Showtime in Berlijn Supervoordelig naar De Veluwe 3 dagen genieten van mooie natuur en logeren in een gezellig hotel! 4* Hotel ABBA of ELVIS 4-daags musical arrangement Boek nu deze lezersreis Berlijn: Musical Val van Muur Supervoordelig naar De Veluwe Adviesprijs Lezersprijs* FIETCHER HOTELS Boek nu deze lezersreis ~\ilf pze.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Geen andere plek in Europa zo dynamisch als Berlijn. Bezoek de Duitse hoofdstad nü, en ontdek de hippe wijken, monumenten en bijzondere, bewogen geschiedenis. Dit jaar is het namelijk het 25 jarig Jubileum van de a n de Dat wordt gevierd met bijzondere exposities en activiteiten. Reis terug in de tijd en voel het verleden tijdens een wandel-, fiets- of boottocht. Beleef bruisend Berlijn in stijl, met verblijf in het luxe Estrel hotel, met professioneel theater waar jaarlijks, voorafgaand aan een internationaal tournee, prachtige producties in premiere gaan. U kunt erbij zijn! Geniet deze zomer van ABBA, thank you for the Music, en ELVIS, the Musical, inclusief een culinair show diner en cocktail! Estrel Hotel Berlijn plus Luxe hotel aan de stadsrand, met prima S-bahn verbinding naar het centrum en gemakkelijk bereikbaar met eigen auto (u heeft geen vignet nodig!). Het is een stad op zich met sfeervoile 'piazza' met daar om heen 5 restaurants en bars, een theater en wellness center. Geniet van een drankje in de Sommergarten aan het water, een rondvaart vanaf het hotel of huur een hotelfiets (tegen betaling). U slaapt in een stijlvolle en geheel gerenoveerde kamer. Het arrangement is inclusief: 3 overnachtingen in Estrel •3xluxe ontbijtbuffet •3 gangen concertdiner •Ticketvoorde musical Luxe cocktail tijdens de show Gratis gebruik van fitness en sauna Gratis wifi Prijs: 149,- p.p. Vertrek ELVIS: Vertrek ABBA: dagelijks van 16 juli t/m 17 augustus dagelijks van 20 t/m 31 augustus Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 15,- reserverings- kosten per online boeking. Tot 16 juli en vanaf 8 sept. kunt u voor 149,-een 3-daags arrangement boeken incl. Stars in Concert, live show met diverse grote artiesten. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en om te boeken gaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel. 0900-8847 (0,15 pm), of langs gaan bij een Arke winkel o.v.v. Wegener Berlijn aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. emj www.pzc.nl vrijdag 18 april 2014 4-daags musical arrangement: 149,- p.p. ËLVIS-16 juli t/m 17 augustus ABBA: 20 t/m 31 augustus Bruisende metropool 25 jaar val van de Muur 4 sterren superior hotel Musical ticket, diner cocktail €149,- p.p. 99,- p.p. €109,- p.p. in juli en augustus Deze prijs is geldig t/m 30 september 2014 o.b.v. een verblijf van 2 personen op een standaard tweepersoonskamer. Prijs is exclusief reserveringskosten (€5 per boeking), tax handlingfee (€2 p.p.p.n.) en eventueleweekendtoeslag(€5 p.p.p.n.). PZC Wandelen en fietsen midden in de bossen, verblijven in een sfeervol hotel en leuke uitstapjes maken. Verzeker u alvast van een heerlijk weekendje weg in eigen land met het mooie weer op komst! Midden op De Veluwe, aan de rand van het leuke Gelderse dorp Beekbergen en in een oase van rust, vindt u Hotel-Restaurant Het Veluwse Bos. Hier geniet u van een ontspannen verblijf. Een bezoek aan Nationaal Park De Hoge Veluwe, dat op korte afstand ligt is een must voor iedereen die hier verblijft. U kunt hier eindeloze fiets- en wandeltochten maken. Cultuur opsnuiven of winkelen? Daarvoor moet u in Arnhem zijn. Het wordt een veelzijdig verblijf en de omgeving biedt voor een ieder wat wils. Dat wordt genieten! Fletcher Hotel-Restaurant Het Veluwse Bos Dit 3-sterren hotel is gelegen aan de rand van het leuke Gelderse dorp Beekbergen, midden op De Veluwe. De gerenoveerde kamers zijn voorzien van laminaatvloeren, een flatscreen TV en een moderne badkamer. Het restaurant van het hotel heeft een goede reputatie en werkt veel met seizoensgebonden producten. Verder is er een gezellige bar en lounge en een leuk terras. Bij het hotel kunt u gratis parkeren en u kunt gebruik maken van wifi. Meer informatie en boeken Ga naar de website: WWW.HOTELHETVELUWSEBOS.NL/WEGENER Of bel naar het hotel: +31(0)55-5061393 Inhoud: Ontvangst met koffie of thee en gebak 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x heerlijke dagschotel op de dag van aankomst Keuze uit activiteit: - Entree tot Paleis Het Loo - Entree tot Nationaal Park De Hoge Veluwe en het Kröller-Müller Museum -Dagfietshuur Informatiepakketje van de omgeving inclusief fiets-en wandelroutes Gratis gebruikvan draadloos internet Gratis parkeren Dit arrangement is te boeken van 18 april t/m 30 september 2014 m.u.v. feestdagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40