Tel. 0115 - 64 80 01 WSM zeeland seaports businessparkterneuzen.nl Kantoorkamers uanaf 150,- p/mnd j Potlodenlaan 3, Bergen op Zoom TK Nieuwbouw op maat te huur/koop makelaars Een representatief bedrijfscomplex gelegen op een prominente zichtlocatie aan de A4/A58, een belangrijk verkeersknooppunt in de as Rotterdam-Ant- werpen Vlissingen-Breda. Het perceel is gesitueerd op een kleinschalig in dustrieterrein op korte afstand van het centrum en treinstation. Dit gebouw wordt in totaliteit te koop aangeboden waarbij de mogelijkheid bestaat om het geheel uit te breiden met circa 2.200 m2. Bij interesse lichten wij dit graag verder toe. De indeling bestaat ondermeer uit een goed geoutilleerde bedrijfsruimte van circa 4.400 m2 opgedeeld in twee segmenten en inpandig een multifunctio nele ruimte van circa 590 m2 verdeeld over twee lagen. Aan de voorzijde een kantoorgedeelte in twee bouwlagen met een totaal oppervlak van circa 1.458 m2. Op eigen afgesloten terrein bevinden zich in totaal 76 parkeerplaatsen. Zadeihoff ports of vlissingen and terneuzen www.zeelandseaports.com driyen by dedication inclusief servicekosten en energie Tel.; 0164-217000 De haven is ons leven. Aanpakken, hard werken en toegankelijke mensen, dat is ons karakter. Wanneer je Zeeland Seaports leert kennen, maak je kennis met professionals die trots zijn op hun havens. Uw belang is ook ons belang. Klanten komen op de eerste plaats. Altijd Wij weten wat belangrijk is voor uw bedrijf. Dat zit in ons karakter en is een van onze specialiteiten: «locatie aan zee o een diepgang van 16,5 meter goede, filevrije achterlandverbindingen geen negen tot vijf mentaliteit bereikbare havens en mensen gespecialiseerde terminals voor een breed scala aan lading u kunt ons 26/7 bereiken op +3110)115 667600

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 134