www.duchenneheroes.nl Twee roemruchte WOII slagen FZC Dagretour 2 personen voor slechts €35,- Met luxe boterham een vers sapje! CEBRDÖDZAAK lif pzc.nl/webwinkel Bon wul32bodTwee roemruch WOII slagen (V; pzc.nl/webwinkel/treinactie WINKEL ABONNEE VOORDEEL Info en bestellen Vragen? Bel 0900 2021352 (€0,45 p.g.) jij, Let op: verwerking van een bon order duurt tot 5 werkdagen. Uw bestelling sneller in huis, bestel online! De Grebbeberg De slag om De Grebbeberg start in de vroege ochtend van 11 mei 1940 en luidt het einde van de Nederlandse neutraliteitsgedachte in. Het Duitse oorlogsplan voorziet in de val van de Grebbeberg binnen 24 uur maar pas op de vierde oorlogsdag is de berg geheel in Duitse handen. Ten koste van ruim 400 gesneuvelde heldhaftige Nederlandse soldaten. Nederlands gesproken, 61 minuten, 2001. Arnhem '44 In september 1944 start 'Operations Market Garden' met ruim 35.000 geallieerde manschappen de grootste luchtlandingsoperatie in de geschiedenis. Doel was het innemen van strategische bruggen om zo door te stoten naar Nazi-Duitsland. Door pech en fel Duits verzet werd de opmars gestopt. Arnhem bleek 'een brug te ver'. 'Market Garden' is nog altijd een controversiële bladzijde uit de geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog. Engels gesproken, Nederlands ondertiteld, 98 minuten. Hierbij bestel ikx Twee roemruchte WOII slagen a 14,95* *Excl. verzendkosten 2,95 Voornaam- Achternaam: mO vO Straat: Nr: Plaats: Postcode: 1 1! Telefoon: E-Mail: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde bedrag te incasseren van: of Bankrekening: Stuur deze bon in een envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090,5004 BB Tilburg Handtekening: Wilt u dit voorjaar lekker reizen met de trein? Zelf bepalen waar u heen gaat? Maak dan gebruik van deze exclusieve en extra voordelige aanbieding van uw krant, i.s.m. met de Spoordeelwinkel van NS. Inclusief een luxe boterham met een vers sapje van De Broodzaak! Voor slechts €35,- koopt u een dagretour voor 2 personen (2e klas). Daarmee reist u met z'n tweeën met de trein op 1 dag naar uw favoriete stad heen en terug. Geldig vanaf 31 maart t/m 22 juni 2014 (m.u.v. 26 april, Koningsdag), dus ook in de meivakantie! Uw voucher voor een heerlijke, luxe boterham met een vers sapje is geldig bij elk filiaal van De Broodzaak, gevestigd op 25 stations verspreid in Nederland. U heeft keuze uit 3 boterhammen (kaas, kipfilet-bacon, tonijnsalade) en verschillende verse sapjes (min. 2 en max. 5 per vestiging). Reist u liever extra comfortabel le klas? Dat kan! Voor een dagretour voor 2 personen betaalt u dan slechts €45,- (zaterdag en zondag) of €55,- (op maandag t/m vrijdag)! Ook inclusief een luxe boterham en een vers sapje. Actievoorwaarden: Deze aanbieding is te koop t/m zondag 27 april 2014. Verzilveren is mogelijk in de periode van 31 maart t/m 22 juni 2014 (m.u.v. 26 april. Koningsdag). Het betreft een e-ticket Dagretour (2e klas voor 2 personen) plus een voucher voor een luxe boterham met een vers sapje voor 2 personen bij De Broodzaak (geldig bij alle vestigingen, zie www.debroodzaak.nl). De voucher voor De Brood zaak hoeft niet op dezelfde dag gebruikt te worden als het e-ticket. U betaalt €35,- (voor 2 pers.). Reizen met le klas is mogelijk. U betaalt dan €45,- (zaterdag en zondag) of €55,- (maandag t/m vrijdag). De Dagretour is geldig op maandag t/m vrijdag na 9.00 uur, zaterdag en zondag de hele dag. De Dagretour is geldig in treinen van NS, Arriva, Breng, Connexxion, Veolia en Syntus. Met toeslag geldig in ICE International en Intercity direct tussen Schiphol en Rotterdam. Niet geldig in Thalys. Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingen. Kinderen van 4 t/m 11 jaar kunnen gebruik maken van een Railrunnerkaartje, te koop voor €2,50 bij de NS-kaartautomaat. Ga naar pzc.nl/webwinkel/treinactie. U komt dan direct in de speciale actieshop waar u ook alle informatie en voorwaarden kunt lezen. U betaalt eenvqudig en veilig via iDEAL. Tip: U hoeft bij het bestellen nog niet de reisdatum aan te geven, die kunt u later bepalen. Bestel snel, dit kan t/m 27 april 2014. Wij wensen u alvast een prettige reis!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 16