U'Mïtetlm i Familieberichten dlensenlinq.nl Maria Jozias se JL 18 i Zo verknocht en zo verbonden Hebben zij elkaar gevonden Al fietsend hand in hand Verkennend door het hemels land Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo snel met zijn Jo herenigd werd, laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Pieter Goovers - Piet weduwnaar van Jannetje Pieternella Bink in de leeftijd van 94 jaar. Hans en Trudi Els - liefdevolle herinnering - Marco en Annette, Tim, Floor Roland en Bregje, Angelo, Esmée Ruud en Mirjam Vincent Alexander Peter en Corry Goes, 13 april 2014 Correspondentieadres: Donkerstraat 36, 4463 W Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 18 april van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve oom Piet, rust zacht Nu weer samen, je verlangde zo naar tante Jo Ina en Leo Willy en Cees in liefde C? verbonden Addie en Piet Achterneven en achternichten Je blijft voor altijd in ons hart Heden bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van onze medebewoonster Mevrouw D.H. Gast-Koning Wij blijven haar herinneren als een oprechte en zorgzame vrouw. Wij wensen Wim en de overige familieleden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. De bewoners appartementencomplex "Hemelboom" Simon van Beaumontstraat 17 t/m 59 Middelburg. Dankbaar, voor het lange leven en zijn heldere geest, delen wij u mede dat onze vader, schoonvader en opa is overleden Cornelis Harinck Weduwnaar van Nan Harinck-Visser oud gemeente ambtenaar van Arnemuiden Huib en Annemiek Els en Jan Greet en Stan Wijco en Ana kleinkinderen Donderdag 17 april om 13.00 uur is het afscheid in de aula van Begraafplaats Westerveld, Duin- en Kruidbergerweg 2-6, 1985 HG Driehuis. Correspondentie adres Postbus 353, 2130 AJ Hoofddorp Voor jou ging het sterven niet ineens. Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten watje hebt gevoeld, ook niet watje hebt geleden. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij na een periode van afnemende krachten, toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder en onze onvergetelijke oma Jacoba Maria van Boven - Lems Coby sinds 10 juli 1999 weduwe van Anthoni van Boven 15 januari 1941 t 14 april 2014 Corina Martijn en Sascha Rick Marco en Wendy Kaj Tonny en Monique Anthony Steven Danny Kevin Correspondentieadres: Dillenburglaan 59 4461 TK Goes Onze moeder is thuis, hier is er gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 16 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 18 april om 13.00 uur in de aula van het rouwcentrum "De Bevelanden" Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. "Mocht u geen kaart hebben ontvangen, weet dat u welkom bent". Nog onverwacht is uit ons midden weg genomen mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Coby van Boven - Lems we zullen haar missen rust zacht Kees Lems Joke Lems - Kooman neven en nichten Plotseling uit ons midden genomen onze lieve tante Coby Rene en Marjon Richard en Anna Bram Melse Cornelia de Dreu-Fokke Johannes Pieter de Dreu Met verdriet heeft het bestuur van het G.H.G. von Brucken Fock Fonds kennisgenomen van het overlijden van zijn secretaris Eric Hageman Met enthousiasme en humor heeft hij jarenlang een grote inbreng gehad in het werk van het fonds. Onze gedachten zijn bij de nabestaanden. G.R.f. van Heukelom voorzitter Getroffen zijn wij door het overlijden van Eric Hageman Betrokken als hij was maakte Eric deel uit van het bestuur van de Zeeuwse Bibliotheek van 2003 tot 2007Wij wensen de nabestaanden sterkte met dit verlies. Raad van Toezicht, bestuurder en medewerkers van de Zeeuwse Bibliotheek Bedroefd geven wij u kennis dat, na een arbeidzaam leven, rustig van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Marie 's-Gravenpolder, 8 juni 1922 Goes, 13 april 2014 C. Joziasse J.C. Joziasse-van den Dorpel en verdere familie Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie Joziasse Postbus 12 4430 AA 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt D.V. gehouden op vrijdag 18 april om 10.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Voorafgaand is er van 9.30 tot 9.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Geen bloemen. J kijk ook op dinsdag 15 april 2014 Vlissingen 10-9-1917 Haarlem 11 -4-2014 Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Middelburg: Marie Maljaars-Melse (in herinnering) Jo Maljaars Zwolle: Lenie Geerse-Melse Ries Geerse (in herinnering) Putten: Jo Melse Jannie Melse-de Putter Middelburg: Jaap Melse (in herinnering) Maat Melse-Geerse Neven en nichten Na een goed leven is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Goes, 4 februari 1917 Hulst, 13 april 2014 Middelburg: St. Niklaas: De Klinge: Hulst: Utrecht: A. de Dreu en L.H. Louws Marie-Christine en René, Chris, Erik Corian en Lonneke M.J. de Dreu RA. de Dreu F de Dreu-De Rudder en F. Foque John en Sommanat, Jonas Peter, Jens, Ja na Angelo en Vanessa J.C. de Dreu Eef F.J. de Dreu en C.D.M. Bouwman Blaauwe Hofke 136, Hulst Correspondentieadres: Jutfaseweg 136, 3522 HL Utrecht Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 18 april om 14.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum van coöperatie DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Aansluitend volgt de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Voorafgaande aan deze bijeenkomst kunt u persoonlijk afscheid nemen van onze moeder tussen 13.15 tot 13.45 uur. Jjf j oi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42