kskookop 0 dlensenlinq.nl Wilhelmus Josias de Jonge Opa de Jonge Cato Simons Enige en Algemene Kennisgeving Verslagen geven wij u kennis dat, door een ongelukkige val in huis, van ons is weggenomen onze broer en oom Johannes Frangois Buijze - Hans - A 28 mei 1952 's-Heer Abtskerke t 20 april 2014 Nieken Astrid Ko en Gilda Agnes en Michaël, Owen, Gwen lil Correspondentieadres: Polderweg 27,4444 NA 's-Heer Abtskerke. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn lief Iman Bustraan 4- Schore, 16 september 1937 f Vlissingen, 16 april 2014 Is niet meer hier. Wilma Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag zwaarder wat je torsen moet, doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron van waar langgeleden ook de weg begon. Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Je hebt je leven geleefd, zoals jij dat wilde Kees Schmidt - Lange Kees - in de leeftijd van 59 jaren jong. familie Schmidt familie van Dieren Rotterdam, 16 april 2014 De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaats vinden op vrijdag 25 april om 14.00 uur in de aula van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 17 - 19 te Vlissingen. - Na afloop ontmoeten we elkaar in café 't Archief, Kleine Markt 11 te Vlissingen. - - correspondentieadres: L. Nicasiusdwarsstraat 2,3818 ND Amersfoort - Krijn Faasse 31-01-1921 119-04-2014 Tot ons verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Krijn Faasse We zullen hem erg missen. Westkapelle: M. Jongepier-Faasse Domburg: C. Adt iaanse-Faasse A. Adriaanse Neven en nichten Westkapelle, 19 april 2014 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Krijn Faasse We wensen de familie veel sterkte toe. Lou Roelse Piet en Këe Roelse jaap en Mientje Roelse Hannie en (an Dekker Ploon van Rooyen Neven en nichten Heden is overleden onze altijd belangstellende buurman Krijn Faasse We wensen de familie sterkte toe. Fam. van Sighem Fam. Peene Fam. Daalhuizen Fam. de Jonge Fam. Verhulst Fam. Dingemanse F. Dieleman Westkapelle, 19 april 2014 Psalm 901 Intens verdrietig, maar dankbaar voor de grote zorg en liefde die we van hem mochten ontvangen, delen wij u mee dat door de Heere van onze zijde is weggenomen onze lieve vader en opa sinds 17 november 2004 weduwnaar van Johanna Cornelia Donken 11 oktober 1928 19 april 2014 Maddy en Jos Hoogstrate - de Jonge Esther en Wouter Joost en Geryanne Wouter en Anika Jodien en Huib van Eenennaam - de Jonge Anke en Adriaan Carlyn en jan Hilde en Lennard Leen de Jonge in liefdevolle herinnering Huub en Hendrika de Jonge - Schot Hans Marthe Judith de Jonge en Lucas Jan Wiarda Jan Jaap en achterkleinkinderen. Flet Lint 8 4691 DK Tholen Onze vader en opa is thuis opgebaard, waar woensdag 23 april van 19.00 - 21.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 24 april om 13.30 uur in het rouwcentrum, Prins Bernhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Tholen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Verdrietig zijn wij omdat onze lieve is overleden Esther en Wouter Jacob, Sophia, Maurits Joost en Geryanne Wouter en Anika Anke en Adriaan Tim, Ralf Carlyn en Jan Hugo, Nina Hilde en Lennard Melle Willem Hans Marthe Jan Jaap 19 april 2014 mw Sentina Corneliattante San) Meermanvan de Kop Enige en algemene kennisgeving. eindelijk thuis. Heden is overleden mijn lieve moeder en onze oma echtgenote van Ramon Bogaert 1981 in de leeftijd van 96 jaar Correspondentieadres: C. P. Bogaert Oude Polderstraat 13 4417 AW Hansweert 's-Heerenhoek, 7 april 2014 De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons is geweest, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader, opa en oud opaatje in de leeftijd van 93 jaar Westkapelle: Leiden: Westkapelle: Westkapelle: Westkapelle: Westkapelle: Westkapelle B. Faasse - Roelse Piet en Magda Rina en Jan Kees en Yolande Lies en Joost Krijn en Diny Kleinkinderen: Eveline en Dennis, Mare en Döske, Vera, Frank, Marijn en Jolinda, Bart en Manjeska, Benjamin en Linda, Karlien en Jan-Willem, Kristian, Yorick. Achterkleinkinderen: Sven, Esmée, lep, Makita, Beau, Sophie, Jip en Puck. Correspondentieadres: B. Faasse - Roelse, De Casembrootstraat 31,4361 AS Westkapelle Onze dank gaat uit naar allen die het mogelijk hebben gemaakt dat hij zolang thuis verzorgd kon worden. Er is op donderdag 24 april gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 10.45 uur in het 'Jeugdgebouw', Markt 65, Westkapelle, voorafgaand aan de afscheidsplechtigheid die om 11.00 uur voor familie en belangstellenden zal worden gehouden in de Moria kerk, Markt 67. Daarna zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw 'Moria', waarna we samen komen in het 'Jeugdgebouw'. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Gij zijt, o Heer', van d' allervroegste jaren, Voor ons geweest een toevlucht in gevaren. Willem CorrectieIn de rouwadvertentie van van zaterdag igApril zat een foutje De datum van afscheid nemen moet zijn donderdag 24April om iouur30 (ipv 25April)Uitvaartcentrum Bachlaan2 te Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29