Wat blijft is de emotie... Q PP familieberichten fH dlensenlinq.nl Familieberichten Adriaan Roose Adrie Leen Quist Leen Quist Joop Schuurs familieberichtenon line, nt Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader 4 december 1924 Middelburg t 10 april 2014 Maaike Roose - van den Berg Lia en Wout Mirjam en Christian; Jane Evelien en Gijs Marion en Rinus Jaap Annemarie Peter en Jacqueline Jasper en Iris Martine Kees en Alfiya Leroy Verpleegcentrum Buitenrust, afdeling Kreukel Correspondentieadres: Haringvlietstraat 37 4335 XH Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Lourina (Rine) Willemse-Bakker oli Lourina Willemse-Bakker Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op donderdag 17 april 2014 39 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden op 11 april 2014van keramist en verzamelaar van keramiek Leen en wijlen zijn partner Frans Koster waren jaren lang bijzondere vrienden van ons museum. We zijn beiden dankbaar voor de unieke wijze waarop zij de collectie keramiek van het museum hebben verrijkt. Sjarel Ex, directeur Museum Boijmans Van Beuningen Coen Schimmelpenninck van der Oije, voorzitter Stichting Museum Boijmans Van Beuningen Met leedwezen vernamen wij dat oud-docent beeldende vorming maar bovenal bevlogen kunstenaar, is overleden. Wij wensen allen die hem dierbaar waren veel sterkte toe. Directie en personeel Nehalennia ssg H.J. van Arenthals, rector-bestuurder M.A. Wagensveld-Heeren, locatiedirecteur Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Joop was tot de zomer van 2013 ruim 35 jaar werkzaam in diverse onderwijsfuncties bij Scalda. Wij wensen Diana en familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medewerkers en College van Bestuur van Scalda, Elly Klap-van Strien en Ineke Slager-van Waardenburg, directeuren onderwijsclusters Educatie en Zorg Je was de tijd kwijt en vele dingen en toch vaak die glimlach dat gebaar, een herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons Op 94-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Sinds 1990 weduwe van Abraham Willemse 10 januari 1920 15 april 2014 Grijpskerke Riet en Jan Maranus-Willemse Peter en Linda Rian en Pieter, Vera en Todd, Ilse Christel en René, Emiel, Lotte, Wiebe Middelburg Zoet Louws-Willemse Lou Louws (in herinnering) Jeroen en Julia, Jonah, Rachel Renate en Stephen, Ryan, Eva Arnemuiden Leni en Bert Schaak-Willemse Michiel Bas en Eveline, Rosalie, Julia Domburg Lou en Annelies Willemse-Abrahamse Roel en Anne Sander en Iris Jeanine Correspondentiead res Vrijheidsweg 2, 4364 SM Grijpskerke De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 19 april om 11.00 uur in de Protestantse Kerk, Dorpsplein 4, Aagtekerke. Omstreeks 12.00 uur vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats van Aagtekerke aan de Prelaatweg. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in Verenigingsgebouw Amicitia, Agathastraat 1. Wij bedanken het verzorgend personeel en vrijwilligers van Simnia voorde liefdevolle verzorging Ieder die zich betrokken voelt bij de familie is van harte welkom. 15-04-2014 Bedroefd geven wij kennis dat is overleden onze geliefde zuster en schoonzuster in de leeftijd van 94 jaar. St. Laurens L. Bakker M. Bakker-Jongepier Oostkapelle K. Corré Neven en nichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermeiden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39