Gegadigden Veerse winkels in de rij maaskant Cel geëist tegen oplichter WALCHEREN 29 reizen maaskantreizert.nl ZOSZcfj WERING Maakt er meer vakantie van. Thuis in Hypotheken Verzekeringen Financieel Advies Geldinzameling voor jeugdfonds met soep Jongeren uit de Middelburgse Stromenwijk zamelen woens dag geld in voor het Nationaal Fonds Kinderhulp. Vanuit jon gerencentrum De Branding ver zorgen ze een soepmaaltijd voor buurtbewoners. Zaterdag is er in de Branding tussen 12.00 en 15.00 een bingo voor hetzelfde doel. Man zwaargewond door val met scooter Een 44-jarige Vlissinger is zon dagavond zwaargewond ge raakt toen hij met zijn scooter ten val kwam op de kruising Van Woelderenlaan - Vredehof laan in Vlissingen. Het slachtof fer is per ambulance en heli kopter overgebracht naar het ziekenhuis in Antwerpen. Bij het ongeval waren geen andere voertuigen Kai Merckx wint en wordt DJ bij Q-music Kai Merckx (22) uit Sint Jan steen heeft Q_-college, een talen tenjacht binnen Qmiusic, ge wonnen. Hij hoorde zaterdag avond dat hij officieel de nieu we DJ bij de radiozender is ge worden. Volgens de programmadirectie pastè hij van alle deelnemers het best bij Q-music. Stille week in de Gasthuiskerk In de week voorafgaand aan Pa sen wordt iedere avond om 19.30 uur een meditatieve bij eenkomst gehouden in de Gast huiskerk in de Lange Delft in Middelburg. Er wordt uit de Bij bel gelezen, gezongen en gebe den. Op maandag, woensdag en vrijdag, zingt de cantorij mee. De voorganger is domi nee Hakvoort. Of de 70-jarige Bernard van den A. uit Amsterdam nu wel of geen zeventig jaar is maakte gisteren voor officier van justi tie G. van der Hofstede weinig uit: Van den A. moet acht maan den de cel in en 370 euro scha devergoeding betalen. In de cember 2011 stapte de man de Rabobank in Sint Annaland binnen en probeerde daar met be hulp van een vals paspoort en - le gitimatie een nieuwe bankpas van andermans rekening te krij gen. Enkele weken daarvoor lukte het hem overigens om met verval ste papieren bij een ING-filiaal in Amsterdam 5000 euro los te peu teren. Uitspraak op 28 april. VEERE - De twee pagina's grote ad vertentie in de PZC waarmee Jan en Diana Mosmans afgelopen week hun acht 'bijzondere the ma-winkels' - elk afzonderlijk - te koop aanboden, heeft al achttien serieuze reacties opgeleverd. De meeste belangstelling gaat uit naar Saartje, de winkel in keuken spullen, houten speelgoed en krui den, en naar de twee kleinste win kels: De Zeeuwse Werkplaats (streekproducten) en De Schapen stal (vouwschapen). Die laatste winkel, gevestigd in een monu mentenpandje aan de Markt, leent zich volgens Mosmans goed voor een nieuwe opzet. Dat blijkt ook uit de reacties. Er zijn bijvoor beeld ideeën er een schoenwinkel van te maken of een chocolaterie. Mosmans suggereert dat je er ook een buurtwinkel ofwel super marktje in kan onderbrengen, daarmee inspelend op een langge koesterde wens van de stadsraad. Drie winkels hebben inmiddels een koper. Malle Jantje, de dubbe le winkel voor magazijn- en woonacessoires wordt overgeno men door Olivier Koster (27) uit Borssele, die er al jarenlang werkt. Hij speelde met het idee ooit zelf een winkel te beginnen. Die wens gaat nu versneld in vervulling. „Dit was een gouden kans." De deal kwam de afgelopen dagen rond. Eerder vond Mosmans ko pers voor Oma's snoepwinkel (die gaat naar zijn 21-jarige doch ter) en voor Zee, Water Schuim (verkocht aan een personeelslid). Gestreefd wordt naar overdracht van die winkels per 1 juni. Meer nieuws zie: www.pzc.nl Verandadak nu met verlichting scherp geprijsd! Rondreis Spanje Portugal Lour des Klassiek of via Nevers Het hart van de Harz Klassiek Italië DINSDAG 15 APRIL 2014 De Zompe 33, 4353 RT Serooskerke T: 0118 594779 - F: 0118 593168 - E: info@zoszonwering.com ma mm os sows*ss jRlSICOBEHEEF j Stationsstraat 2-4, 4331 JB Middelburg Tel.: 0118-<515151 j www.dbnrisicobeheer.nl J, MIDDELBURG VLISSINGEN MIDDELBURG SINT JANSTEEN MIDDELBURG Actie alleen geldig bij inlevering van deze advertentie. WWW.ZOSZONWERING.COM 14 dagen vanaf 799 M Drie van Mosmans acht winkels in Veere hebben al een koper. Zijn medewerker Olivier Koster (27) uit Borssele neemt de winkel Malle Jantje over. foto Lex de Meester 14-daagse rondreis per Comfört-Ciass touringcar, met o.a. Burgos, Salamanca, Lissabon. Porto. Verblijf in góede midden klasse hotels o nasis van half-pension. U reist Comfort-Class. Gegarandeerd op: 18 mei e.a. 7 dagen vanaf 399 7-daagse excursiereïs per Comfort-Class touringcar, met o.a. Pyreneeën. Lourdes. Verblijf ter plaatse op basis van vol-penston. U reist Comfort-Class. Gegarandeerd op: 8,18 mei e.a. 6 dagen vanaf 369 6-daagse excursiereis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Wemigerode. Goslar, Thaleen Stolberg. Verblijf in Ramada Hotel op basis van half-pension. U reist Comfort-Class. Gegarandeerd op: 2 mei e.a. 10 dagen vanaf 599 10-daagse rondreis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Siëria. Florence, Assisi en Rome. Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van half-pension U reist Comfort-Ctass. Gegarandeerd op: 22 mei. 5 juni e.a. Maaskant Reizen organiseert al bijna 50 jaar verzorgde bosvakanties. excursereizen en rondreizen door heel Europa. Bi; Dijna alle reizen zijn excursies en halt-pension inbegrepen Vraag de gratis brochure aan info@maaskantreizen.nl I 0412-48 2828

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29