G.J. Roeleven-Semeijn Rien Viergever Als je iemand verliest van wie je houdt Dan sta je in de kou Het leven gaat gewoon weer door Maar even niet voor jou Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan onze lieve moeder, oma en omaatje Antonia Johanna Maria Rijk-Spelier weduwe van fan Marinus Rijk A-14 juli 1926 - f20 april 2014 Koos en Hans Stefan Frank en Viviènne, Romy, Vince Jose en Ton Eveline en Edwin, Tim, Koen Judith en Roel Peter en Toos Daniël en Mirjam, Sanne Lydia en Adriaan, Joep Jan en Francis Lewedorp, Zorgcentrum "De Kraayert" Correspondentieadres Cort van der Lindenstraat 44,4463 VJ Goes Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen op donderdag 24 april van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 25 april om 10.30 uur in de H. Blasiuskerk te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum "De Stenge" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Zorgcentrum De Kraayert" te Lewedorp, voor de goede en liefdevolle verzorging. Wanneer u, door omstandigheden, geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Zij is "thuis gekomen Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Wilhelmus Martinus van Rijn en eerder weduwe van Johan Cornelis Ross Maassluis, 22 februari 1926 f Veere, 17 april 2014 Uit aller naam: Paul en Patricia Ross Wij willen al het personeel en vrijwilligers hartelijk bedanken voor hun fantastische, liefdevolle verzorging en aandacht voor al die jaren dat zij in Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh mocht zijn. Co rrespondentieadres Bastiaan de Langestraat 25 4351 ND Veere De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 25 april om 11.00 uur in het restaurant van "Nieuw Sandenburgh", Sandenburghlaan 2 te Veere. Aansluitend zal, omstreeks 12.00 uur, de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaljplaats te Veere. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd restaurant. 30 dinsdag22 april 2014 Ons verdriet is groot nadat we het zeer droevige bericht ontvingen van het overlijden van t Henk was jarenlang onze conciërge, eerst op De Anne Frankschool én na de fusie vanaf 1998 op SBO De Tweern te Goes. Nog geen twee jaar geleden heeft hij officieel afscheid genomen van de, school om eerder met pensioen te kunnen gaan. Henk heeft het gevecht tegen zijn ziekte helaas verloren.... Hij is net geen 65 jaar mogen worden. We gedenken Henk als een prima medewerker voor de school en een-fijne collega. We wensen zijn vrouw Marlieke, zijn kinderen Masha en Debbie, hun partners, de kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Namens het team, de leerlingen, bestuur, MR en de Ouderraad van SBO De Tweern, Theo Quaak, directeur. Op zaterdag 19 april is overleden ons lid Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur leden postduivenvereniging De Zeeuw Goes Goes, 21 april 2014 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van de echtgenoot van onze medewerkster en collega Wij wensen Marlieke, kinderen, kleinkinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Directie en Medewerkers Hotel Terminus Jan Susan Matthijssen Wico Anneke Ben Lonneke Henry Truda Robbie Saskia Jan Goes,19 april 2014 Je tijd was te kort, groot wasje inzet. We zullen je missen. staf, bestuur en vrijwilligers Podium 't Beest

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30