M fes C Familieberichten IDensenlinq.nl mm KyS Jan Vermue 541 zaterdag 12 april 2014 Chris de Later Leo Josef Ras 3e Een goed mens, een levensgenieter, mijn trouwe maatje door dik en dun, onze lieve vader en opa, heeft ons op 65-jarige leeftijd verlaten echtgenoot van Anneke Deurloo f en partner van Nellie Pairoux Nellie Pairoux Karin de Later-van Oosterom Remko van Oosterom JLianne, AnoukInge Etienne van Oeveren Mariëlle van Oeveren-Hubregtse Given, Tess Michel van Oeveren Irene Buijs Robyne, Quinn, Luke 11 april 2014 Muyeweg 31 4306 AT Nieuwerkerk Woensdag 16 april nemen we om 12.00 uur afscheid van Chris in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Chris de Later Marie Sturm Enige en algemene kennisgeving Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Vlissingen, 30 oktober 1954 f Gent, 10 april 2014 Vlissingen: Marijke Dijkstra - Ras Alben Dijkstra Sandra en Klaas-Jan Alex Leiden: Patrick Ras Maria Ras - van der Kwartel Linda en Dennis Simon Middelburg: Miranda Ras Correspondentieadres Margrietenlaan 27 4382 TE Vlissingen Leo is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 18 april van 11.00 totl 1.30 uur. Aansluitend zal daar, voorafgaande aan de crematie, de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Leo Ras Hij was een deskundig en betrokken medewerker en een zeer gewaardeerde collega. Wij wensen familie en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwecken. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis Rick Mentjox en Peter Engelen, raad van bestuur Jack Elenbaas en Werner Bruning, directie specialistische behandeling Verbijsterd en verdrietig zijn wij door het ov erlijden van onze sympathieke en positieve collega Leo Ras We zullen zijn humor, enthousiasme, kennis en ervaring elke dag missen. We wensen de familie en vrienden heel veel sterkte toe. Alle collega's van Ouderenpsychiatrie Emergis Op woensdag 9 april 2014 overleed op 75-jarige leeftijd onverwacht ons clublid Ko Rijk Ko was een enthousiast tennisspeler die met name op de donderdag seniorenochtend met veel plezier een balletje sloeg. Wij wensen de familie Rijk veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies Bestuur en leden TV De Goese Maan Adriaan van Rijswijk ~Adrie~ Cornelia Johanna van der Maden k - ..•JS'w kijk ook op Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van partner van onze zus, schoonzus en tante. Wij wensen Nellie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe voor de komende tijd. Henk en Sarie Pairoux-Flohil Daniël en Ellen Lisa en Nick Nicole en Johan Romy Mireille en Martijn Elin en Luna Nieuwerkerk, 11 april 2014 Na een periode van ziekte en afnemende krachten is onze lieve zus, schoonzus en tante overleden. Oostkapelle 14-11-1932 Amersfoort 10-04-2014 Breskens: Catrien en Piet Oostkapelle: Lena en Aart Middelburg: Huib en Janny Riet in herinnering Oostkapelle: Jaap en Rina Arnemuiden: Jan en Ina Neven en nichten. Enige en-algemene kennisgeving. Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is, thuis in zijn vertrouwde omgeving overleden mijn man, onze vader, opa en overgrootopa, 5 september 1926 Vlissingen 7 april 2014 H.M. van Rijswijk-Luteijn Ad en Mariska Kevin en Linda, Ashley, Jayson, Jivano Lisenka en Remi, Sepp Joska Annina en Jacco, Wesley, Jessie, Naimely, Izaiah Yorick Leo en Margriet Marcelen Rebecca Ben (in herinnering) en Hanneke Julia Finn eri Maja Richard en Mariska Rens, Jules, Niels, Lars Marleen Dr. Ottestraat 43 4382 LV Vlissingen Volgens zijn wens heeft de crematieplechtigheid op 11 april in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het zorgteam en wijkverpleging van Theo van Doesburgcentrum en het Majoraat vöor de goede zorg en begeleiding. s Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons en velen heeft gedaan en betekend, is na een kort ziekbed thuis rustig overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Yerseke 2 mei 1928 t 's-Heer Arendsker he 11 april 2014 's-Heer Arendskerke: Corrie Vermue - van der Maden Heinkenszand: Sjaak en Jannie Kapelle: Jan en Jeannette Kwadendamme: Rene Noordgouwe: Cobi Kleinkinderen Onze dank gaat uit naar huisarts Wolbers en Team Buurtzorg Heinkenszand voor de liefdevolle verzorging. Walstraat 27, 4458 BS 's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Jan op zondag 13 april van 15.00 tot 17.00 uur. Jan is thuis. De herdenkingsdienst vindt plaats op dinsdag 15 april om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54