ieberichten M m fj| mensenlinq.nl Marouchka Boehlé Abraham Ekkebus Auke Blikslager Tot ons grote verdriet hebben wij vernomen dat is overleden Wij wensen Nino, Miquel en de familie heel veel sterkte toe. Personeel Boehlé Reizen Dag aan dag draagt Hij ons Die God is ons heil Psalm 68:19-20 Mijn lief, mijn levensvriend, mijn steun en toeverlaat Onze lieve papa en opa, vriend en voorbeeld is niet meer bij ons (Bram) Wij hebben de laatste vier seizoenen ervaren als een bijzondere periode die we met: elkaar intens hebben beleefd en waarin we elkaar hebben vastgehouden tot het eind. Hij is omringd door ons als gezin in vrede heengegaan. Breskens, 11 oktober 1938 Middelburg, 17 april 2014 Middelburg: Hanneke Ekkeb us-Roelofsen Surrey (Canada): Paulo en Sandi Bram, Chloe, Kenzie Zwolle: Marielle en Vine ent Amy, Lois, Melissa Middelburg: Fiona en Roel Levi, Zias, Faye Middelburg: Geralda en Bas Max, Tim Middelburg: Matthijs en Maartje Indra, Jonas, V Eazantenhof 48, 4332 XT Middelburg Op woensdag 23 april om 13.30 uur bent u welkom om met ons het leven van Bram te herdenken in kerkgebouw 'De Hoeksteen' aan de Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaand aan de herdenking is er van 12.30 tot 13:15 uur gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren tijdens een informeel samenzijn. Na de herdenking lopen we met elkaar naar de begraafplaats aan de Westellike Oude Havendijk 3, waar de begrafenis zal plaatsvinden. Voor wie wil is er daarna in 'De Hoeksteen' nog gelegenheid om elkaar te ontmoeten. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, ook dan bent u van harte welkom. Liever geen bezoek aan huis. Bram Ekkebus Bram Ekkebus Lieve Bram God geve mij, Jeruzalem, dat ik eens op een dag een pelgrim aan uw poorten hen en dat ik binnen mag. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis varl het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maatje Maria Andriena Meeuwse-van der Hooft sinds 1997 weduwe van Francois Meeuwse 4- Baarland, 22 september 1914 f Lewedorp, 17 april 2014 Oostkapelle: M.W.C. de Dreu-Meeuwse Arie Visser Grubbenvorst: Jaap en Carin Anne en Jordi Daphne Oostkapelle: Frangois en Kirsten Claire Didier Oudelande: Marco en Irma Bas Drachten: W.M.A. Vos-Meeuwse L.J.Vos Den Haag: Marieke en Paul Riethoven: Francoise en Rob laerlc Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend, verplegend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum De Kraayertvoor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Burgvliet 8,4456 EL Oostkapelle De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden donderdag 24 april om 14.00 uur in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Adrie op 't Hof Op 17 april 2014 namen wij met z'n allen afscheid van onze lieve en altijd aanwezige vader, schoonvader en opa. Hij zal altijd in onze herinnering blijven als een fantastische kameraad Gerhard Wilhelm Bernard Lampe weduwnaar van Cocky Lampe-Kolkman in de leeftijd van 77 jaar. Patricia en Ed Alfons en Annelies Jeffrey Vanesse en Patrick Gwen Innig dankbaar zijn wij voor de goede en liefdevollezorgvan Hospice 'Het Clarahofje'. Correspondentieadres: Rooseveltlaan 42,4463 GK Goes Vrijdag 25 april is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Gerhard te nemen in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. mw Sentina Corneliaftante San) Meermanvan de ICop kijk ook op zaterdag 19 april 2014 j 57 Rust zacht lieve buurman Wij wensen Milly en familieleden veel sterkte. Bewoners van de Brahmslaan Wij hebben afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Hoek van Holland: Sari en Wim Vlissingen: Jos en Christine Vlissingen: Nel Vlissingen: Wim en Yvonne Middelburg, 17 april 2014 en Ik zal hem een witte steen geven en op die steen een nieuwe naam geschreven (Openbaring 2:17c) We zijn bedroefd en diep geraakt door het overlijden van onze lieve zwager en oom We bidden Hanneke, de kinderen en de kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. Koudekerke: Frans i1 i loke Roelofsen - Wouters Arnemuiden: Hugo en Aukje Roelofsen - Van der Graaf Christine, Lukas en Maurits Eindhoven: Ruud en Judith Roelofsen - Ernst Sander en Lisa Haarlem: Mariska en Ben Slik - Roelofsen Joshua en Noah Middelburg: Anne-Ruth en Jeroen de Kuyper - Roelofsen Jefta, Yentl en Joas Utrecht: Rebecca en Bas Houtman - Roelofsen Boaz, Noor en Livia Je bent zoveel voor mij geweest; vader, broer, mentor, lieve vriend. Ik mis je Lia Matty Met goede herinneringen aan een gewaardeerd buurman Wij wensen Marg, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. Looijenstein Fam. Skonieczny Fam. Faasse Mevr. Slootweg Fam. Konter I iiTi. Czapla Mevr. van Nieuwenhuijzen Fam. Hoeve Fam. Boers Fam. van Laarhoven Fam. de Pree Fam. Bonestroo Fam. Poortvliet en dan eigenlijk toch nog onverwacht is woensdag lóApril zeer vredig ingeslapen geboren 28Februarii9i6_ Sinds 1982. weduwe van Willem Meerman_ Zij ligt opgebaard in haar kamer 8eis bezoekbaar Hof'tSeijsGriffioenstraat4óKamer4 te Middelburg Donderdag zsAprii om iouur30 kan van haar afscheid worden genomen in het uitvaartcentrum Bachlaam te MiddelburgWaarna zij zal worden gecremeerd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 61