Familieberichten 5 fH H1ensenlinq.nl V JANKOOMAN Izaak Nicolaas Lindenberg kijk ook op lang genoeg geleden. genoeg geleden genoeg 4 december 1936 Vlissingen 16 april 2014 Trude Waasdorp Leen Kooman Erwin Kooman - Jeanette Weeda kinderen, kleinkind Patrick Kooman en Nathalie Kooman - van Loeven kinderen correspondentieadres: Simon Slager Van Doornlaan 29 4386 AH VLISSINGEN. Jan is overgebracht naar rouwkamer "De Getijden" van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren alwaar geen bezoek. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jan te nemen op dinsdag, 22 april a.s., om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Daarna treffen wij u graag in de ontvangkamer. liever geen rouwkleding Jan hield van bloemen in zachte tinten Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Buurtzorg-Vlissingen, van Dagbehandeling Buitenrust, Hans en Klazien van De Manteling, vervangster Nana en de specialisten van het Adrz-Ziekenhuis..Een speciaal woord van dank aan onze huisarts R. Mookhram, die Jan tot aan zijn zelfgekozen einde kon en wilde begeleiden. Allen waren Jan en ook mij tot steun. Trude Waasdorp Na een lange, dapper gedragen ziekte, is overleden onze broer, zwager en oom Jan Kooman Den Haag: Lidy Kooman Zoutelande: Nico Kooman Anneke Kooman-Pantus t Zoutelande: Leen Kooman Marijke Kooman-Valkier Neven en nichten Herinner mij niet in sombere dagen, als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar met een blijde herinnering aan de goede jaren die wij met elkaar gehad hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa in de leeftijd van 74 jaar. Renilda Lindenberg - Vroemans Heieen en Ernst Kloet - Lindenberg Kayleigh Tristan Francois en Kasia Lindenberg - Lisiecki Jacob Iris 13 april 2014 Aalbessestraat 46a 4413 DE Krabbendijke. Het afscheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de dames van Allêvo voor de liefdevolle verzorging. Tjimkje Hofman Hendrik Naaktgeboren 't Is even zo vrolijk droevig Het maakt ons stil en verdrietig, nu wij afscheid moeten nemen van mijn grote Liefde, onze Pa, Opa en Overopa Willem Pieter Passenier 16 mei 1942 te Domburg 115 april 2014 te Domburg Aagtekerke, Sien Aagtekerke, Carla en Jan Mariska en Thomas Ferdy en Nora Lobith, Anton en Meranda Roel en Eveline, Jamie Aagtekerke, Linda en Peter Wij bedanken de medewerkers van Simnia voor hun liefdevolle verzorging. Bouwluststraat 12 4363 BH Aagtekerke Dinsdag 22 april om 14.30 uur is er een samenkomst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Vanaf 15.30 uur is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in Hotel Restaurant Kodde, Bosselaarstraat 14 te Aagtekerke. Geen Bloemen N Liever een gift voor de Alzheimer Stichting. Met verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn lieve broer, zwager en onze oom Wim Passenier Laura en Wim Verhulst Jan-Willem en Petra, Mike Jolanda en Rien Verdrietig zijn we na het plotseling overlijden van onze zwager en oom Wim Passenier echtgenoot van Sien Provoost We wensen Sien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bram en Pietje (in herinnering) Kees en Corrie Lein en Ploon Rinus en Koos Jans MientjeenHuib Jan en Magda Chris en Wilma Koos en Kees neven en nichten Wij houden een goede herinnering aan onze goede vriend en oud-buurman Wim Passenier Hij heeft veel voor ons gezin betekend. Wij wensen Sien, de kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Ko en Pia Tjirke en Freddie, Fabian Sjoerd en Linda, Evi, Jurre 38 donderdag 17 april2014 Él I SS Hij die u roept, is getrouw, Die het ook doen zal 1 Thess 5, 24 Met droefheid om haar heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren die zij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van in de ouderdom van 100 jaar. Hendrik Ido Ambacht: Oost - Souburg: J.C.W. Naaktgeboren W.J. Naaktgeboren - Muilwijk Annemieke en Wim Wilma en Johan Erwin en Gerda Jacob en Elizabeth Jan-Pieter en Liesbeth Comé en Michelle Carolien en Maarten B. Naaktgeboren A. Naaktgeboren - de Nooijer Jolanda en Rob Ron en Marian en achterkleinkinderen Oost - Souburg, 15 april 2014 Correspondentieadres: Burchtstraat 40 4388 JL Oost - Souburg Wij zijn het personeel van St. Werk voor Ouderen afd Gouwe Tuyn dankbaar voor de goede zorgen waarmede ze moeder omringd hebben. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 22 april van 12.45 tot 13.20 uur in het uitvaartcentrum van Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de rouwdienst worden gehouden om 13.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het uitvaartcentrum van De Voorzorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38